Najwieksza niespodzianka 2007 ?

Forum dotyczące bieżących informacji ze świata F1.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sakon Yamamoto

Najwieksza niespodzianka 2007 ?

Post autor: Sakon Yamamoto » wt 20 mar, 2007 22:28

Greetings!
Jestem bardzo ciekawy, kto Waszym zdaniem sprawil najwieksza niespodzianke podczas wyscigu o GP Australii ?

Dla mnie osobiscie jest to Kimi, chociaz od poczatku wiedzialem, ze od razu sie przystosuje do nowego teamu i bolidu. Bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie tez Lewis Hamilton, wiem ze to dopiero pierwszy wyscig, ale jak dla mnie po prostu extra!
Jednakze najwieksza niespodzianke zrobil chyba Sato zajmujac 12. miejsce. Nikt chyba przed sezonem sie nie spodziewal, ze on w ogole dojedzie do mety ^^

Pozdr.

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » wt 20 mar, 2007 23:41

Mnie najbardziej zaskoczyła Honda oraz Williams, ale Williams w pozytywanym znaczeniu, a Honda nie. Kimi mnie nei zaskoczył - ja zawsze w Niego wierzę :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Bolid

Post autor: Bolid » śr 21 mar, 2007 00:26

A mnie Hamilton w sumie najlepszy debiutant. Jeśli zrobi to jeszcze raz to trzeba się będzie z nim bardzo mocno liczyć :) przy zakładach bukmacherskich. Kimi bez niespodzianki (właściwy człowiek w odpowiednim miejscu :D )

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » śr 21 mar, 2007 00:58

Hamilton akurat mnie nie zaskoczył. To znaczy zaskoczyło mnie, że tak niewiele brakowało, aby pokonał Alonso, ale spodziewałem się po nim poprawnego występu (o ile dojedzie do mety :D).

Zdecydowanym zaskoczeniem na plus była dla mnie postawa Super Aguri, a największym zaskoczeniem postawa SA w stosunku do postawy Hondy.

Największym rozczarowaniem czyli negatywnym zaskoczeniem weekendu w Australii był moim zdaniem zdecydowanie Kovalainen. Naprawdę sporo się po nim spodziewałem, a tutaj taki popis... po prostu smutne... :(

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 21 mar, 2007 02:43

godzil2 pisze:Mnie najbardziej zaskoczyła Honda oraz Williams, ale Williams w pozytywanym znaczeniu, a Honda nie. Kimi mnie nei zaskoczył - ja zawsze w Niego wierzę :P
Tu nie potrzeba wiary 8) P: Kimi Raikkonen^Ferrari<=>Mistrzostrz Świata.
wartość logiczna zdania P=1
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

--miCZar--

Post autor: --miCZar-- » śr 21 mar, 2007 07:52

hideto pisze:
godzil2 pisze:Mnie najbardziej zaskoczyła Honda oraz Williams, ale Williams w pozytywanym znaczeniu, a Honda nie. Kimi mnie nei zaskoczył - ja zawsze w Niego wierzę :P
Moim zdaniem to powinna byc implikacja, bo z tego zdania logiczne wynika takze, ze jesli jest sie mistrzem swiata to jest sie Kimim i jezdzi sie w Ferrari :) Chyba, ze taki wnioskowanie z tego zdania bylo zamierzone :)

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » śr 21 mar, 2007 12:41

mnie zaskoczył Hamilton swoim super debiutem oraz światna postawa (jak na nich) SA podczas kwalifikacji i dobra w czasie wyścigu :wink:

kubica_22

Post autor: kubica_22 » śr 21 mar, 2007 12:56

Dla mnie także Hamilton. SA chyba lepiej spisywało się podczas kwalifikacji niz podczas wyścigu. Chociaż to drugie też było (w ich wykonaniu) dobre. :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 21 mar, 2007 14:11

--miCZar-- pisze:
hideto pisze:
Moim zdaniem to powinna byc implikacja, bo z tego zdania logiczne wynika takze, ze jesli jest sie mistrzem swiata to jest sie Kimim i jezdzi sie w Ferrari :) Chyba, ze taki wnioskowanie z tego zdania bylo zamierzone :)
jak najbardziej, należy spełnić oba warunki :D

Można to nawet uznać za tautologię :)
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

--miCZar--

Post autor: --miCZar-- » śr 21 mar, 2007 16:22

hideto pisze:
--miCZar-- pisze:
hideto pisze:
jak najbardziej, należy spełnić oba warunki :D

Można to nawet uznać za tautologię :)
Ok, ale tylko na jeden rok :)

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » śr 21 mar, 2007 23:00

A mnie najbardziej zaskoczył Hamilton i Sato. Myślałem że Hamilton będzie 8 a tu proszę! A SATO... Sam fakt że dojechał to zaskoczenia a 12 pozycja... Niezły start :D

Awatar użytkownika
pablomak
Kontakt:

Post autor: pablomak » czw 22 mar, 2007 09:35

Według mnie to już zaskoczeniem został Lewis Hamilton, zaszalal w debiucie, mam nadzieje, że jeszcze Robert Kubica zaskoczy wszystkich jak wygra w jakimś wyścigu. Jest w F1 wiele talentów, ale jednak Lewis Hamilton ma największe szanse na to by wygrywać, ma przecież znakomity zespół - Mc' Laren, co prawda Kubica też ma niezły, ale kto wie kiedy mu skrzynia biegów znów siądzie. Zobaczymy po sezonie, ale stawiałbym na Hamiltona, bo to on jak narazie czymś nas zaskoczył.
Hala Madrid!
Hala Ferrari!
Hala Kubica!

Awatar użytkownika
gomez

Post autor: gomez » czw 22 mar, 2007 12:23

Pablomaniak stary, oby się Hamilton nie zachłysnął tym wszystkim i żeby go to nie przerosło. W sporcie można mnożyć takie przypadki wspaniałego debiutu a potem.......... no cóż nie życzę mu tego. Tak samo przed Nim jak i przed Robertem i innymi wiele, wiele lat jazdy (mam taką nadzieje), i pewnie nie jeden raz będziemy widzieć ich walczących na torze o pierwszą pozycje. Puki co to żóltodzioby i jeszcze muszą przysłowiowo zjeść duuuuużo chleba żeby pokazali że potrafią sobie radzić w każdej sytuacji.

A co do niespodzianki, Hamilltona? Cóż powiem tylko że murem stało za tym fantastyczne przygotowanie McLarenów no i to że stał na wysokim polu startowym w niezmiernie mało atrakcyjnym i nudnym Gp Australii, bo jak dla mnie to poza Massą który wyprzedzał dużo słabsze bolidy był to Pochód Pierwszomajowy albo Procesja :)
Szumi dokoła las....

Awatar użytkownika
mati91

Post autor: mati91 » czw 22 mar, 2007 15:16

odpowiem krotko i do tematu watku ;)

Hamilton pozytywnie zdecydowanie, zaskoczeniem negatywnym natomiast okrzykniety zostal przeze mnie Button :)

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » czw 22 mar, 2007 15:53

Powiejm jeszcze krocej niz Mati :D
Super Aguri
Our Thoughest opponent is time
http://kleyone.deviantart.com/
KubicoManiak vel Dobro Squad

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 22 mar, 2007 18:21

moje zaskoczenia :P

1. Ferrari - NEGATWNE Ferrari sie psuje i to zdecydowanie zbyt często, raz na 8 lat to było zbyt często !
2. McLaren - Pozytywnie, po latach niebytu zrobili ********* bolid, hiszpanski lis wiedział co robił przechodząc do tej stajni
3. Renault - negatywne - zeszli na psy po 2-3 latach walki o tytuł spadek formy i kierowcy już nie tacy jak kiedyś.
4. BMW Sauber - pozytywnie/negatywnie - widać duża poprawę jednak BMW zbyt często się psuję by nawiązać walkę z czołówką.
5. Toyota - negatywne - byli gdzie byli i nigdzie nie ruszyli nawet najlepszy kierowca świata im nie pomógł :lol:
6. Super Aguri - POZYTYWNE - to moi ulubieńcy od ostatniego GP, każdy się z nich śmiał a oni pokazali że powinno się ich szanować, szkoda że maja marnych kierowców na wyścigi.
7. Williams - pozytywnie/negatywnie - nic wielkiego robią co robili.
8. Honda - NEGATYWNIE - to co robią te bolidy jest żałosne, mając takiego kierowcę jak Button powinno się robić coś więcej, bolid jeździ jak wygląda - czyli beznadziejnie.
9. Spyker - negatywnie/pozytywnie - nie mam nic do powiedzenia byli słabi i pozostaną jeszcze długi czas.
10. ReddBull - negatywnie/pozytywnie - poziom zeszlego sezonu
11. STR - jak wyżej

Awatar użytkownika
Kayo

Post autor: Kayo » czw 05 kwie, 2007 15:44

Zdecydowanie Lewis Hamilton chłopak ma naprawdę talent nie ma co już w pierwszym GP 3 miejsce napewno sam mu bolid nie jechał, myślałem też że Kovalainen pokażę się z lepszej strony ale przed nami jescze wiele GP, zobaczymy co pokaże ;] Nooo i oczywiście Robert w swoim pierwszym GP na Węgrzech to było coś tylko szkoda że ktoś mu zapomniał gaśnicy włożyć do bolidu :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Formuła 1 - aktualne wydarzenia i komentarze”