Głosowanie

Tematy powstałe z postów wydzielonych z innych wątków - oczywiście tylko z tych nader 'głębokich' postów ;-) Automatycznie czyszczone co jakiś czas.

Moderator: Moderatorzy

Na kogo oddałbyś swój głos w wyborach?

Czas głosowania minął czw 29 maja, 2014 14:04

1. PO
0
Brak głosów
2. PiS
0
Brak głosów
3. SLD
1
10%
4. PSL
0
Brak głosów
5. (Twój) Ruch Palikota, Europa Plus
2
20%
6. Ruch Narodowy
0
Brak głosów
7. Konkres Nowej Prawicy Korwina-Mikke
5
50%
8. Solidarna Polska
0
Brak głosów
9. Inna, nie wymieniona wyżej partia
1
10%
10. Nie zamierzam głosować
1
10%

Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
zu7

Głosowanie

Post autor: zu7 » śr 14 maja, 2014 14:04

Wiele znaków wskazuje na to że zmiany społeczne, polityczne i geopolityczne nabierają tempa a najciekawsze chociaż wielce prawdopodobnie mało przyjemne właśnie przed nami. Obawiam się że mimo najszczerszych chęci nie uniknie się konfrontacji z tą rzeczywistością. Taki jest plan tych co kręcą tym światem.

Dlatego ta sonda na małą rozgrzewkę. Dawno nic nie zapodawałem. Na początek coś prostego. Zobaczymy kto się interesuje tym tematem i czy jakiś lud zagląda na forum.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » czw 15 maja, 2014 21:58

No tak można było się tego spodziewać. Przynajmniej 30 odsłon a głosów ... 5. Gdy piszę że nie ma demokracji to mam chór sprzeciwu. Gdy piszę że nie ma sensu głosować także. Ale jak przychodzi co do czego to jak zwykle okazuje się że biedne ludki, które mnie nie lubią są jak zwykle zagubione i nie wiedzą co zrobić :grin:
Nie wiedzą na kogo będą głosować, bo przecież nie można nie głosować. :grin:
Jaką by tu partię wybrać skoro jakby wszyscy z jednej Partii...
Taki standard, będą się sprzeczać, udawać że wiedzą lepiej a potem i tak zrobią jak im TV i spółka przykaże.
Na tym to polega. Tak zrobią ale racji mi za nic nie przyznają :grin:
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pt 16 maja, 2014 11:03

Nadinterpretujesz... Ja na przykład "zagłosowałem" na Palikociarnię... a bo jak widzę kolejną polityczną ankietę od zu7 to mam ochotę na małe trollowanie. Inni może nie mają ochoty się z Tobą bawić.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » pt 16 maja, 2014 16:48

To właśnie miałem na myśli. Zwykła ankieta, nic nadzwyczajnego ale już troll. Tak to właśnie wygląda jak podsumowałem w sąsiednim wątku. Ja i inni to trolle. Poważna polityka natomiast to sfałszowane sondaże, zapodane w TV.
No bo jak się dowiedzieć jakie jest prawdziwe poparcie i zainteresowanie skoro ludzie mają to w dupie? Jak to świetnie pokazuje ta sonda.
zu7 to męczący troll, inni coś tam próbujący tworzyć w internecie ludzie także...

Dlatego koniec jest zawsze taki sam. Esencja demokracji. Stado zawierzające swoim zatwierdzonym przez media przewodnikom. A potem wielkie zadziwienie. Czemu jest tak źle? Jak to? Przecież robiliśmy jak sugerowały media. Te duże. Słuszne. Nie oszołomskie.

Ta historia powtórzyła się już tyle razy. Ale nikt rozumu nie nabiera. Dlatego tym razem jak sądzę potoczy się inaczej. Bo skoro ludzie mają innych w dupie to logiczne jest chyba mieć ich w dupie? Ta prosta logika sprawia że kiedy ktoś ci się w końcu dobierze do dupy to nikt ci nie pomoże. No bo dlaczego skoro ty nikomu nie pomogłeś.
Ten czas nadchodzi.

ilonamalvo

Post autor: ilonamalvo » pn 09 cze, 2014 15:17

tylko Kowin - nie widzę innej alternatywy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spamowisko”