Robert Kubica

Forum poświęcone karierze Roberta Kubicy w F1.

Moderator: Moderatorzy

skoczek6

Robert Kubica

Post autor: skoczek6 » śr 07 lut, 2007 21:05

Zapraszam do dyskutowania o Robercie Kubicy.Czy wygra pierwsze GP w tym roku? Czy ma szansę w przyszłym roku na lepszy bolid? Zapraszam do dyskutowania.
Ostatnio zmieniony czw 08 lut, 2007 18:53 przez skoczek6, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ALUNO

Post autor: ALUNO » śr 07 lut, 2007 21:19

mysle ze ma szanse skopac wszystkim tyłki :D i bardzo dobrze jezdzi na testach oby Bolid byl sprawniejszy a Robert szybszy :) nie sadze by zostal mistzrem Swiata chociaz to by bylo bardzo bardzo bardzo Piekne :D i nie wiiem czy bym sie nie cieszyl bardziej jakby mi sie dziecko urodzilo :P xDDDD ale mysle ze na wygranie przynajmniej jednego GP ma szanse :)
IF YOU AIN'T FIRST, YOU'RE LAST !! DRIFTING OR F1 THIS IS MY WAY ... "Jeśli czujesz strach nigdy nie będziesz mógł szybko jeździć" Robert Kubica

Awatar użytkownika
pablomak
Kontakt:

Re: Robert Kubica

Post autor: pablomak » śr 07 lut, 2007 21:33

skoczek6 pisze:Czy wygra pierwszy konkurs w tym roku?
Liczę na podium we Włoszech, ale czy zwycięstwo, na pewno będę trzymał kciuki za Roberta.
skoczek6 pisze:Czy ma szansę w przyszłym roku na lepszy bolid?
Dla mnie BMW jest świetnym team' em i chciałbym aby ten zespół reprezentował Kubica przez następne sezony. BMW jest drużyną która 1 sezon dopiero jest w F1 i wciąż się rozwija, a razem z nią nasz Robert.
Hala Madrid!
Hala Ferrari!
Hala Kubica!

Ralph

Post autor: Ralph » śr 07 lut, 2007 22:14

I to własnie jest Kubicomnia, chłopak dopiero zaczął ,a niekórym się wydaje ,ze już zdobędize tytuł mistrza.Ciekaw jetsem czy jak Robert przez pierwsze np. 4 GP nie zdobędize punktu czy jeszcze będziesz interesował się formułą1.Więc skoczek6 ,albo jesteś super optymistą ,albo ... .Według mnie Robert w pierwszej części sezonu będzie sporym rozczarowaniem dla Kubicmaniaków.Nie mówie ,ze to nie możliwe ,ale bądźmy realistami Kubica jest jeszcze niedoświadczonym młodzikiem.

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » śr 07 lut, 2007 22:26

Ralph moze i jeszcze nie ma duzego doswiadczenia ale za to nadrabia to swoimi umiejetnosciami i mysle ze do mety w "ósemce" bedzie dojezdzal dosc często a co do zwyciestwa to mam taką nadzieje ,ale czy BMW da rade juz w tym sezonie przygotowac tak dobry bolid
Our Thoughest opponent is time
http://kleyone.deviantart.com/
KubicoManiak vel Dobro Squad

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » śr 07 lut, 2007 22:56

godzil2 pisze:Słyszeliście cos kiedyś o tym forum?
ja ja ja slyszalem :D mialem napisac o tym wczesniej ale nie chcialem sie narazac na jakies klotnie i tym podobne i nie chcialem aby nazwano mnie kolejnym wodzirejem forum :wink:

Ralph

Post autor: Ralph » śr 07 lut, 2007 23:20

Zakładał to nowy użytkownik ,więc dajcie spokuj ,ale co do Robercika moze i będzie dojeżdżał w pierwszej ósemce to bardzo prawdopodobne ,ale nie zgarnie 5 wygranych pod rząd...

Awatar użytkownika
gomez

Post autor: gomez » czw 08 lut, 2007 10:01

Ralph pisze:Zakładał to nowy użytkownik ,więc dajcie spokuj ,ale co do Robercika moze i będzie dojeżdżał w pierwszej ósemce to bardzo prawdopodobne ,ale nie zgarnie 5 wygranych pod rząd...
Jak będzie tak będzie. Sezon zbliża się wielkimi krokami. Niech Robert powoli pnie ku szczytom F1..... powoli bo może za szybko spaść.

Ralph kolego co to za BRZYYYYYDALA masz w avatarze??? :):):)
Szumi dokoła las....

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » czw 08 lut, 2007 10:58

ja ja ja slyszalem :D mialem napisac o tym wczesniej ale nie chcialem sie narazac na jakies klotnie i tym podobne i nie chcialem aby nazwano mnie kolejnym wodzirejem forum :wink:
No właśnie a już jeden jest HeHeHe... 8) . Ja sądze że Robert ma szanse na podium w Australli i to duże wystarczy troche szczęścia :wink:

Ralph

Post autor: Ralph » czw 08 lut, 2007 12:03

gomez pisze: Ralph kolego co to za BRZYYYYYDALA masz w avatarze??? :):):)
To jest taki typek ,którego nie mogą dogonic inni (najlepszy) :D

A ja myslę ,ze Robert będzie jeździł ,na maks. swoich umiejętności i koniec ,bo już się posty zaczynają powtarzac. :lol:

Montoya

Post autor: Montoya » pt 09 lut, 2007 19:10

Tak może bo nie wiem

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » pt 09 lut, 2007 19:21

Montoya pisze:Tak może bo nie wiem
:?: :?: :shock: :? o co chodzi ?

Awatar użytkownika
ALUNO

Post autor: ALUNO » pt 09 lut, 2007 19:42

mi sie wydaje ze juz TERAZ NADSZEDL czas na Polaka w F1 ktory bedzie wygrywal i dawal z siebie 100% co z tego ze jest nowy to nei znaczy ze nie moze wygrywac :) i niech zdominuje Swiat Formuly 1 :D wiadomo ze jak ja bymm wszedl do tego Bolidu to bymw szystko wygrywal :P zawsze :D nawet wtedy jakby mi bolid nawalil :P xDDDDDD
IF YOU AIN'T FIRST, YOU'RE LAST !! DRIFTING OR F1 THIS IS MY WAY ... "Jeśli czujesz strach nigdy nie będziesz mógł szybko jeździć" Robert Kubica

Awatar użytkownika
Kleyboy

Post autor: Kleyboy » pt 09 lut, 2007 22:11

ALUNO pisze:mi sie wydaje ze juz TERAZ NADSZEDL czas na Polaka w F1 ktory bedzie wygrywal
a mi sie wydaje ze jeszcze nie teraz poczekajmy jeszcze jeden/dwa sezony jesli BMW nadal bedzie zaliczalo taki progress to Robert bedzie systematycznie odnosil zwyciestwa ,a moze nawet powalczy o tytul mistrza :roll:

clinic

Post autor: clinic » pt 01 cze, 2007 10:56

nie wiedzialem gdzie napisac to tu napisalem :P czy ktos wie skad mozna sciagnac film pod tytułem "Robert Kubica - droga na szczyt"

z gory thx za info :)

pozdro

Awatar użytkownika
zagor

Post autor: zagor » ndz 17 cze, 2007 18:02

co do wygrywania GP przez Roberta.. to chyba musimy jeszcze trochę poczekać...
jednak wydaje mi się że jeszcze z rok, może dwa, a Robert zacznie systematycznie stawać na klockach podium, a co się z tym łączy, może mistrzostwo F1.

życzę mu tego....

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 17 cze, 2007 18:09

clinic pisze:nie wiedzialem gdzie napisac to tu napisalem :P czy ktos wie skad mozna sciagnac film pod tytułem "Robert Kubica - droga na szczyt"

z gory thx za info :)

pozdro
można napisać do Gazety Wyborczej o zakup archiwalnego numeru - chyba jest taka możliwość.

Zagor - mamy temat o zwycięstwie Kubicy. Na ten temat wypowiadaj się tam.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Kubowski

Post autor: Kubowski » śr 04 lip, 2007 21:13

Kubica jezdzi gorzej od swojego kolegi z teamu bo ma gorszy samochód, ale kubica jest swietnym kierowcą :P :P :P :P

Kamil F1

Post autor: Kamil F1 » śr 04 lip, 2007 21:17

Kubowski pisze:Kubica jezdzi gorzej od swojego kolegi z teamu bo ma gorysz samochód
kolego co ty gadasz :lol: ja tam jestem pewny że mają takie same tylko zależy jak gu ustawią i jaką strategię przyjemnie zespół dla danego kierowcy :roll:

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » śr 04 lip, 2007 21:17

Kubowski pisze:Kubica jezdzi gorzej od swojego kolegi z teamu bo ma gorysz samochód ale kubica jest swietnym kierowcą :P :P :P :P
A ty masz chyba gorszy mózg, kolejny oneciarz na forum. Nikt w żadnym zespole nie ma gorszego bolidu od drugiego kierowcy, bo to byłoby bez sensu szczególnie w przypadku BMW który ma 3 pozycję wśród konstruktorów!!!

Awatar użytkownika
alma

Post autor: alma » śr 04 lip, 2007 22:21

Piotrek15 pisze:A ty masz chyba gorszy mózg
Spokojnie Piotrek, spróbujemy po ludzku.
Kubowski pisze:Kubica jezdzi gorzej od swojego kolegi z teamu bo ma gorszy samochód, ale kubica jest swietnym kierowcą :P :P :P :P
To może mi powiesz, dlaczego ma gorszy bolid i skąd masz takie niesamowite informacje?
Zgrywam grzeczną panienkę, ale jeszcze dzisiaj będę niegrzeczna...

robertc

Post autor: robertc » śr 04 lip, 2007 23:23

Kubowski pisze:Kubica jezdzi gorzej od swojego kolegi z teamu bo ma gorszy samochód, ale kubica jest swietnym kierowcą :P :P :P :P
Może i ma gorszy bolid, ale tylko w sensie gorszych ustawień, czego winowajcą byłby przede wszystkim sam Kubica. Czy na pewno chcesz w to brnąć? ;P

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » czw 05 lip, 2007 08:20

Piotrek15 pisze:Nikt w żadnym zespole nie ma gorszego bolidu od drugiego kierowcy,
Nie licząc Barrichello gdy jeździł w Ferrari. I wyluzuj trochę
CHAM squad

Awatar użytkownika
Kayo

Post autor: Kayo » czw 05 lip, 2007 12:04

Dokładnie spokojnie widać pan Kubowski jest jeszcze mało doświadczony i nie wie, że to jest raczej mało możliwe, żeby Robert miał gorszy bolid. Trzeba mu to uświadomić. Drogi panie Kubowski ja z mojej strony mogę potwierdzić, że Robert Kubica ma taki sam Bolid jak i Nick Heidfeld, lecz może troszkę gorzej czasami go ustawia, ale tylko czasami. Jeżeli oglądałeś GP Hiszpanii czy GP Francji, a nawet GP Monako to zauważyłeś, że Polak jechał lepiej no może dzięki strategi wyprzedził Nicka, bo uważam, że gdyby jechał na dwa zjazdy był by za Nickiem. Podsumowujące zdanie powinni brzmieć tak. Oby dwaj kierowcy BMW Sauber mają takie same jednostki napędowe i taki sam bolid.
"Komentarz, jest jedną ze sztuk opowiadania"- Murray Walker

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » czw 05 lip, 2007 14:58

lecz może troszkę gorzej czasami go ustawia, ale tylko czasami.
Nie oni mu go gorzej ustawią tylko Kubica go gorzej ustawi. Każdy kierowca ustawia bolid pod siebie, docisk, przełożenia. Oczywiście nie ma dużej różnicy w ustawieniach dla obu panów, ale są bo np. Kubica może bardziej lubić nadsterowność, a Heidfeld podsterowność.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

--miCZar--

Post autor: --miCZar-- » czw 05 lip, 2007 16:38

godzil2 pisze:
lecz może troszkę gorzej czasami go ustawia, ale tylko czasami.
Nie oni mu go gorzej ustawią tylko Kubica go gorzej ustawi. Każdy kierowca ustawia bolid pod siebie, docisk, przełożenia. Oczywiście nie ma dużej różnicy w ustawieniach dla obu panów, ale są bo np. Kubica może bardziej lubić nadsterowność, a Heidfeld podsterowność.
Mysle, ze Kayo mial na mysli ustawia (Kubica), a nie ustawią (mechanicy). On uzywa polskie litery, wiec pewnie napisal by ustawią :)

d100

Post autor: d100 » czw 05 lip, 2007 20:40

Kayo pisze:Dokładnie spokojnie widać pan Kubowski jest jeszcze mało doświadczony i nie wie, że to jest raczej mało możliwe, żeby Robert miał gorszy bolid. Trzeba mu to uświadomić. Drogi panie Kubowski ja z mojej strony mogę potwierdzić, że Robert Kubica ma taki sam Bolid jak i Nick Heidfeld, lecz może troszkę gorzej czasami go ustawia, ale tylko czasami. Jeżeli oglądałeś GP Hiszpanii czy GP Francji, a nawet GP Monako to zauważyłeś, że Polak jechał lepiej no może dzięki strategi wyprzedził Nicka, bo uważam, że gdyby jechał na dwa zjazdy był by za Nickiem. Podsumowujące zdanie powinni brzmieć tak. Oby dwaj kierowcy BMW Sauber mają takie same jednostki napędowe i taki sam bolid.
Jestem tu nowy i wypadało by się przedstawic, ale nie lubie jak ktoś się "wymandrza", więc od razu walę z grubej rury:
1. Bolidy Nicka i Roberta nie są identyczne. Robert należy do najwyższch i najcięższych kierowców F1, Nick do najniższych i najlżejszych (chyba tylko Davidson jest bardziej filigranowy). Każdy z bolidów był indywidualnie "dopasowywany" do gabarytów kierowcy. Bolid Roberta ma dłuższy kokpit i mniej balastu dociążającego, co przekłada się w pewnym stopniu na właściwości jezdne (bolid ma wyżej położony środek ciężkości i trudniej go prawidłowo ustawic). O różnicach pomiędzy bolidami dużo mówiono podczas prezentacji modelu i dziwne, że tak "doświadczeni" fani F1 o tym nie słyszeli.
2. Na jakiej podstawie twierdzisz, że przy strategii 2 PS byłby za Nickiem w Monaco. Wyniki Q2 i nawet Q3 oraz czasy okrążeń jakie uzyskiwali podczas samego wyścigu świadczą, że Robert był tam od Nicka wyraźnie szybszy.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » czw 05 lip, 2007 20:45

aaaaaaaaaaaaaaaaaaabuahahahahahahahahahahahahahha xDDDD
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » czw 05 lip, 2007 20:47

d100 pisze:1. Bolidy Nicka i Roberta nie są identyczne. Robert należy do najwyższch i najcięższych kierowców F1, Nick do najniższych i najlżejszych (chyba tylko Davidson jest bardziej filigranowy). Każdy z bolidów był indywidualnie "dopasowywany" do gabarytów kierowcy. Bolid Roberta ma dłuższy kokpit i mniej balastu dociążającego, co przekłada się w pewnym stopniu na właściwości jezdne (bolid ma wyżej położony środek ciężkości i trudniej go prawidłowo ustawic). O różnicach pomiędzy bolidami dużo mówiono podczas prezentacji modelu i dziwne, że tak "doświadczeni" fani F1 o tym nie słyszeli.
Jak już zarzucasz niewiedzę to chociaż podawaj sprawdzone informacje. Bolid Roberta nie ma dłuższego kokpitu. Jeżeli chodzi o balast to masz rację, ale jak mówiliśmy o "braku różnic" mieliśmy na myśli różnice aerodynamiczne, mechaniczne oraz ogólną budowę bolidu. Stwierdzeniem, że samochody są dociążoną różną ilością balastu ameryki nie odkryłeś.
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
alma

Post autor: alma » czw 05 lip, 2007 20:49

d100 pisze:
Kayo pisze:Dokładnie spokojnie widać pan Kubowski jest jeszcze mało doświadczony i nie wie, że to jest raczej mało możliwe, żeby Robert miał gorszy bolid. Trzeba mu to uświadomić. Drogi panie Kubowski ja z mojej strony mogę potwierdzić, że Robert Kubica ma taki sam Bolid jak i Nick Heidfeld, lecz może troszkę gorzej czasami go ustawia, ale tylko czasami. Jeżeli oglądałeś GP Hiszpanii czy GP Francji, a nawet GP Monako to zauważyłeś, że Polak jechał lepiej no może dzięki strategi wyprzedził Nicka, bo uważam, że gdyby jechał na dwa zjazdy był by za Nickiem. Podsumowujące zdanie powinni brzmieć tak. Oby dwaj kierowcy BMW Sauber mają takie same jednostki napędowe i taki sam bolid.
1. Bolidy Nicka i Roberta nie są identyczne. Robert należy do najwyższch i najcięższych kierowców F1, Nick do najniższych i najlżejszych (chyba tylko Davidson jest bardziej filigranowy). Każdy z bolidów był indywidualnie "dopasowywany" do gabarytów kierowcy. Bolid Roberta ma dłuższy kokpit i mniej balastu dociążającego, co przekłada się w pewnym stopniu na właściwości jezdne (bolid ma wyżej położony środek ciężkości i trudniej go prawidłowo ustawic). O różnicach pomiędzy bolidami dużo mówiono podczas prezentacji modelu i dziwne, że tak "doświadczeni" fani F1 o tym nie słyszeli.
Myślę, ze tu chodzi bardziej o głupie przeświadczenie panujące wśród "prawdziwych kibiców", które mówi, że Robert dostaje gorszy bolid bo jest Polakiem w niemieckim zespole.
Zgrywam grzeczną panienkę, ale jeszcze dzisiaj będę niegrzeczna...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Robert Kubica w F1”