Prosta ankieta polityczna

Tematy powstałe z postów wydzielonych z innych wątków - oczywiście tylko z tych nader 'głębokich' postów ;-) Automatycznie czyszczone co jakiś czas.

Moderator: Moderatorzy

Czy zgadzasz się z tym że PO, SLD, Palikoty itp. reprezentują klikę postkomuchów dążącą do zgnojenia Polaków?

Czas głosowania minął śr 08 sty, 2014 12:17

Tak
1
9%
Nie
10
91%

Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
zu7

Prosta ankieta polityczna

Post autor: zu7 » pn 09 gru, 2013 12:17

Parę słów wyjaśnień do pytania ankiety.
1. Pod słowem postkomuchy rozumiem tą szeroką rodzinę, często posiadającą żydowskie korzenie, zatwierdzoną przez ZSRR do rządzenia Polską w czasach PRL.
2. Przez zgnojenie Polaków rozumiem świadome działania na rzecz niszczenia Polskości, dążenie do stworzenia z Polaków doskonałych roboli. Posłusznych, przeciwnie do swojej narodowej natury niebuntujących się. Kontrolujących się nawzajem, zgodnie pracujących na tą nową elitę, szlachtę i arystokrację którą razem objąłem słowem klika.
3. Nie ma opcji pośrednich. Po prostu jeśli np. ktoś uważa przykładowo że owszem PO jest pod wpływem postkomuchów ale tu nie chodzi o gnojenie Polaków tylko o zwykłe nachapanie się przy korycie to odpowiada Nie albo nie bierze udziału w ankiecie.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
McLfan

Post autor: McLfan » pn 09 gru, 2013 18:57

3. Nie ma opcji pośrednich. Po prostu jeśli np. ktoś uważa przykładowo że owszem PO jest pod wpływem postkomuchów ale tu nie chodzi o gnojenie Polaków tylko o zwykłe nachapanie się przy korycie to odpowiada Nie albo NIE BIERZE UDZIAŁU W ANKIECIE.
Jak to było z tym referendum w sprawie HGW? :smile:

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » wt 10 gru, 2013 14:20

Masz na myśli że zachęcam do bojkotu? Mam nadzieje że nie zostało to tak odebrane. Zdecydowanie jestem za tym by każdy angażował się w politykę (czy ankietę). Inaczej demokracja czy cokolwiek podobnego nie ma racji bytu.
Nic mnie bardziej nie wkurza niż bierność.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » ndz 22 gru, 2013 15:21

To też jest dobre:
http://naszeblogi.pl/43086-kompromitacj ... racownikow
Dlaczego ludzie głosują na PO itp? Bo chcą być traktowani jak śmiecie.
Wy naprawdę wierzycie że dla rządu i tych co stoją za nim nie jesteście jedynie robotniczym stadem do eksploatacji?
Jesteście. A dlaczego? Bo jak inaczej traktować tłum, który wbrew wszelkim faktom, jest tak głupi że popiera tych, którzy go gnoją. Tłum, który walczy z tymi, którzy chcieliby Polakom pomóc. Tłum, któremu za pomocą najbanalniejszej socjotechniki zwyczajnie mówi się "my jesteśmy dobrzy i ładni a oni źli i brzydcy" i w tej jednej chwili wszystkie fakty stają się bez znaczenia.

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » pn 30 gru, 2013 02:45

Drogi zu7, teraz powiem Ci jako przedsiębiorca dlaczego tak bardzo lubię rządy PO. Odpowiedź jest bardzo prosta, nikt mi po prostu nie przeszkadza w prowadzeniu mojego biznesu. Jasne, mogłoby być lepiej ale tak na prawdę żadna opcja polityczna, która ma choć cień szansy na wejście do sejmu nie będzie dla mnie opcją lepszą, bo każda z nich poza Palikotem, przedstawia prywatnego przedsiębiorcę jako Żyda z pejsami i każda ta opcja chcę mi nakazywać co za ile i gdzie mam robić. Dlatego choćby skały srały a mury pękały nie oddam głosu na SLD i PiS, bo ich komunistyczne poglądy w dziedzinie gospodarki i spraw socjalnych doprowadzą mnie tylko i wyłącznie do przeniesienia swojego biznesu poza ten wspaniały kraj ;)
zu7 pisze:szeroką rodzinę, często posiadającą żydowskie korzenie, zatwierdzoną przez ZSRR do rządzenia Polską w czasach PRL
Jeśli kiedykolwiek okaże się że masz korzenie Żydowskie, to mniemam że popełnisz samobójstwo?
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » wt 31 gru, 2013 16:27

MtK co takiego fajnego zrobiło PO dla przedsiębiorców? A co złego SLD lub PiS? Zwłaszcza SLD, które bardzo długo było u władzy. Chłopaki z SLD to generalnie obrotne muszą być skoro należą do najbogatszych w Sejmie.
Co to znaczy np "komunistyczne poglądy w dziedzinie gospodarki"?

Mam parę pytań do ciebie MtK. Czy wszyscy pracownicy w twojej firmie są zatrudnieni na normalną umowę i pracę? Z pełnym ZUS itp? Nie ma żadnej umowy śmieciowej? Umowy zlecenie? Pracowników na czarno? Części wypłat na czarno? Np. na umowie tyle a pod stołem tyle? Zmuszania pracowników do założenia działalności?
Czy każdy dochód rozliczasz uczciwie fakturą, dokładnie zgodną z tym jakie faktycznie pieniądze zostały przekazane między twoją firmą a jakimś kontrahentem?
Czy nie masz problemów z tymi wszystkimi zezwoleniami, papierami, które musisz w coraz większej ilości gromadzić? Z tymi wszystkimi urzędami, którym musisz przedstawiać dokładnie co masz w firmie? Jakie urządzenia? Ile warte? Itp? Zawsze wypełniasz te wszystkie papiery uczciwie?
Czy nie denerwuje cię to że gdy wystawisz fakturę a nie dostaniesz pieniędzy to i tak musisz zapłacić podatek co doprowadziło do bankructwa całą maaaasę firm w Polsce i jest jednym wielkim gigantycznym przekrętem?
Ile zleceń jakie zdobyłeś były oparte na czystej rywalizacji z konkurencją a ile masz po znajomości, po ustawionych przetargach itp?

No odpowiedz uczciwie na te pytania MtK. Sprecyzuj co to znaczy że się PO nie wpieprza w twój biznes?

A co do Żydów to choć krew jest ważna to ważniejsze jest kim się czujesz. Np. Miłosz, który czuł się Żydem mimo że był Litwinem a pisał po polsku, w Polsce, którą gardził.
Każdy z nas ma szanse na posiadanie jakiejś tam części krwi żydowskiej. Nie mam pojęcia czy jakiś tam mój prapradziadek nie był Żydem. Nie wiem i nie obchodzi mnie to.
Z drugiej strony jak widzę tych wszystkich "Polaków", którzy pokornie i grzecznie, jak bezwolny trybik, nadstawiają tyłek dla swoich władców to coraz mniej czuję się Polakiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spamowisko”