Zbędne

Tematy powstałe z postów wydzielonych z innych wątków - oczywiście tylko z tych nader 'głębokich' postów ;-) Automatycznie czyszczone co jakiś czas.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pt 14 wrz, 2012 22:45

Swoją drogą, osobiście nie rozumiem tego żalu... przecież wszyscy się tu cieszą, że Kubica wrócił na trasy szeroko pojętego sportu motorowego. No może rbej się nie cieszy, ale jemu to się akurat nie dziwię... jakbym miał w perspektywie mieć kalosza w py... znaczy w buzi to też bym się nie cieszył...
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

zaq11

Post autor: zaq11 » sob 15 wrz, 2012 11:23

Nikt nie ma o nic żalu, ale każdy ma prawo do oceny sytuacji. Skoro biegi w F1 obsługuje się łopatkami po obu stronach kierownicy a Kubica słabo rusza palcami prawej ręki to stało się jasne że jego powrót do F1 jest wątpliwy.
Dzisiaj w TVN mówili o Kubicy że ma uszkodzone włókna nerwowe, ale tkanka nerwowa bardzo dobrze się regeneruje. Po prostu ręce opadają jakie bajki potrafią wymyślać pseudodziennikarze.
Co do rbeja to nie będzie jadł gumiaków, bo dostał 3 warny. Mam wrażenie że stał się po prostu niewygodny. Z tego co pamiętam hideto miał jeszcze niedawno 1 warna a teraz nie ma wcale. Warny są kasowane, ale rbeja to omija.

[ Komentarz dodany przez: doriano: Sob 15 Wrz, 12 12:36 ]
Odsyłam szanownego pana do działu "regulamin" -> klik

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 15 wrz, 2012 11:33

zaq11 pisze:Dzisiaj w TVN mówili o Kubicy że ma uszkodzone włókna nerwowe, ale tkanka nerwowa bardzo dobrze się regeneruje. Po prostu ręce opadają jakie bajki potrafią wymyślać pseudodziennikarze.
Wczoraj czy przed wczoraj na tvnie był też piękny reportaż, tyle że z 4 minut było tam 3 minuty i 50 sekund bzdur. Jak np to, że w Rajdach biegi zmienia się po obu stronach kierownicy. Po obu stronach są łopatki by można było zmieniać biegi w czasie jazdy, ale każda łopatka ma dwie funkcję i w górę i w dół.

Co do warnów, regulamin należy czytać i znać. Jak się nie czyta i nie zna to się potem dziwi, dlaczego jednym warny znikają a innym nie.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Kulfon

Post autor: Kulfon » sob 15 wrz, 2012 13:36

ok, to hideto, tak po starej dobrej znajomości (znamy się nie od dziś przecież) - załatwiłbyś mi ściągnięcie tego warna, co mam od roku, nie będę mówił przez czyją skargę ;). Przecież wiesz, że ja bym za tobą w ogień wskoczył! :cool:

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 15 wrz, 2012 13:44

Napisz do Del'a, on tu jest Russelem Crowe...

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 15 wrz, 2012 14:21

zaq11 pisze:Warny są kasowane, ale rbeja to omija.
Przeczytaj regulamin, tak jak napisał Doriano. I wszystko stanie się jasne. To, że ktoś nie potrafi przeczytać kilku linijek ze zrozumieniem naprawdę nie jest moim problemem. Szczególnie że zasady były podawane i wyjaśniane w dziale o forum. Kto ma wątpliwości może pytać w odpowiednim do tego miejscu.
zaq11 pisze:Mam wrażenie że stał się po prostu niewygodny.
To masz błędne wrażenie.
Kulfon pisze: załatwiłbyś mi ściągnięcie tego warna
Podobna sytuacja - regulamin.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 15 wrz, 2012 14:23

mój drugi post był absolutnie na temat :(

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 15 wrz, 2012 14:25

Trudno, i tak nikt nie zauważył :twisted:
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spamowisko”