Wywiad z HIDETO!!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ismola

Wywiad z HIDETO!!

Post autor: Ismola » ndz 19 sie, 2007 02:03

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon! Jednym z faworytów jest Hideto, aktualny vice-mistrz ligi GP2.

Ismola- W zeszłym sezonie przegrałeś tylko dwoma punktami walkę o mistrzostwo. Twoim największym jak się okazało rywalem był Pyciek, kolega z teamu. Czy czujesz niedosyt po poprzednim sezonie? Czy było cię stać na wyprzedzenie Pyćka w końcowym rankingu?

Hideto- Oczywiście, że tak! Przegrałem tak nie wielką liczbą punktów. kluczowym jak się okazało wyścigiem było nie ukończone GP Bahrajnu. Gdyby jednak FIA nie zadecydowała o skróceniu kalendarza o 3 ostatnie wyścigi z pewnością wyprzedziłbym Pyćka, po prostu usunięto z kalendarza moje dwa ulubione tory Monze i Spa

Ismola– W tym sezonie Pyciek nie startuje w lidze, lecz do ligi przybyło paru utalentowanych kierowców, czy dostrzegasz już jakichś potencjalnych rywali?

Hideto– Tak, najbardziej obawiam się Venceremos'a, Matthiasa, Miedzia i Damona, nieobliczalnymi kierowcami są też dr0o i Ismola...

Ismola– Czy nie kusiła cię Liga F1L? Jako vice-mistrz GP2 na pewno zostałbyś tam przyjęty.

Hideto- Z jednej strony tak jednak, gdy mój zespół wybrał się na testy w RPA by poznać zachowanie nowego bolidu F1 doszedłem do wniosku, że jeszcze zbyt mało potrafię by móc walczyć w F1L, chce zwyciężać a nie dowozić punkty. Na mecie zawsze jest 1 zwycięzca i 21 przegranych, wolę być tym jednym, choć przyznam, że w tym roku będzie to znacznie trudniejsze.

Ismola- Na początku miałeś być szefem team’u Puma GP2 Team, lecz wybrałeś role pierwszego kierowcy w Ice Team Racing B, co cię do tego skłoniło?

Hideto- Cóż nie byłem pewien czy zespół Ice-Team będzie kontynuował przygodę z GP2, nie miałem żadnego kontaktu z Godzilem, więc nie pewny swojej pozycji uznałem, że mogę pomóc 2 młodym i utalentowanym kierowcą rozwinąć się pod moimi skrzydłami. Gdy Godzil odezwał się do mnie z propozycją pierwszego fotela w Ice-Team, nie wahałem się ani chwili - tytuł zobowiązuje:)

Ismola– A pro po kontraktu. Czy możesz nam ujawnić, dlaczego w tym roku Pyciek nie przedłużył z wami kontraktu?

Hideto- Pyciek na testach w RPA doszedł do wniosku, że bolid zbudowany wg nowych przepisów FIA całkowicie mu nie odpowiada i nie jest w stanie walczyć o laury zwycięstwa, razem z szefostwem zdecydował o rezygnacji ze startów. Z tego, co wiem w tym sezonie wyjedzie na długie od tak dawna oczekiwane wakacje

Ismola– Zamiast Pyćka w drugim bolidzie Ice Teamu zasiądzie Zlatan jak rozpatrujesz wasze szanse na mistrzostwo konstruktorów w nadchodzącym sezonie?

Hideto- Przyznam szczerze, że nie wiem, w tym sporcie nie można być niczego pewnym, Ayrton Senna kiedyś powiedział "chwile, gdy jesteś postrzegany jako ktoś najszybszy, najlepszy ktoś, kogo nie sposób zranić są krótkie i ulotnie niczym wiatr...” mimo wszystko ja ze swojej strony mogę obiecać sympatykom Ice-Teamu że nie poddamy się i będziemy walczyć zawsze nawet gdy nie będziemy mieli szans.

Ismola- Wiadomo, że jeden zawodnik nie zapewni drużynie tytułu tak, więc którego TEAMU najbardziej się obawiacie?

Hideto- Puma GP2 Team, Scuderia Petrobas i Forza Motorsports jednak wydaje mi się, iż Playman odbiega umiejętnościami od swojego kolegi z zespołu i ten team nie będzie dla nas tak groźny

Ismola- Jesteś jednym z organizatorów ligi, więc automatem jesteś w radzie czy uważasz, że będziesz potrafił być obiektywny w osądach nawet, jeżeli dana rzecz będzie dotyczyła ciebie?

Hideto- Staram się wymagać od wszystkich tego samego, co od siebie, więc wydaje mi się, że tak. Jeśli tak nie będzie to z pewnością 2 pozostałych członków rady mnie nakieruje na właściwe tory

Ismola- Wrócę do team'u F1L, czy w razie nie obecności Godzila2 lub Bed_nara jesteś gotów ich zastąpić?

Hideto- Nie, całkowicie nie radzę sobie z bolidem F1L przygotowanym na ten sezon.

Ismola- Więc co zrobicie, jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce?

Hideto- Zlatan będzie zastępcą. Ale oczywiście zrobimy wszystko by taka sytuacja nie miała miejsca.

Ismola- Dziękuje bardzo za udzielenie wywiadu i życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie!

Hideto- również dziękuję

PIęć SZYBKICH FAKTóW
1. Co najchętniej robisz po pobudce?
Słucham muzyki
2. Kto jest twoim idolem z dzieciństwa?
Michael Schumacher...
3. Czy lubisz dzieci?
I tak, i nie
4. Ile czasu według ciebie gotuje się jajka?
10 minut
5. Samochód marzeń z lat 90?
Ferrari modena5 szybkich faktów

netrush

Post autor: netrush » ndz 02 wrz, 2007 16:56

lol tego jeszcze nie widziałem :) chociaż z tego co widze już od sierpnia tu siedzi :p fajny pomysł :)

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”