Koszulki GP2League

Informacje prasowe GP2 Leauge

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Xcore

Koszulki GP2League

Post autor: Xcore » sob 05 wrz, 2009 11:52

Zrodził się pomysł na produkcję koszulek z serii GP2League. Bo któż nie chciałby dumnie nosić na piersi logo naszej ligi? :)

Koszulki można by było zamówić w wersji z nickiem i bez nicku. Na chłopski rozum ta z nickiem będzie ciut droższa.

Kolejna sprawa, to typ koszulki. T-shirt, polo, czy oba?

Ja tutaj chyba jestem jednym z najmniejszych w tej lidze, i noszę Lki, ale mam jedną czy dwie XLki, więc najprawdopodobniej będą koszulki od XL wzwyż, chyba że będzie jakieś większe zapotrzebowanie na Lki.

Koszulki będą wyglądać mniej więcej tak (wzór może ulec zmianie):

Przód:
Obrazek

Tył:
Obrazek

Bok:
Obrazek

Del dostanie wersję z nickiem pomarańczowym :P

Koszulki będą oscylować najprawdopodobniej jakoś między 25 a 35 zł (bez kosztów dostawy).

Tych, którzy będą zainteresowani taką koszulką prosimy o post:
Nick, z nickiem/bez nicku, rozmiar
UWAGA! Zakładając ten temat nie daję pewności, że pomysł z koszulkami dojdzie do skutku!

Dziękuję za uwagę :)
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 05 wrz, 2009 11:57

A jakąś szerokość, długość, czy cokolwiek możesz podać? Żeby wiedzieć mniej więcej, jaki rozmiar zamawiać ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » sob 05 wrz, 2009 12:03

Moja osobista sugestia - napis na plecach jest zbyt duży i niezbyt atrakcyjny. Rozumiem, że ma to być wyraźna reklama, ale ja osobiście wolałbym np. troszke delikatniejszą czcionkę i mniejszy ten napis np. po łuku.
A już w ogóle, dla mnie najlepiej by wyglądało: na plecach znaczek GP2L w miejscu gdzie po wewnętrznej stronie jest metka i pod znaczkiem adres strony. Co do przodu nie mam zastrzeżeń, nadruk na rękawku super.
Można również zastanowić się nad jeszcze innym wzorem aby nie powielać tego samego na froncie i tyle. Np. (nie wiem jak wtedy kwestia finansowa by wyglądała) z nazwą teamu, jego 'herbem'.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » sob 05 wrz, 2009 12:24

del pisze:A jakąś szerokość, długość, czy cokolwiek możesz podać? Żeby wiedzieć mniej więcej, jaki rozmiar zamawiać
Nie wiemy, bo na razie tych koszulek nie ma. Na chłopski rozum powinno być tak, że można w sklepie kupić koszulki i na nich drukować, albo gdzieś dostarczyć swoje, tylko to musiałby ja albo erwb zrobić to na miejscu. Lepszym pewnie wyborem byłoby zakupienie swoich koszulek i na nich drukowanie, bo takie ze sklepu będą pewnie drogie. Ale od razu mowię, że żadnych Ników Hików nie będziemy kupować.

Korbaczek pisze:Moja osobista sugestia - napis na plecach jest zbyt duży i niezbyt atrakcyjny. Rozumiem, że ma to być wyraźna reklama, ale ja osobiście wolałbym np. troszke delikatniejszą czcionkę i mniejszy ten napis np. po łuku.
To na razie jest wersja beta wersji alfa :P To miało pokazać, że ten napis tam będzie. Później pokombinuje z Twoim pomysłem.
Korbaczek pisze:Można również zastanowić się nad jeszcze innym wzorem aby nie powielać tego samego na froncie i tyle. Np. (nie wiem jak wtedy kwestia finansowa by wyglądała) z nazwą teamu, jego 'herbem'.
Był jeszcze pomysł i z nazwą teamu na rękawie i numerem startowym, ale po sezonie, ktoś zmieni team, będzie wyżej w klasyfikacji i robi się koszulka na jeden sezon.
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » sob 05 wrz, 2009 12:34

Ja osobiście nie widzę problemu w tym, żeby co sezon nieco modyfikować nadruki i wypuszczać do roku inną. A najlepszym rozwiązaniem byłby wybró, ktoś chce z samym GP2, ma tylko GP2, ktoś chce być cały oblepiony napisani - ma z napisami (i z wyższą ceną jak się domyślam).
Jakieś kilka złotych ze sprzedaży (jeśli w ogóle ruszy) może być przeznaczone na nagrody. To z pewnością jeszcze kilka osób skłoni do jazdy.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 05 wrz, 2009 12:53

Po pierwsze, to jak dla mnie projekt niestety do bani. Po drugie zanim zrobicie jakikolwiek projekt sprawdźcie możliwości techniczne. Nie wszystko można na cichu wydrukować, zazwyczaj jedynie plamy kolorów bez gradientów itp...
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » sob 05 wrz, 2009 12:58

Korbaczek pisze:Ja osobiście nie widzę problemu w tym, żeby co sezon nieco modyfikować nadruki i wypuszczać do roku inną. A najlepszym rozwiązaniem byłby wybró, ktoś chce z samym GP2, ma tylko GP2, ktoś chce być cały oblepiony napisani - ma z napisami (i z wyższą ceną jak się domyślam).
Ale czy ktoś chciałby kupować tak co roku? :P
Ja tam nie widzę problemu, żeby na życzenie (i wyższą ceną ;) ) ktoś mógł dostać jakiś bajer czy coś.
hideto pisze:Po pierwsze, to jak dla mnie projekt niestety do bani. Po drugie zanim zrobicie jakikolwiek projekt sprawdźcie możliwości techniczne. Nie wszystko można na cichu wydrukować, zazwyczaj jedynie plamy kolorów bez gradientów itp...
Najpierw chcemy zobaczyć, czy ktoś będzie chętny na taką koszulkę. A masz rację, gradientów zapewne nie da się dobrze wydrukować.

Każdy projekt jest mile widziany, więc jeśli ktoś ma jakieś chęci to nic nie stoi na przeszkodzie :) Mogę udostępnić logo GP2L i te koszulki czarne bez napisów.
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » sob 05 wrz, 2009 13:51

X, jeżeli byłyby ciekawe, to ja co roku jestem skłonny kupić.
Teraz sobie popłynę w dywagacjach, można pomyśleć nad koszulkami zespołów. W takim przypadku sprzedałyby się 2, może 3 egzemplarze jednego typu (o ile w ogóle ktoś by chciał) ale byłyby droższe. A jeżeli projekt (musiałby się tym zająć ktoś kto ma dobre oko i zmysł artystyczny do łączenia np. kolorów) byłby ładny i ciekawy to może i inni chętni by się znaleźli do kupna. I to raczej by było w stylu - kosztuje np. 40zł, z czego rzeczywisty koszt to złotych 25-30, reszta idzie na opłacenie rzeczy związanych z ligą bądź osoby, która by się tego podjęła.

puk

Post autor: puk » sob 05 wrz, 2009 14:05

Nie wszystko można na cichu wydrukować, zazwyczaj jedynie plamy kolorów bez gradientów itp...
kwestia technologii wykonywania nadruku.
dla mnie projekt niestety do bani
no. i pamietajcie ze potrzeba sporej rozdzielczosci zeby to po ludzku wygladalo.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » sob 05 wrz, 2009 14:22

Korbaczek pisze:X, jeżeli byłyby ciekawe, to ja co roku jestem skłonny kupić.
Teraz sobie popłynę w dywagacjach, można pomyśleć nad koszulkami zespołów. W takim przypadku sprzedałyby się 2, może 3 egzemplarze jednego typu (o ile w ogóle ktoś by chciał) ale byłyby droższe. A jeżeli projekt (musiałby się tym zająć ktoś kto ma dobre oko i zmysł artystyczny do łączenia np. kolorów) byłby ładny i ciekawy to może i inni chętni by się znaleźli do kupna. I to raczej by było w stylu - kosztuje np. 40zł, z czego rzeczywisty koszt to złotych 25-30, reszta idzie na opłacenie rzeczy związanych z ligą bądź osoby, która by się tego podjęła.
Z tym że fajnie by było, jakby szef zespołu zrobił wzór takiej koszulki, ew. ja czy jakiś inny grafik możemy już poskładać wszystko w kupę. Ja np. plan takiej koszulki marsdreams mam już chyba od roku w głowie :P Problem w tym, że taka planeta ma dużą ilość kolorów w sobie, i może nie wyjść jakoś super oszałamiająco.
puk pisze:no. i pamietajcie ze potrzeba sporej rozdzielczosci zeby to po ludzku wygladalo.
Mam nadzieję, że dostaniemy jakiś szablon od firmy drukującej nadruki.
puk pisze:kwestia technologii wykonywania nadruku.
Mógłbyś się rozpisać jakoś na ten temat? Jakość druku dla poszczególnej technologii i koszt, a jak chcesz to jakieś inne bajery jeszcze ;)
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 05 wrz, 2009 14:23

puk pisze:no. i pamietajcie ze potrzeba sporej rozdzielczosci zeby to po ludzku wygladalo.
raczej firmy wymagają wektorówki, a nie dużej rozdzielczości (przynajmniej tych kilak razy się z takim wymogiem spotkałem)
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

puk

Post autor: puk » sob 05 wrz, 2009 14:53

niekoniecznie. zreszta zeby zrobic doby wektor tez potrzebujesz obrazka w hires

[edit] tzn ujme to inaczej: zeby zrobic wydruk musisz miec plik w wektorze. mozesz wiec dostarczyc go juz w tym formacie [zrobic na bazie rastra w hires] lub zaplacic za wektorowanie firmie [wtedy rowniez wymagaja obrazka w hires] oczywiscie nikt ci nie odmowi jesli dasz w malej rozdzielczosci no ale tego nie polecam [/edit]
Mógłbyś się rozpisać jakoś na ten temat? Jakość druku dla poszczególnej technologii i koszt, a jak chcesz to jakieś inne bajery jeszcze
to nie jest pytanie do mnie. ja jedynie dysponuje wiedza od znajomego ktory siedzi w tym interesie. widzialem pare wykonanych przez niego koszulek i nie byly to tylko proste projekty

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » sob 05 wrz, 2009 21:05

http://www.reklamamix.pl/
Tu jest całkiem ładnie to poopisywane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje Prasowe”