Wizyty spotkania oficjalne/nieoficjalne Kubicy

Forum poświęcone karierze Roberta Kubicy w F1.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
glad
Kontakt:

Wizyty spotkania oficjalne/nieoficjalne Kubicy

Post autor: glad » czw 09 paź, 2008 19:58

Witam
Jest szereg imprez z Robertem Kubicą ale kiedy i gdzie one się odbywają ?
ktoś wie ? Niebawem w Szczecinie na nowym torze gokartowym ?
Ale coś więcej ?
Jedyna bardzo mocno nagłośniona impreza to ta w Wawie, a reszta ?
***KUBICA***

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » czw 09 paź, 2008 21:57

Jaka reszta? Na prawdę sądzisz że on nie ma co robić tylko codziennie łazić na formalne imprezy?

Zapewniam że jesli byłyby jakiekolwiek inne to zostałyby tak samo mocno nagłosnione :)

Awatar użytkownika
glad
Kontakt:

Post autor: glad » pt 10 paź, 2008 14:21

szamanka pisze:Jaka reszta? Na prawdę sądzisz że on nie ma co robić tylko codziennie łazić na formalne imprezy?

Zapewniam że jesli byłyby jakiekolwiek inne to zostałyby tak samo mocno nagłosnione :)
A widzisz tutaj troszkę się mylisz.
Oto przykład:
KUBICA w Szczecinie otwarcie Hotel z torem gokartowym

Już niedługo
http://www.urbanity.pl/building.php?wsk=549
http://www.urbanity.pl/building_gallery ... =2&wsk=549
Obrazek

Jak na chwile obecną cisza a ma to być w Listopadzie :twisted:
***KUBICA***

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » pt 10 paź, 2008 22:51

Po pierwsze nie widze info zadnego ze ma byc otwarcie w listopadzie, bo z tego ci widze nawet nie skończyli tego budować, po drugie nie wiem skąd wziąłes informację że Kubica się tam wybiera na otwarcie. No ale niech ci bedzie skoro tak twierdzisz.

Awatar użytkownika
glad
Kontakt:

Post autor: glad » sob 11 paź, 2008 06:05

szamanka pisze:Po pierwsze nie widze info zadnego ze ma byc otwarcie w listopadzie, bo z tego ci widze nawet nie skończyli tego budować, po drugie nie wiem skąd wziąłes informację że Kubica się tam wybiera na otwarcie. No ale niech ci bedzie skoro tak twierdzisz.

To są stare fotki budowa już się kończy, jak będę w pobliżu zrobię zdjęcie.
99,9% Na chwile obecną, zamieściłem bo może ktoś ma lepsze informacje ale widzę że tylko ja o tym słyszałem i wiem.

P.S.
Nie wiem kto będzie mógł tam wejść czy będą bilety ewentualnie zaproszenia Vip
***KUBICA***

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » sob 11 paź, 2008 11:30

Nie patrze po fotkach bo widze daty tylko na status, a on mówi w 'w budowie'

Co do info ze Kubica ma przyjechac na otwarcie - mój brat wmawiał mi ze ma informacje z tajnego źródła ze Kubek przechodzi do Ferrari, nie wierz kumplom, poczekaj na oficjalne informacje :D

Bo szczerze wątpię by pojawił się tam z własnej woli, no chyba że inwestor/właściciel jest jego dobrym kumplem i go namówił, tak poza tym Kubica pojawia się tylko na imprezach na których musi - organizowanych przez sponsorów BMW, no z wyjątkiem jakichs rajdów i kręgli :)

Awatar użytkownika
glad
Kontakt:

Post autor: glad » sob 11 paź, 2008 16:28

Zgadza się sponsor BMW
***KUBICA***

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 09 cze, 2010 14:08

Fani roberta powinni zakupić bilety na pociąg/autobus do poznania na 17 lipca. Na torze poznań odbędzie się impreza n-gine. Kubica ma po torze jeździć bolidem F1.

[ Dodano: Sro 09 Cze, 10 14:38 ]
co prawda onet, ale wszystko wskazuje na to że ma być to pit line park RF1.

http://sport.onet.pl/f1/kubica-spelni-s ... omosc.html
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

puk

Post autor: puk » śr 09 cze, 2010 14:40

Daje znać, że dziś ogłosiliśmy daty naszej ulicznej prezentacji w Polsce, będzie to 16, 17 i 18 Lipca.
to ten sam event? w poprzedniej informacji mowa była o 3 dniach

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » śr 09 cze, 2010 15:01

"wstęp wolny" o Matko już sobie wyobrażam co się tam będzie działo :???:
Idź do Biedronki, połóż głowę na wadze i naciśnij "burak"...

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » śr 09 cze, 2010 15:03

Nie wiem jak Wy, ale ja się wybieram. Jak ktoś jeszcze chętny to zakładajcie w Hyde Parku temat o lipcowym spotkaniu forumowym. ;)

puk

Post autor: puk » śr 09 cze, 2010 15:08

"wstęp wolny" o Matko już sobie wyobrażam co się tam będzie działo
Tłok na pewno, aczkolwiek pamietaj, że to nie Warszawa - takich tłumów jak na BMW pitlane pewnie nie będzie. Teren rozległy, a z zapowiedzi wynika, że miasteczko będzie całkiem spore. Imo źle nie będzie. Pewnie wybiorę się od rana coby uniknąć popołudniowego rodzinnego szturmu i zobaczyć wszystko na spokojnie.

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » śr 09 cze, 2010 15:16

puk pisze:
"wstęp wolny" o Matko już sobie wyobrażam co się tam będzie działo
Tłok na pewno, aczkolwiek pamietaj, że to nie Warszawa - takich tłumów jak na BMW pitlane pewnie nie będzie. Teren rozległy, a z zapowiedzi wynika, że miasteczko będzie całkiem spore. Imo źle nie będzie. Pewnie wybiorę się od rana coby uniknąć popołudniowego rodzinnego szturmu i zobaczyć wszystko na spokojnie.
Co by nie patrzeć Poznań jest również bardzo dużym miastem, natomiast Pit Lane Park BMW był płatny, a tłumy były potężne. Jednak sądze, że tłok będzie iście masakryczny.

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » śr 09 cze, 2010 15:27

kamilo pisze:Jednak sądze, że tłok będzie iście masakryczny.
Też tak myślę, dlatego w ogóle nie rozważam odwiedzenia tego eventu, wg mnie nie ma sensu :) Mało się zobaczy, przejedzie kilka razy, zrobi bączki i tyle i w dodatku 2983242423 osób przez które trzeba będzie się przedzierać.
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
zderzack
Kontakt:

Post autor: zderzack » śr 09 cze, 2010 15:30

Pamiętajcie, że PLP w Warszawie odbył się dokładnie w momencie zdobycia przez Roberta GP Kanady i objęcia prowadzenia w WDC. Poza tym pamiętam, że przynajmniej ze 30% gości to byli fani BMW. Renault się w Polsce nie kojarzy tak jak "beki".

[ Dodano: Sro 09 Cze, 10 15:30 ]
doriano pisze:Jak ktoś jeszcze chętny to zakładajcie w Hyde Parku temat o lipcowym spotkaniu forumowym. ;)
Zrobione, szefie.
Szybkiego powrotu do ścigania Robert

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » śr 09 cze, 2010 18:22

zderzack, nie zgodzę się iż Renault nie ma swojej "rodziny". Jako były użytkownik modelu z fabryki Renault Sport mam sporą siatkę znajomych poznanych przez tą markę. Większość miała jakąś RSkę lub R26/R27.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

Awatar użytkownika
tReNt
Kontakt:

Post autor: tReNt » śr 09 cze, 2010 20:12

Gdyby był wstęp za 10zł pojechałbym na pewno. Teraz się waham. Mam tam ok 330 km. :/

Mam nadzieję, że organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo na tyle, żeby Robert się tam trochę rozkręcił i pobił rekord Marca Gene z Ferrari. :twisted:

Samochód z roku 2006 a 2009 jest chyba na to szansa... ale muszą być warunki.
faster - farther - higher

Awatar użytkownika
zderzack
Kontakt:

Post autor: zderzack » śr 09 cze, 2010 21:25

MtK pisze:zderzack, nie zgodzę się iż Renault nie ma swojej "rodziny". Jako były użytkownik modelu z fabryki Renault Sport mam sporą siatkę znajomych poznanych przez tą markę. Większość miała jakąś RSkę lub R26/R27.
W takim razie zwracam honor. Zawsze mi się wydawało, że "z ulicy" słychać tylko o tych niemieckich, czy yyapońskich markach. No, może jeszcze angielskich i włoskich oczywiście.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 09 cze, 2010 21:49

zderzack pisze:W takim razie zwracam honor. Zawsze mi się wydawało, że "z ulicy" słychać tylko o tych niemieckich, czy yyapońskich markach. No, może jeszcze angielskich i włoskich oczywiście.
każda marka/model ma swoich fanów weźcie np przykład mclfana który się ślini do zdjęć silnika XR2.

Jednak BMW ma jakby to powiedzieć... wiele stereotypów które w 'zderzeniu (nie kiedy dosłownym) z rzeczywistością po prostu nie dają rady.

Tłumów jednak takich super nie będzie, chociażby ze względu że z północy polski dość ciężko dojechać bezpośrednio do poznania bez przesiadek/samochodu.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » śr 09 cze, 2010 21:57

Tylko, że impreza będzie trwać tylko 1 dzień, a nie 3 jak to było w przypadku BMW. Zatem kolejny argument, że będą przerażające tłumy.

Awatar użytkownika
mago-san

Post autor: mago-san » śr 09 cze, 2010 22:39

Jeśli wstęp wolny to tym bardziej należy się spodziewac tłumów. Wydaje mi się, że przyjdzie sporo ludzi bo zainteresowanie F1 w PL rośnie z roku na rok. I zobaczyć Roberta w Renault na torze w Polsce >> bezcenne! Sama bym się wybrała...hah i to nie sama...ale mam nieco daleko ;( buuuu.....buuuuu....
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
SZYBKIEGO POWROTU ZA STERY BOLIDU ROBERT!!!!

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » czw 10 cze, 2010 11:15

Ehh... nie mogli zrobić biletów nawet po te 10 zł jak na Pit Lane Parku? Nie byłoby piknikowców robiących sztuczny tłum. Ja się chyba przejadę mam 240 km, chociaż szkoda, że to będzie w wakacje, bo akurat wtedy mnie nie będzie w Poznaniu.

Awatar użytkownika
snajper

Post autor: snajper » wt 13 lip, 2010 19:53

hideto pisze:
zderzack pisze:W takim razie zwracam honor. Zawsze mi się wydawało, że "z ulicy" słychać tylko o tych niemieckich, czy yyapońskich markach. No, może jeszcze angielskich i włoskich oczywiście.
każda marka/model ma swoich fanów weźcie np przykład mclfana który się ślini do zdjęć silnika XR2.

Jednak BMW ma jakby to powiedzieć... wiele stereotypów które w 'zderzeniu (nie kiedy dosłownym) z rzeczywistością po prostu nie dają rady.

Tłumów jednak takich super nie będzie, chociażby ze względu że z północy polski dość ciężko dojechać bezpośrednio do poznania bez przesiadek/samochodu.
Ja na szczęscie mam bezposrednie połączenie

Informujemy, że w dniu 17 lipca br. (sobota) w związku z imprezą masową na Torze Poznań i przyjazdem Roberta Kubicy do Poznania, uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa. Trasa: BAŁTYK – Bukowska – TOR POZNAN.
Na trasie obowiązywać będą nastepujące przystanki: Dworzec Główny PKP, Bałtyk, Szylinga, Grodziska, Swoboda, Ławica n/ż, Tor Poznan.
"Trzymaj się Robert, to twój najważniejszy wyścig, musisz go wygrać!"

kuba z poznania

Post autor: kuba z poznania » śr 14 lip, 2010 22:22

Mimo, że impra u mnie, to wolę ścisk nad polskim ciepłym morzem niż wśród 100tys spoconych ludzi :D

Awatar użytkownika
Invinciblee
Kontakt:

Post autor: Invinciblee » śr 14 lip, 2010 22:33

kuba z poznania pisze:Mimo, że impra u mnie, to wolę ścisk nad polskim ciepłym morzem niż wśród 100tys spoconych ludzi :D
Fajnie.

Szkoda że ten Poznań tak daleko :/ 500km x2 to będzie jak dobrze liczę ponad 300zł na samo paliwo. Ale jak nic mi nie wypadnie to mam nadzieję że tam wpadnę.

Awatar użytkownika
zderzack
Kontakt:

Post autor: zderzack » czw 15 lip, 2010 22:41

lukaszlew77 pisze:Ehh... nie mogli zrobić biletów nawet po te 10 zł jak na Pit Lane Parku? Nie byłoby piknikowców robiących sztuczny tłum. Ja się chyba przejadę mam 240 km, chociaż szkoda, że to będzie w wakacje, bo akurat wtedy mnie nie będzie w Poznaniu.
Biorąc pod uwagę informację pod Twoim avatarem, obawiam się, że na pieszo z Poznania do toru będzie dość daleko... :mrgreen:

A teraz poważnie: Niestety muszę zrezygnować z wyjazdu. Na urlop jechałem z przekonaniem, że na miejscu nie będę musiał sobie i rodzinie niczego odmawiać. Tak sobie to wziąłem do serca, że od tygodnia jadę na karcie kredytowej, żeby kupić sobie bułeczki na śniadanko. Dotarło do mnie, że po prostu finansowo nie dam rady...

lukaszlew77

Post autor: lukaszlew77 » pt 16 lip, 2010 15:32

W Poznaniu studiuję, a wakacje spędzam w Płocku ~100 km od Wawy. Z tego co czytałem to MPK ma jakąś specjalną linię autobusową uruchomić, inaczej na ten tor ciężko by było dojechać.

Awatar użytkownika
Trofik
Kontakt:

Post autor: Trofik » sob 17 lip, 2010 11:06

A w telewizji jakieś relacje będą?

Pokerstars

Post autor: Pokerstars » pt 23 lip, 2010 01:50

Awatar użytkownika
samochodf1
Kontakt:

Post autor: samochodf1 » pt 14 lis, 2014 15:56

Wiadomo kiedy teraz Robert Kubica będzie w Polsce i w jakim mieście?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Robert Kubica w F1”