Kubica w Renault!!

Forum poświęcone karierze Roberta Kubicy w F1.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pt 01 sty, 2010 23:24

karolVTEC pisze:wg. mnie takie gadanie nie wiele nie mówi jaka będzie forma zespołu w 2010 ;) z resztą za trochę ponad 2 m-ce się przekonamy ile w tych wszystkich spekulacjach jest prawdy :)
gdybanie ma sens, w przypadku ekip o których coś twardego wiemy, Ferrari, mclaren, redbull, myślę że mercedes.

Powiedzieć cokolwiek o zespole w którym zmieniło się wszystko... to jak wróżenie z fusów herbaty ekspresowej z zamkniętymi oczami...

Dlatego osobiście, te wszystkie spekulacje co renault zrobi, jakie będzie miało podejście ile ugra... traktuję w kategorii osobistych życzeń wypowiadanych przez ich twórców.
karolVTEC pisze:P.S. czyżby nikt nie zauważył że zmieniłem sobie avatara :?: :razz: :cool:
mamy ci pogratulować ?
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
zderzack
Kontakt:

Post autor: zderzack » pt 01 sty, 2010 23:43

hideto pisze:Dlatego osobiście, te wszystkie spekulacje co renault zrobi, jakie będzie miało podejście ile ugra... traktuję w kategorii osobistych życzeń wypowiadanych przez ich twórców.
Bingo. Ja np. mam sporo życzeń - życzeniowo myślę, że roszady kadrowe okazały się być nie tyle trafne (bo to to już czyste wróżenie), co przynajmniej mam wrażenie, że są właściwi ludzie podejmujący właściwy zakres decyzji w stosunku do "swojego podwórka" obojętnie, czy chodzi o wykształcenie, rozwój kariery czy zwyczajnie pasję. Myślę o Bellu, tym nowym szefie całego grajdołu czy osobie Lopeza.

Krótko - mam takie optymistyczne wrażenie, że każdy będzie robił to co dobrze chce i dobrze umie. Szczególnie ucieszyła mnie decyzja o przejęciu przez Bella kompetencji Symondsa.

Hmmm... i na szczęśćie w RF1 nie będzie roku Ho-Pinowskiego. :P

Ale tak jak Hid pisze, z mojej strony to życzenia, które przynajmniej staram się materializować kojarząc pewne fakty, ale jednak...

Najgorsze dla mnie jest to, że w dalszym ciągu mniej tutaj ludzi z życzeniami, niż z katastroficznymi czasem wręcz obawami :/ No, ale to praw każdego, zobaczymy co nieco w lutym.
karolVTEC pisze:P.S. czyżby nikt nie zauważył że zmieniłem sobie avatara :?: :razz: :cool:
Ja zauważyłem od razu. Skoro podnosisz poprzeczkę, to z żalem zacznę się z czasem obawiać avatara Schumachera :wink:

[ Dodano: Pią 01 Sty, 10 23:56 ]
Voycek pisze:jakieś takie... czyżbym wyczuł nutkę rezygnacji?
TU
Voycek Realny optymizm lepszy od słomianego zapału. Poza tym, to JEST optymistyczny wariant i gość z rezygnacją w F1 napisałby "damy z siebie wszystko". Pamiętaj, że taki ktoś jak Bob sporo reputacji u ew. przyszłych pracodawców słomianym gdaniem lub thiessenowskim odtrąbianiem victorii by stracił. Straciłby też być może możliwość utrzymania Kubicy (chociaż ten już tak naprawdę nie ma za bardzo gdzie pójść).
Szybkiego powrotu do ścigania Robert

Awatar użytkownika
lg2000

Post autor: lg2000 » ndz 03 sty, 2010 17:35

Sibul pisze:Moja robota, Tylko Ferdka by sie przydało jakoś usunąć a to już wyższa szkoła jazdy

A łodziu ło:
Obrazek
Ten zestaw kolorystyczny se ne wrati. Podobno kolorystyka ma być klasyczna zółto-czarna. Musisz pokombinować ze starszyni zdjęciami.
Kolorystyka zółto-czarna mi się nie podoba. Za bardzo kojarzy mi się z osami czy szerszeniami. Ale to tylko mój punkt widzenia.

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » pn 04 sty, 2010 13:47

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorsp ... 439373.stm
Robercik zostaje :)

Nie działa-ło. y
Ostatnio zmieniony pn 04 sty, 2010 13:56 przez kamilo, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
the_foe

Post autor: the_foe » wt 05 sty, 2010 12:18

mowi sie o HEI jako TM, ale ja jestem zdecydowanie przeciw. Na papierze wyglada to dobrze. Chlopak nie ma sie go gdzie podziac bo Sauber sie obrazil ze nie chcial podpisac kontraktu liczac na Merca. Mozna go dostac za relatywne grosze. To bardzo dobry kierowca. Doswiadczony. Jak bedzie mozna to bedzie zdobywal punkty. Jednak... cos chyba jest z nim nie tak ze kolejek do niego nie ma. Powod chyba jest nam znany. To straszny megaloman. Nie zdziwilbym sie gdyby byl intrygantem. Wydaje mi sie ze ewentualne pozytki zostana przycmione przej jego destrukcyjny charakter.

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » wt 05 sty, 2010 20:33

BUKA NIE ŻYJE!

Zablokowany

Wróć do „Robert Kubica w F1”