Wywiad z Damonem!

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ismola

Wywiad z Damonem!

Post autor: Ismola » ndz 19 sie, 2007 22:40

Ismola - W tym roku jesteś jednym z debiutantów, lecz na treningach wydajesz się być nie pokonany. Pokonujesz ich na jednym okrążeniu jak i w wyścigach! Czy uważasz, że w nadchodzącym sezonie ktoś będzie w stanie ci zagrozić? Jeżeli tak to kto to będzie?

Damon- To zależy czy ja w ogólę będę kierowcą etatowym. Na dzień dzisiejszy jestem tylko testerem, a to z tego względu iż wciągu sezonu, nie będę się wstawiał na wszystkich treningach, czy też wyścigach. Więc poprosiłem Wokingera o posadę testera w jego nowym Teamie w GP2. Co do konkurenta, to na razie nie mogę nic powiedzieć bo z wszystkimi nie jeździłem, ale najlepszy narazie się wydaje hideto i drOo.

Ismola- Powiedziałeś, że nie wiesz czy wystąpisz… Jeżeli jednak byś wystąpił musiałbyś przejść do innego teamu?

Damon- Nie, myślę, że nie było by to konieczne. Szefostwo teamu na pewno by zauważyło szanse i bez wachania wsadzili by mnie w drugi fotel. Ale gdyby się tak nie stało, to wtedy bym musiał sobie czegoś szukać.

Ismola- Czy nie chciałeś tak jak netrush jednak spróbować w F1L?

Damon- Na początku było to moim celem, ale niestety brak ABS mi to uniemożliwia ponieważ, steruje klawiaturą. A jak wiemy na klawiaturze ciężko bez tego. Gdybym miał kierownice, nawet bym się nie wachał.

Ismola- Twój Team to team „B” drużyny z F1L, więc pokładają w was ogromne nadzieję. Czy myślisz, że zdobędziecie tytuł konstruktorów? Kto będzie waszym największym rywalem o ten tytuł?

Damon- Sądzę, że jeśli bym jeździł jako kierowca etatowy to było by to możliwe, poniważ pierwszy kierowca Teamu "Miedziu" spisuje się rewelacyjnie. A naszym największym rywalem, może być ICE-TEAM Racing B, obecny mistrz ligi.

Ismola- Kiedy możemy spodziewać się twojej decyzji o jeździe jako kierowca etatowy?

Damon- Na pewno nie przed rozpoczęciem sezonu, jeśli taka decyzja by miała zapaść to już w trakcie trwania, tyle tylko, że po pierwszych wyścigach. Tymczasem nie jestem zbytnio zainteresowany tą posadą.

Ismola- Czy gdyby zaszła taka potrzeba był byś gotów zastąpić na jeden wyścig kierowce z teamu A?

Damon- Oczywiście, dla mnie to nie był by problem. jeśli szefostwo dało by taki sygnał w trakcie sezonu, bez wachania bym to zrobił. Dla mnie to by było kolejne doświadczeni, które by procentowało w przyszłości. Poza tym ta Liga jest dość wyrównana, więc liczyłbym na świętną walkę ze strony przeciwników.

Ismola- No dobrze, więc tym akcętem zakończymy wywiad. Dziękuje!!

Damon- DZIĘKUJE!

5 szybkich faktów
1. Ulubionae Spaghetti?
W zyciu nie jadlem
2. Wymarzona zabawka z dzieciństwa
Czołg
3. Ile czasu zajmuje ci wstanie z łóżka?
Łoooo, 15 minut
4. Tęsknisz za szkołą?
Jeszcze uczęszczam, więc nie tęsknie.
5. Gdzie robi się wg. ciebie najlepszą rybe (smażoną)
W Gdyni?

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”