Kubica w prasie i mediach

Forum poświęcone karierze Roberta Kubicy w F1.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » wt 31 maja, 2011 14:05

Zgadzam się z Korbaczkiem. Sokół nie jest milionerem, który może sobie za własne pieniądze finansować wyjazdy i pisać dla rozrywki fajne teksty o F1. On musi dostać kasę by móc pisać. Tak się składa że jako dziennikarz F1 nie ma wielkiego wyboru. Tylko jakaś duża platforma medialna może mu tą kasę dać. W tym wypadku TVN. Nie widzę tu sprzedaży. Po prostu praca zarobkowa.
Nawet jeśli trochę namieszał z wywiadem to nie mam do niego żalu. Taki jest świat, często musisz jakoś zwrócić na siebie uwagę. A nie masz pieniędzy. Skoro Sokół musiał odejść z f1.pl to oczywiste jest że chciał wypromować swój nowy portal. Jeśli od tej pory będą na sokolimoku fajne i ciekawe teksty to w porządku.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » wt 31 maja, 2011 14:23

Jak dla mnie sa dziennikarze i dziennikarzyny które muszą gonić za tanimi sensacjami i skandalikami zeby jakoś przetrwać, Sokół zawsze był w tej pierwszej kategorii, do niedawna.

Nie wydaje mi się, żeby tak cienko prządł jeżdżąc co chwile i na GP i w różne inne miejsca.

mmax88
Kontakt:

Post autor: mmax88 » wt 31 maja, 2011 15:01

Korbaczek pisze:Wywiad, który hucznie zapowiadał trochę rozczarował. Ale tylko z jednego powodu, bo chcieliśmy Kubicę po wypadku
Nie do końca Korbaczek... zapowiadał wywyad, jakiego jeszcze nie było, a ja dowiedziałem się tylko tego, że Robert lubi diesle... To chyba niewiele jak na tak hucznie zapowiadany wywiad.
szamanka pisze:Nie wydaje mi się, żeby tak cienko prządł jeżdżąc co chwile i na GP i w różne inne miejsca.
poza tym gdyby był człowiekiem tak skorym na kasę, to zostałby w polsacie. a że było to sprzeczne z jego poglądami na F1, podziękował. m. in. tym zyskał u wielu duży szacunek. a teraz niestety zawiódł
"Gdy nie dajesz rady, a walczysz dalej... wtedy zaczyna się KYOKUSHIN."
Masutatsu Oyama

Xeonn
Kontakt:

Post autor: Xeonn » wt 31 maja, 2011 15:35

szamanka pisze:Nie wydaje mi się, żeby tak cienko prządł jeżdżąc co chwile i na GP i w różne inne miejsca.
racja, i wydaje mi się, że jest o niebo bardziej oblatany w f1 obecnie od komentatorów polsatu , od kiedy Borowczyk już nie bywa na wyścigach.

Awatar użytkownika
Leeloo

Post autor: Leeloo » wt 31 maja, 2011 17:50

Korbaczek możesz mieć swoje zdanie i nic mi do tego, dla mnie żałosne było to w jaki sposób zapowiedział wywiad i o to mam największy żal do niego że pogonił tematem jak dziennikarze TVN24.
Korbaczek pisze: A że teraz nabił sobie oglądalność? No cóż. Założył nową stronę, to musiał zrobić coś, co na tą stronę przyciągnie. Normalna dziennikarska, marketingowa działalność.
widzisz, dobry produkt sprzeda się sam bez głupich promocji a Sokół jakąś renomę u kibiców F1 i Roberta Kubicy a to zagranie było poniżej pasa, mam nadzieję że zrozumiałeś...
"Kto walczy do końca, czasem przegrywa, kto się poddaje, przegrywa zawsze".

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » wt 31 maja, 2011 21:15

Ale co było poniżej pasa? Przecież zapowiedź (słaba bardzo i sztuczna nota bene według mnie) dotyczyła tego, że to będzie wywiad jakiego nie widzieliście. I według mnie był. To my sobie wmówiliśmy, że to będzie wywiad z Kubicą po wypadku (chociaż szczerze mówiąc ja bardziej stawiałem na Boulliera). Był o tyle 'nie-spotykany', że Kubica mówił swobodniej niż w innych wywiadach (chociaż przyznaję bez bicia, że z Kubicą wywiadów nie widziałem prawie w ogóle poza tymi dla Polsatu), chociaż wydaje mi się, że wywiad dopiero się rozkręcał i dopiero za kilka minut Robert byłby w pełni wyluzowany. No nieważne. Ja w każdym razie widziałem rozmowę dwóch facetów, którzy się znają i trochę nabijają się ze swoich (z Kubicy) charakteru i zachowań. Jak chociażby Sokół dopowiadający standardową odpowiedź Kubicy.

Pełna zgoda, że balon oczekiwań został mocno napompowany i pozostał niedosyt, ale tak zazwyczaj jest ze wszystkim 'rewelacjami', 'sensacjami' i 'niezwykłymi' wydarzeniami. Wielka machina marketingowa, a potem małe nic. Taki mamy świat.

Sokół chce zarobić, jego sprawa. Dlaczego jego pisanie dla Onetu ma być czymś złym? Bo to duży komercyjny koncern nastawiony na ilość kliknięć? Trudno. Jeśli w umowie ma zapis, że nie wtrącają się w jego artykuły, dlaczego ma dla nich nie pisać? Ja bym pisał.

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » wt 31 maja, 2011 21:18

Eee, były bardzo fajne i luźne wywiady, choćby ten, gdzies kiedys był nawet do niego przekład.

http://www.youtube.com/watch?v=9l9xWVmMpBM

Awatar użytkownika
mago-san

Post autor: mago-san » wt 31 maja, 2011 21:31

Korbaczek pisze:Był o tyle 'nie-spotykany', że Kubica mówił swobodniej niż w innych wywiadach (chociaż przyznaję bez bicia, że z Kubicą wywiadów nie widziałem prawie w ogóle poza tymi dla Polsatu), chociaż wydaje mi się, że wywiad dopiero się rozkręcał i dopiero za kilka minut Robert byłby w pełni wyluzowany.
Uwierz, ale jest wiele wywiadów, wypowiedzi po wyścigu dla innych stacji, redaktorów, gdzie Robert jest również bardzo wyluzowany. Można poznać jego poczucie humoru, dystans do samego siebie i tą nutkę ironii w wielu wypowiedziach.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
SZYBKIEGO POWROTU ZA STERY BOLIDU ROBERT!!!!

Awatar użytkownika
Leeloo

Post autor: Leeloo » wt 31 maja, 2011 22:07

Korbaczek pisze: Pełna zgoda, że balon oczekiwań został mocno napompowany i pozostał niedosyt, ale tak zazwyczaj jest ze wszystkim 'rewelacjami', 'sensacjami' i 'niezwykłymi' wydarzeniami. Wielka machina marketingowa, a potem małe nic. Taki mamy świat.
widzisz a jednak zareagowałeś prawidłowo, czyli oczekiwałeś czegoś czego nie było
Korbaczek pisze: Sokół chce zarobić, jego sprawa. Dlaczego jego pisanie dla Onetu ma być czymś złym?
czy ja napisałem że jest czymś złym? napisałem że zagranie iście z nagłówków onetu i wp,
w stylu: uwaga uwaga wielki słynny klub chce tego to a tego piłkarza, po czym okazuje się że to jakaś drużyna w Turcji :/

dlatego jego zapowiedź to żal

bo jak dla mnie był to zwykły najzwyczajniejszy wywiad z Kubicą z którego nic nowego się nie dowiedziałem a wedle zapowiedzi miał to być wywiad jakiego nigdy nie widziałem (proponuję zobaczyć zapowiedź jeszcze raz)

Korba, to moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać, od tego jest forum żeby podyskutować, ale na siłę się nie przekonujmy kto ma rację, bo każdy ma swoją :P

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » śr 01 cze, 2011 00:49

Leeloo nie pisz bzdur, że nie dowiedziałeś się niczego nowego. Wiedziałeś wcześniej, że RK lubi diesle? :P
Idź do Biedronki, połóż głowę na wadze i naciśnij "burak"...

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » śr 01 cze, 2011 09:30

Jeśli dla was ten wywiad to tylko info, że Kubica lubi diesle, to fajni jesteście... Sokół trochę podpompował, ale sam wywiad rzeczywiście taki, jakiego jeszcze nie widziałem. Dość personalny, sporo mówi o swojej pasji. Ładnie poskładany, żeby odnieść się do tego, jak niektórzy po wypadku oceniali jego starty w rajdach.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Leeloo

Post autor: Leeloo » śr 01 cze, 2011 10:45

kamilo pisze:Leeloo nie pisz bzdur, że nie dowiedziałeś się niczego nowego. Wiedziałeś wcześniej, że RK lubi diesle? :P
rozumiem kamilo że to sarkazm z Twojej strony?

benito82pl

Post autor: benito82pl » śr 15 cze, 2011 22:25

sory że nie w temacie. dzis o 23-20 na poker italia kanał 474 w telewizji n leci poker a w nim Nasz Robson

Już w temacie... przeniosłem. Dorian
Ostatnio zmieniony śr 15 cze, 2011 22:48 przez benito82pl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » ndz 27 sty, 2013 20:17

Bardzo pozytywna opinia o Robercie wypowiadana przez Kuzaja.. Kuzaj jest pewny że Robert wróci do F1.
By the grace of God Almighty
And the pressures of the marketplace
The human race has civilized itself
It's a miracle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Robert Kubica w F1”