O żydach cd.

Tematy powstałe z postów wydzielonych z innych wątków - oczywiście tylko z tych nader 'głębokich' postów ;-) Automatycznie czyszczone co jakiś czas.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » śr 19 cze, 2013 20:47

Skoro już odbiegliśmy od tematu to czy ja twierdziłem że Tusk jest Żydem? Zdjęcie było fajne to je pokazałem. Chętnie też zobaczę zdjęcie izraelskiego premiera w polskim kościele oddającego cześć Chrystusowi na krzyżu. W sumie mógłby to być nawet krzyż przed pałacem prezydenckim. Niestety nasi politycy nie lubią krzyży :sad: I w sumie także wszelkich świeckich symboli polskości. Na szczęście z szacunkiem podchodzą to tradycji i symboli innych nacji.
hideto pisze:Nikt nawet nie zwrócił uwagi, że 'przerywanie' w śladach zaczyna się od punktu w którym bolid zjechał z nowej łaty asfaltu.
I to jest dowód że Webber nie ma kontroli trakcji.
Za to ma ją Vettel :razz:

Nie ten temat. y
Ostatnio zmieniony czw 20 cze, 2013 08:15 przez zu7, łącznie zmieniany 1 raz.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » czw 20 cze, 2013 11:01

Spoko.
Tusk w jarmułce to w sumie luz. Dużo ciekawszym byłoby jego zdjęcie z cygarem. Wyobraźcie sobie. Ta pewna siebie twarz jak Marlona Brando, puszczająca dymek do kochających go wyborców: "Tak to ja Słońce Peru, myślę intensywnie nad waszym losem" :grin:
Niestety, Donald musi palić z dala od aparatów foto. Cygarka palić lubi ale kto wie czy nie ukrywa się gdzieś po kiblach by tam w spokoju, poza zasięgiem reporterów obmyślać nowe plany na przyszłość.
A ta niestety jawi się ciemno. Dlatego trzeba było zrobić większe zamówienie :razz: Kto wie czy to nie była już ostatnia szansa na wydanie partyjnych pieniędzy.
Bo ci którzy go polubili 10 lat temu, zamierzają odstawić go na boczny tor. Tusk nigdy orłem nie był. W sumie nawet nie miał większych pleców. Gdy powstawała PO towarzyszyły temu żarty w Gazecie Wyborczej. Tusk miał jednak szczęście, ktoś musiał pociągnąć ten cały majdan. SLD przejadło się już wtedy. Donald zwietrzył szansę, obiecał tym co trzeba wszystko co trzeba i pociąg ruszył. Przez 10 lat z cygarem w zębach przestawiał podległe sobie pionki. Całe życie o tym marzył. Wyborcza go pokochała, TVN go pokochał. Media go kochały więc lud go kochał. Ale media ostatnio zrobiły focha. Mały foch i już milion kochających mniej.
W sumie może nie byłoby źle. Wreszcie może można byłoby sobie cyknąć parę zdjęć z cygarkiem jako prawdziwy mąż stanu w unijnym fotelu. Niestety. Rostowski przywiózł złe wieści ze spotkania Bilderbergów: "Donald chłopie, postanowiono że ciągniemy to do końca, pal ostro te cygara bo ostro będzie". Zadanie: ostateczna rozwałka, mocniejsze pociągnięcia kijem w ludzkiej masie. "Tak Donald, często by coś zbudować trzeba coś zburzyć. My to doprowadzimy to ruiny. Takie życie. Ktoś potem na tym coś zbuduje. Ale to nie będziemy już my. Musisz się z tym pogodzić, nic nie trwa wiecznie ale jest duża szansa że cygar ci jednak nie braknie :smile: "
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

bemek

Post autor: bemek » sob 22 cze, 2013 20:41

Sam jesteś żydem zu, więc o czym tu p.....lisz?

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » sob 22 cze, 2013 21:21

bemek chyba masz zły dzień. Jeśli ja jestem Żydem to chyba wszyscy nimi jesteśmy. W końcu trochę się ich w Polsce namnożyło... A tak na serio to przeprowadziłem mały wywiad na ten temat. Generalnie moja rodzina pochodzi z zabitych dechami wioch, gdzie Żydzi nie mieli zbytnio co szukać. Nikt też się do żadnego żydostwa nie przyznaje. Znaczy się żaden z pradziadków - bo tylko tyle sięga pamięć moich przodków :razz: Poza jednym wyjątkiem. Dziadek był bękartem jakiegoś bogatszego niestety wciąż nie namierzonego gościa. Z drugiej strony tamten gościu nie zostawił mojej prababki i nawet załatwił jej poród w szpitalu w Warszawie :shock: w latach 20 ubiegłego stulecia, gdzie porody w szpitalu w modzie nie były... No ale potem jakoś ich drogi się rozeszły a mój dziadek został AKowcem i generalnie był raczej aryjskim blondynem :wink:
Nie bardzo czuję się Żydem :razz:

bemek

Post autor: bemek » sob 22 cze, 2013 21:59

Edytuję zgodnie z prośbą zu7
Ostatnio zmieniony ndz 23 cze, 2013 08:50 przez bemek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » sob 22 cze, 2013 23:04

Sugeruję zignorować powyższy post. Napisałem bemkowi by go usunął, ale narazie gdzieś zniknął. Chyba faktycznie ma nienajlepszy dzień.
To było trochę dziwne. Chyba muszę machnąć jakiegoś browara by naprostować umysł...

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 22 cze, 2013 23:13

Odpisałeś, więc już go nie usunie, można usunąć tylko ostatni post w temacie.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » sob 22 cze, 2013 23:20

Zawsze można wykasować zawartość.
Masakra z tym wszystkim.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 22 cze, 2013 23:30

Mnie tam rybka. Efekt tego tematu jest dość łatwy do przewidzenia. A Bemek 'odsiadując kolejny wyrok' będzie mógł wśród znajomych się chwalić jak to sam stoi na barykadzie ze sztandarem prawdy a wszyscy inni na forum f1 do niego strzelają.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

bemek

Post autor: bemek » ndz 23 cze, 2013 09:57

Proszę o zignorowanie moich wypowiedzi w tym temacie i jednocześnie przepraszam Cię Zu za nie, ale... O tym gdzie indziej. Proponuję dalsze nasze wypociny kontynuować w temacie zasadniczym, czyli "Kto rządzi Polską?", a ten temat najlepiej niech zostanie zamknięty.

Ps. odnośnie prowokatora, który jak widać po wpisie i swoim podpisie jest demagogiem, a nigdy nie podjął dyskusji w zasadniczym temacie: "Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spamowisko”