Jakosc relacji (komentarza) podczas GP

Forum dotyczące bieżących informacji ze świata F1.

Moderator: Moderatorzy

Ramper

Post autor: Ramper » pn 18 mar, 2013 12:02

hideto pisze:Wymyśliłeś to przed chwilą, czy na jakiejkolwiek podstawie to opierasz ?
zauważ na większych imprezach polsatu obok kogo z reguły choć nie zawsze siedzi murycy :roll:

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 18 mar, 2013 12:07

I uważasz to za dowód czegokolwiek ? Być może masz rację, ale odejście Sokola z Polsatu zbiegło się z czasem z zaprzestaniem wysyłania ekipy Polsatowskiej na tor, na którym MS robił nie tylko dla Polsatu, ale i pisywał dla Rzepy + zbierał informacje dla swojego własnego portalu. Osobiście uważam, że to te ostatnie czynniki były decydujące.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Ramper

Post autor: Ramper » pn 18 mar, 2013 12:13

gouter pisze:Borowczyk jak zwykle nie wiem gdzie ma oczy - walka Grosjean z Buttonem, a ten mówi, że Raikkonen dubluje Pereza.
Święte słowa niektóre wtopy są karygodne!!! Najlepsze jest to, że nie przyzna się tylko jest chwila ciszy kapnie się, że popełnił błąd i...... zmiana tematu:-)

P.S. Człowiek chodzi do pracy stara się to robić jak najlepiej bo jak nie to wypad albo potrącą z pensji a tu wolna amerykanka robi się co chce, wiedza przeciętna, pomyłka za pomyłką i nikt z tego nie robi sobie nic a jest tylu młodych gości którzy spokojnie by podołali i o ile lepiej by się oglądało F1 ale "beton" jest nie tylko w pzpn. Nie zapomnę jak przed tym sezonem przeczytałem artykuł który napisał Sokół i było tam zdanie, że w tym roku ulepszenie bolidów to ewolucja a nie rewolucja....... podczas tego weekendu w Australii borówa chyba z 12 razy powtarzał te wykute na pałę słowa i takich przykładów jest dużo więcej.
Pozdrawiam!!!!!

[ Dodano: Pon 18 Mar, 13 12:17 ]
hideto pisze:I uważasz to za dowód czegokolwiek ? Być może masz rację, ale odejście Sokola z Polsatu zbiegło się z czasem z zaprzestaniem wysyłania ekipy Polsatowskiej na tor, na którym MS robił nie tylko dla Polsatu, ale i pisywał dla Rzepy + zbierał informacje dla swojego własnego portalu. Osobiście uważam, że to te ostatnie czynniki były decydujące.
może się i mylę ale maurycy nie dorównuje Mikołajowi w komentowaniu więc jeżeli byłby to czysty casting to kochański nie miałby szans. Zwróć uwagę na niektóre wypowiedzi Sokoła wynika z nich jednoznacznie, że jakaś zadra jest.
Piszę to co zauważyłem pozdro...

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 18 mar, 2013 12:25

Zadrę to on miał jeszcze jak pracował w Polsacie. Bardzo często kpił z Borowczyka i ekipy. Słusznie zresztą bo poziom prezentują żaden.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » ndz 24 mar, 2013 14:42

Nikt nie narzeka? :wink: No to ja wspomnę zabawną sytuację gdy Hamilton urządził sobie przejazd przez boksy McLarena :grin: a komentatorzy zauważyli to dopiero na powtórce.
Borówa smęcił jak zwykle (normalnie skręca mnie już od niego i jego ciągle powtarzanych tych samych tekstów), nowy komentator może być. Według mnie cały problem z komentarzem na Polsacie sprowadza się do Borówy. Ten nowy gostek w połączeniu nawet z Maurycym sprawiliby że byłoby całkiem przyzwoicie.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

spiggy

Post autor: spiggy » ndz 24 mar, 2013 22:58

nakretka za 1000USD czy EUR byla?
byla

nie mam wiecej pytan ;-)

Awatar użytkownika
mafico

Re: Jakosc relacji (komentarza) podczas GP

Post autor: mafico » pt 23 lis, 2018 18:05

ANDRZEJ WRÓĆ!
.

ODPOWIEDZ