Smoleńsk3

Tematy powstałe z postów wydzielonych z innych wątków - oczywiście tylko z tych nader 'głębokich' postów ;-) Automatycznie czyszczone co jakiś czas.

Moderator: Moderatorzy

Kto zawinił podczas Katastrofy Smoleńskiej?

1. Wciąż uważam że przede wszystkim były to błędy pilotów
14
34%
2. Piloci częściowo zawinili lecz też zostali wprowadzeni w błąd przez Rosjan
8
20%
3. Wciąż nie wiem, nie interesuję się tym
7
17%
4. Był to zamach zorganizowany przez rosyjskie służby
12
29%

Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » śr 27 lut, 2013 10:37

Ciekawe ale bardzo podobny tekst wysmażyłem doriano na priwa.
Jakby co to nie konsultowaliśmy się z andkiem. Ani teraz ani przedtem.
Cieszy mnie że andek podobnie podszedł do sprawy.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » śr 27 lut, 2013 11:11

andek pisze:Korci mnie jeszcze, by Ci powiedziec, ze jestes( IMHO) troche przewrazliwiony jesli chodzi o Zydow, o wypowiedzi na ich temat.Tez wyznajesz zasade, ze o nich dobrze albo wcale?(jak np.Wybiorcza, ktora nie pozwala komentowac artykulow.o Zydach)
Myślę że tak samo zachowałby się gdyby zamiast Żydzi ktoś napisał Cyganie. Takie zachowanie to dziś podstawowe standardy zachowania.
Przeciez, jezeli ktos powie, ze nowojorscy czy londynscy bankierzy sa w znacznym stopniu Zydami, podobnie zreszta jak hollywoodzcy producenci, rezyserzy czy aktorzy, szefowie wplywowych mediow swiatowych i polskich, to nie znaczy, ze chce ich od razu exterminowac.Co najwyzej ich nie lubi.
Swoja droga skads ta niechec do Zydow na calym swiecie sie bierze.
Może dlatego że się powszechnie uważa że "siedzą na pieniądzach".
Tu, na tym forum, 24 lut.lg2000 pisze:..."to dowod na to ze Binieda wmawiajac Polaczkom"...
Opisałem i myślę że adekwatnie pyszałkowaty sposób bycia Biniędy. Chełpi się jakie to cuda ma na tej swojej uczelni, traktując z góry ludzi w Polsce jak niepiśmiennych Buszmenów. Już zapomniał że studia skończył w Polsce.
I mala prosba do nas wzsystkich: starajmy sie roznic w miare kulturalnie, "po ludzku".
Bardzo celna uwaga. Starajmy się widzieć w drugiej osobie człowieka, a nie narodowość. Prawie wszystkie wojny w XX w. wybuchły przez szowinizm i nacjonalizm.
By the grace of God Almighty
And the pressures of the marketplace
The human race has civilized itself
It's a miracle

spiggy

Post autor: spiggy » śr 27 lut, 2013 11:19

lg
piszac ''Polaczki'' obrazasz mnie
chyba, ze nie jestes Polakiem

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » śr 27 lut, 2013 11:33

spiggy pisze:lg
Hmm.... jak to napisałem trzy dni temu to cię nie obrażałem, ale jak dzisiaj wyjaśniłem że to opisanie działania Biniędy to czujesz się obrażony. Wynika z tego że jesteś chyba Biniądą. :razz:
Sam czuję się obrażany jako Polak takimi zachowaniami, jak ktoś przyjeżdża do Polski traktując nas jakby przyjechał do Bantustanu gdzie w najlepszym razie do obliczeń mają kalkulatory. Sam Binięda pracuje w amerykańskim odpowiedniku WSI Koszalińskiej a z NASA miał tylko tyle wspólnego że dostał od nich jakieś granty. Jak przyjeżdża za to do Polski to okazuje się światowej klasy naukowcem. Dla mnie jest to żenujące.
It's a miracle

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » śr 27 lut, 2013 11:37

Jak jesteś takim wielkim Polakiem to co do cholery robisz w Szwajcarii? Nie podoba Ci się w ojczyźnie? Źle Ci? Właśnie to jest dowód że jesteś Polaczkiem. Siedzisz w innym kraju i narzekasz jak to w Polsce źle, do dupy etc.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » śr 27 lut, 2013 11:37

andek pisze: Korci mnie jeszcze, by Ci powiedziec, ze jestes( IMHO) troche przewrazliwiony jesli chodzi o Zydow, o wypowiedzi na ich temat.Tez wyznajesz zasade, ze o nich dobrze albo wcale?(jak np.Wybiorcza, ktora nie pozwala komentowac artykulow.o Zydach)
Nie, nie wyznaję takiej zasady. Nie miałbym nic przeciwko np. racjonalnie uargumentowanej krytyce polityki Izraela.

Mam jednak coś przeciwko używaniu określeń w stylu Żyd/Cygan/czarny jako określeń automatycznie nacechowanych negatywnie i poprzez denne sugestie uderzających w rozmówców...
andek pisze:Tu, na tym forum, 24 lut.lg2000 pisze:..."to dowod na to ze Binieda wmawiajac Polaczkom"...
Zero reakcji z Twojej strony, doriano.
A gdy bemek mu odpowiada"robia to zydowinki", dostaje warna.I nie pisz mi o "kontekstach"...Zeby byla jasnosc:nie czepiam sie tego co napisali, chce tylko rownego traktowania forumowiczow.
Hasło "polaczek" działa mi osobiście na nerwy strasznie, ale w "ustach" Polaka traktuję je trochę jak... hmm... "nigga`" w ustach murzyna. :twisted: Karał nie będę...

W przypadku ponownego zejścia dyskusji do rynsztoku proszę o raportowanie postów. Powracam do ignorowania tego tematu...

jans21

Post autor: jans21 » śr 27 lut, 2013 11:56

lg2000 pisze:andek napisał/a:
Korci mnie jeszcze, by Ci powiedziec, ze jestes( IMHO) troche przewrazliwiony jesli chodzi o Zydow, o wypowiedzi na ich temat.Tez wyznajesz zasade, ze o nich dobrze albo wcale?(jak np.Wybiorcza, ktora nie pozwala komentowac artykulow.o Zydach)
Myślę że tak samo zachowałby się gdyby zamiast Żydzi ktoś napisał Cyganie. Takie zachowanie to dziś podstawowe standardy zachowania.
Pozwolę sobie wejść w dyskusję - czy aby nie przesadzasz pisząc o "podstawowych standartach zachowania" - ostatnio wyborcza opisała sytuację kiedy aktorka Bożena Dykiel użyła w trakcie programu w TV zwrotu: "TVN pożydził na kalendarz" (chodziło o serial w TVN i jakiś jubileuszowy odcinek czy coś w tym rodzaju) - od razu histeryczny wrzask wyborczej (chociaż o dziwo nie wyłączyli forum) i krytyka Dykiel przez prowadzącego program Węglarczyka, który na marginesie nie tak dawno walnął w TV tekst o robotach-Ukrainkach pracujących jako pomoce domowe w Polsce.
Otóż idąc zgodnie z twoimi standartami - nie będzie wolno używać innych podobnych czasowników jak: "cyganić", "oszwabić" lub zwrotów: "nie udawaj Greka", "makaroniarz", "żabojad" czy czytać dzieciom bajeczki o "murzynku Bambo".
lg2000 pisze:Cytat:
Przeciez, jezeli ktos powie, ze nowojorscy czy londynscy bankierzy sa w znacznym stopniu Zydami, podobnie zreszta jak hollywoodzcy producenci, rezyserzy czy aktorzy, szefowie wplywowych mediow swiatowych i polskich, to nie znaczy, ze chce ich od razu exterminowac.Co najwyzej ich nie lubi.
Swoja droga skads ta niechec do Zydow na calym swiecie sie bierze.
Może dlatego że się powszechnie uważa że "siedzą na pieniądzach".
Niechęć do jakiegoś narodu nie znaczy, że od razu osoba niechętna wzywa do jego eksterminacji - ponadto nie należy mylić niechęci do Żydów z niechęcią do państwa Izrael.
Tu, na tym forum, 24 lut.lg2000 pisze:..."to dowod na to ze Binieda wmawiajac Polaczkom"...
Opisałem i myślę że adekwatnie pyszałkowaty sposób bycia Biniędy. Chełpi się jakie to cuda ma na tej swojej uczelni, traktując z góry ludzi w Polsce jak niepiśmiennych Buszmenów. Już zapomniał że studia skończył w Polsce.
Tak, ale nie wykazałeś się zachowaniem swoich "standartów", o których pisałeś wyżej.
I mala prosba do nas wzsystkich: starajmy sie roznic w miare kulturalnie, "po ludzku".
Bardzo celna uwaga. Starajmy się widzieć w drugiej osobie człowieka, a nie narodowość. Prawie wszystkie wojny w XX w. wybuchły przez szowinizm i nacjonalizm.
Dobrze by było, gdyby niektórzy z tego forum wzieli to sobie do serca i zobaczyli w drugiej osobie człowieka ( mam tutaj na myśli pewną osobę, która udowadniając swoje racje lubi dopiec drugiej osobie aluzjami o ośmieszaniu się, itp. ).

spiggy

Post autor: spiggy » śr 27 lut, 2013 12:16

lg2000 pisze:Hmm.... jak to napisałem trzy dni temu to cię nie obrażałem, ale jak dzisiaj wyjaśniłem że to opisanie działania Biniędy to czujesz się obrażony. Wynika z tego że jesteś chyba Biniądą. :razz:
zaiste
jaka pokretna logika sie poslugujesz

nie naleze do osob przesiadujacych circa 23 godz na dobe na tym forum

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » śr 27 lut, 2013 12:42

jans21 pisze:Tak, ale nie wykazałeś się zachowaniem swoich "standartów", o których pisałeś wyżej.
Mówiąc że ktoś nas traktuje jako "Polaczki" (mnie też) opisuję zjawisko, więc nie wiem zupełnie o co ci chodzi.
Dobrze by było, gdyby niektórzy z tego forum wzieli to sobie do serca i zobaczyli w drugiej osobie człowieka ( mam tutaj na myśli pewną osobę, która udowadniając swoje racje lubi dopiec drugiej osobie aluzjami o ośmieszaniu się, itp. ).
Jeżeli mówisz o mnie to nikogo nie wyzywam i nie używam słów powszechnie uznanych za obraźliwe. Moje prawo do repliki (i modowie) pozwala mi na formułowanie takich wypowiedzi. Odpowiadając czasem ostro, czasem sarkastycznie odpowiadam osobie forumowej wypowiadającej takie czy inne głupoty. Nigdy jednak nie lustrowałem nikomu rodziny (tak jak zu7 mojej), przynależności narodowej (jak zu7 i bemek) i orientacji seksualnej (bemek). A największe obrzydzenie wzbudza we mnie wplątywanie w różne nacjonalistyczne i szowinistyczne wypowiedzi wierszy Norwida czy fragmentów z Pisma Świętego.
Jesteś na tyle inteligentnym facetem że doskonale rozumiesz różnice pomiędzy powiedzeniem do kogoś "ty Żydzie" a powiedzeniem że ktoś "jest z pochodzenia Żydem". Więc dajmy sobie z tym spokój.
BTW: Jakbyśmy chcieli szukać tych "prawdziwych Polaków" to bylibyśmy pewnie bardzo zdziwieni jak bardzo pomieszani jesteśmy. Na przeciwko mojej posesji mieszka (katolicka) rodzina której ojciec który (już nieżyjący) był z pochodzenia Żydem. Nikt nigdy z sąsiadów nie miał nic do niego, ale niektórzy z tego forum pewnie wypalili by mu znamię na czole. Sąsiad (też nieżyjący) był z pochodzenia Francuzem, o czym mi nie raz opowiadał. W mojej rodzinie to akurat tylko dziadek mojej mamy był Niemcem. No ale według niektórych w Polsce żyją sami Polacy wywodzący się wprost od Piasta Kołodzieja, a ci którzy się śmią przyznać że nie są to są traktowani jak tkanka rakowa na moralnie zdrowym ciele narodu. :razz:
It's a miracle

jans21

Post autor: jans21 » śr 27 lut, 2013 13:01

lg2000 napisał/a:
Mówiąc że ktoś nas traktuje jako "Polaczki" (mnie też) opisuję zjawisko, więc nie wiem zupełnie o co ci chodzi.

Ogólnie o to, że ktoś może się jednak z różnych powodów poczuć urażony niezależnie od twoich zamiarów. Wiesz po jednym to spłynie, a inny dostanie furii.

lg2000 napisał/a:
Jeżeli mówisz o mnie to nikogo nie wyzywam i nie używam słów powszechnie uznanych za obraźliwe.

Akurat miałem na myśli inną znaną tutaj osobę, która musi mieć zawsze ostanie słowo i przy okazji kulturalnie lub między wierszami przywalić z grubej rury.

lg2000 napisał/a:
Jesteś na tyle inteligentnym facetem że doskonale rozumiesz różnice pomiędzy powiedzeniem do kogoś "ty Żydzie" a powiedzeniem że ktoś "jest z pochodzenia Żydem". Więc dajmy sobie z tym spokój.

To zależy jak taka osoba to odbierze: bo w pewnych warunkach oba te określenia mogą być bez żadnej różnicy odebrane jako tak samo obraźliwe - zależy od sytuacji itp. Ale racja lepiej sobie dać z tym spokój.

Awatar użytkownika
OldHorse

Post autor: OldHorse » śr 27 lut, 2013 13:39

lg2000 pisze: BTW: Jakbyśmy chcieli szukać tych "prawdziwych Polaków" to bylibyśmy pewnie bardzo zdziwieni jak bardzo pomieszani jesteśmy. Na przeciwko mojej posesji mieszka (katolicka) rodzina której ojciec który (już nieżyjący) był z pochodzenia Żydem. Nikt nigdy z sąsiadów nie miał nic do niego, ale niektórzy z tego forum pewnie wypalili by mu znamię na czole. Sąsiad (też nieżyjący) był z pochodzenia Francuzem, o czym mi nie raz opowiadał. W mojej rodzinie to akurat tylko dziadek mojej mamy był Niemcem. No ale według niektórych w Polsce żyją sami Polacy wywodzący się wprost od Piasta Kołodzieja, a ci którzy się śmią przyznać że nie są to są traktowani jak tkanka rakowa na moralnie zdrowym ciele narodu. :razz:
Gdzieś spotkałem się z twierdzeniem, że pod względem genetycznym typowy Polak jest mieszaniną 11 narodowości, z czego tylko 8 rasy białej :mrgreen:

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » śr 27 lut, 2013 18:26

MtK pisze:spiggy napisał/a:
lg

Jak jesteś takim wielkim Polakiem to co do cholery robisz w Szwajcarii? Nie podoba Ci się w ojczyźnie? Źle Ci? Właśnie to jest dowód że jesteś Polaczkiem. Siedzisz w innym kraju i narzekasz jak to w Polsce źle, do dupy etc.

do doriano: przeczytaj swoje uzasadnienie kary dla mnie, myslalem ze mod powinien posiadac pewien podstawowy poziom wiedzy a okazuje sie ze nie odrozniasz folksdojczow od antysemizmu..no no. Kongratulejszen maj boj!

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » śr 27 lut, 2013 18:55

roland pisze:do doriano: przeczytaj swoje uzasadnienie kary dla mnie, myslalem ze mod powinien posiadac pewien podstawowy poziom wiedzy a okazuje sie ze nie odrozniasz folksdojczow od antysemizmu..no no. Kongratulejszen maj boj!
Nie wiem co chcesz od doriano? Napisałeś dwa zdania. Jedno antysemickie, drugie porównujące modów do folkdojczów a dostałeś tylko jednego warna. Powinieneś się cieszyć. :mrgreen:
It's a miracle

spiggy

Post autor: spiggy » śr 27 lut, 2013 19:00

robie dokladnie to samo mtk co twoj guru majkel

pozostale gowniarskie zaczepki pozostawiam do oceny tutejszej administracji

Awatar użytkownika
mafico

Post autor: mafico » śr 27 lut, 2013 19:30

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 3181_n.jpg - zgadzam sie w 100% procentach

chyba nie musze mówić co by się działo jakby takie zachowanie było w drugą stronę...

A co do "prawdziwości Polaka" chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby z tego robić wielkie halo. Heh poza tym na przykladzie naszego sejmu, bardziej do gustu przypadł mi poseł Godson niż zdecydowana większość towarzystwa. Swój chłop, rozsądny i widać, że mu zależy. Więc na pewno nie jest "gorszym" Polakiem od innych, a jak już coś to lepszym...
.

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » śr 27 lut, 2013 20:48

mafico pisze:https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 3181_n.jpg - zgadzam sie w 100% procentach
Też się zgadzam w 100%. "Kibole" zachowywali się skandalicznie, buczeli, tupali, rzucali papierowe samolociki na kort, ale nikt z polskiej ekipy wyzwisk nie potwierdził. Pytany o interwencję dyplomatyczną Sikorski na ćwierkaczu potwierdził że wiadomość jest tylko jednoźródłowa i trudno w takim przypadku interweniować. Okazuje się że tym jedynym źródłem jest Radwański, a jego wiarygodność jest niestety niska.
chyba nie musze mówić co by się działo jakby takie zachowanie było w drugą stronę...
Na większości stadionów takie chamstwo dzieje się co dzień. Żydzi do nas rzadko przyjeżdżają więc nie ma jak sprawdzić, ale pewnie też by w nich rzucali bananami, czy czymś podobnym.
Trzeba jednak przyznać że w Izraelu istnieje wieloletnia indoktrynacja młodzieży związana z holocaustem i związany z tym antypolonizm. Organizowane "Marsze żywych" to ścisłe odizolowanie młodzieży izraelskiej od jakichkolwiek kontaktów z Polską. Takie chamskie zachowanie izraelskich "kiboli" wcale więc nie dziwi.
It's a miracle

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » śr 27 lut, 2013 20:55

roland pisze:
MtK pisze:spiggy napisał/a:
lg

do doriano: przeczytaj swoje uzasadnienie kary dla mnie, myslalem ze mod powinien posiadac pewien podstawowy poziom wiedzy a okazuje sie ze nie odrozniasz folksdojczow od antysemizmu..no no. Kongratulejszen maj boj!
Gdybyś znał regulamin forum to wiedziałbyś że ostrzeżenie obowiązuje 2tg potem trzeba napisać do dela żeby je usunął.

spiggyNajbardziej irytują mnie ludzie, którzy siedzą poza krajem i nie mają nawet cienia wątpliwości co do chęci powrotu, mimo to nadal głosują nie mając pojęcia o sytuacji w Polsce.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

spiggy

Post autor: spiggy » śr 27 lut, 2013 21:11

lg2000 pisze: Okazuje się że tym jedynym źródłem jest Radwański, a jego wiarygodność jest niestety niska.
ha ha ha
wiadomo, jak gie wu nie napisala a Kuzniar nie potwierdzil to to wszystko bzdura

poczytaj lg jak zydzi 'bawia sie' w Polsce podczas tych ichniejszych pielgrzymek

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » śr 27 lut, 2013 21:17

lg2000 pisze: "Kibole" zachowywali się skandalicznie, buczeli, tupali, rzucali papierowe samolociki na kort, ale nikt z polskiej ekipy wyzwisk nie potwierdził. Pytany o interwencję dyplomatyczną Sikorski na ćwierkaczu potwierdził że wiadomość jest tylko jednoźródłowa i trudno w takim przypadku interweniować. Okazuje się że tym jedynym źródłem jest Radwański, a jego wiarygodność jest niestety niska.
Co za smęt. Czyli jak, przyśniło mu się to? Czy może wymyślił?
lg2000 pisze:Na większości stadionów takie chamstwo dzieje się co dzień. Żydzi do nas rzadko przyjeżdżają więc nie ma jak sprawdzić, ale pewnie też by w nich rzucali bananami, czy czymś podobnym.
Nigdy nie miało miejsca ale kto wie. Pewnie tak by było...
lg2000 pisze:Trzeba jednak przyznać że w Izraelu istnieje wieloletnia indoktrynacja młodzieży związana z holocaustem i związany z tym antypolonizm. Organizowane "Marsze żywych" to ścisłe odizolowanie młodzieży izraelskiej od jakichkolwiek kontaktów z Polską. Takie chamskie zachowanie izraelskich "kiboli" wcale więc nie dziwi.
Sporo wiesz na ten temat. Ale mniejsza. U nich to normalne. OK. Jestem nawet za. Denerwuje mnie jednak że w Polsce taki narodowy odruch byłby odrazu porównywany z faszyzmem i antysemityzmem. Że odrazu pojawiają się jakieś Polaczki, kręcące Pokłosie i wmawiające jakimi to tępymi tłukami nienawidzącymi Żydów jesteśmy.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » śr 27 lut, 2013 22:42

spiggy pisze:
lg2000 pisze: Okazuje się że tym jedynym źródłem jest Radwański, a jego wiarygodność jest niestety niska.
ha ha ha
wiadomo, jak gie wu nie napisala a Kuzniar nie potwierdzil to to wszystko bzdura
Po prostu żadne medium tego nie potwierdziło że w Eljacie krzyczano na Radwańskie "katolickie suki". Nie potwierdził tego też nikt z polskiej ekipy oprócz Radwańskiego. Nie zmienia to faktu że kibole zachowywali się skandalicznie.
poczytaj lg jak zydzi 'bawia sie' w Polsce podczas tych ichniejszych pielgrzymek
Bawią to się np. Anglicy załatwiając się wprost na Krakowskim Rynku. Żydzi są odizolowywani od wszystkich przez swoich ochroniarzy i opiekunów. Bliski kontakt przechodniów z izraelskim ochroniarzem może skończyć się pobiciem. Słyszałem że w Krakowie jakiemuś Włochowi ochroniarz uszkodził rękę.
Ciekawe czy andek będzie znów oburzony użyciem słowa "Polaczki"? Tym razem przez zu7.
It's a miracle

spiggy

Post autor: spiggy » śr 27 lut, 2013 23:10

lg2000 pisze: Nie zmienia to faktu że kibole zachowywali się skandalicznie.
jeszzce dwa posty wyzej, ze to nieprawda
a teraz przyznajesz, ze to byl skandal

musisz jeszcze sporo popracowac, by byc tak wiarygodnym jak Kondrat w reklamie ING

popytaj restauratorow, ktorzy goszcza mlodych zydow w PL a ci sie rozjasni

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » śr 27 lut, 2013 23:29

spiggy pisze:
lg2000 pisze: Nie zmienia to faktu że kibole zachowywali się skandalicznie.
jeszzce dwa posty wyzej, ze to nieprawda
a teraz przyznajesz, ze to byl skandal
Przecież za pierwszym razem też napisałem że zachowywali się skandalicznie. WTF?
musisz jeszcze sporo popracowac, by byc tak wiarygodnym jak Kondrat w reklamie ING

popytaj restauratorow, ktorzy goszcza mlodych zydow w PL a ci sie rozjasni
Więc pewnie mi wyjaśnisz co byś w związku z chamskim zachowaniem młodych obywateli Izraela zrobił z wszystkimi Żydami. Restauratorzy w Krakowie też nie chcą przyjmować pijanych Anglików, a ogólnie na świecie za najbardziej chamskich turystów uważa się Francuzów. W związku z tym komu wypowiedzieć wojnę w pierwszej kolejności? :mrgreen:
It's a miracle

jans21

Post autor: jans21 » czw 28 lut, 2013 00:04

lg2000 pisze:Restauratorzy w Krakowie też nie chcą przyjmować pijanych Anglików
Restauratorzy w Krakowie przyjmują tylko trzeźwych Anglików, którzy potem upijają się u nich piwem i gorzałą i wtedy jest lament, ale jak kasowali wcześniej funty za piwo i gorzałę to lamentu nie było.

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » czw 28 lut, 2013 05:45

Do Ig2000: przytocz mi antysemickie zdanie, ktore napisalem.
Nastepnym razem postaraj sie odrozniac fakty od fantazji !

Awatar użytkownika
OldHorse

Post autor: OldHorse » czw 28 lut, 2013 12:06

LG, używając tego słowa, znakomicie oddał pogardę Macierewicza, Biniendy i innych "ekspertów" dla ludzi, którym są w stanie wcisnąć dowolną ciemnotę. Teraz trotyl jest passé, więc dla odmiany wymyślili sobie, że silniki tutki nagle zatrzymały się w locie i liczą na to, że "Polaczki" znowu im uwierzą.

To oni Cię obrażają, nie on.

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » czw 28 lut, 2013 13:58

Wam się jeszcze nie znudziło ze Smoleńskiem ? Podziwiam...

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 28 lut, 2013 14:09

jans21 pisze:
lg2000 pisze:Restauratorzy w Krakowie też nie chcą przyjmować pijanych Anglików
Restauratorzy w Krakowie przyjmują tylko trzeźwych Anglików, którzy potem upijają się u nich piwem i gorzałą i wtedy jest lament, ale jak kasowali wcześniej funty za piwo i gorzałę to lamentu nie było.
Jak kasują funty za zniszczenia, to też już lamentu nie ma.

Bo każdy brytol który tam przyjeżdża na tanią imprezkę urodzinową zawsze zapłaci za wszelkie uszkodzenia które zrobi i pewnie za dodatkowy remont lokalu o tym nie wiedząc.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

spiggy

Post autor: spiggy » pt 01 mar, 2013 12:25

wczoraj Michnik sie 'popisal' u Pospieszalskiego
z pozdrowieniami dla jego wyznawcow (Michnika oczywiscie)

skad sie Michnik wywodzi, kazde dziecko wie

http://niezalezna.pl/38999-co-adam-mich ... -wykletych

Obrazek

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pt 01 mar, 2013 12:53

Bardzo związane z tematem. Realizujesz kolejną wrzutkę ?
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

spiggy

Post autor: spiggy » pt 01 mar, 2013 18:01

twoje prywatne opinie mnie srednio grzeja
SKANDAL: Przekazali Rosjanom wrażliwe dane o pilotach Tu-154M i ich rodzinach
http://niezalezna.pl/39008-skandal-prze ... -rodzinach
nie dziwi mnie ta informacja wcale

Zablokowany

Wróć do „Spamowisko”