konferencja prasowa przed GP RPA

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ismola

konferencja prasowa przed GP RPA

Post autor: Ismola » sob 22 wrz, 2007 00:58

[center]Ismola: WITAM NA KONFERENCJI PRASOWEJ Z ZAWODNIKAMI LIGI GP2
Dzisiaj mają państwo przyjemność porozmawiać z Hideto, Venceremosem i Matthiasem

[/center]
- Przegląd Sportowy: Hideto, Dzisiaj rozpoczął się pierwszy w tym sezonie weekend GP. Przygotowywałeś się bardzo intensywnie do niego i rzadko opuszczałeś testy. Czy uważasz, że poziom, który prezentujesz po testach jest wystarczający by utrzymać się w czołówce?

Hideto- tak.

Gazeta Wyborcza- Venc, podobne pytanie skierujemy do ciebie! Byłeś jednym z najczęstszych bywalców na testach. Czy testy ci pomogły?

Venceremos- Trudno powiedzieć czy mi pomogły, ale z całą pewnością mi nie zaszkodziły. Testy swoją drogą były prowadzone raczej w luźnej atmosferze. Główny nacisk był położony na dobrą zabawę, więc nie można np powiedzieć, że bardzo dużo wniosków np w dziedzinie setupu byłem w stanie wyciągnąć. Z całą pewnością jednak dobrze jest mieć jakiś bazowy setup na każdym torze.

Przegląd Sportowy – Panie, Matthiasie, dlaczego zabrakło pana na dzisiejszym treningu?

Matthias- Ponieważ komputer, a dokładnie jego oprogramowanie nie pozwoliło mi na to…

Fakt - Venc wspomniałeś o ustawieniach! Uchodzisz za jednego z najlepszych w tworzeniu setupów! Skąd u ciebie taka umiejętność? Czytałeś poradniki? Czy może sam krok po kroku dochodziłeś do tego, co i jak?

Venceremos- Wypróbowałem po prostu empirycznie wpływ poszczególnych ustawień na zachowanie się samochodu. Troszkę się w tym względzie nauczyłem. Umiem stworzyć setup, na którym mi się wygodnie jeździ. Trudniej jednak mi wypracować setup, który jest po prostu szybki na jednym okrążeniu.

Kurier- Hideto, czy nie martwi cię niska frekwencja na dzisiejszym oficjalnym treningu?

Hideto- To nie mój problem, zespół wykonał swój program zaplanowany na dzisiejszy trening w 100% i dla nas tylko to się liczy.

Kurier- Wydaje mi się, że jesteś bardzo pewny siebie przed jutrzejszymi kwalifikacjami?

Hideto- cóż... mam dobry bolid, jestem przygotowany.. formę zweryfikują rywale

Przegląd Sportowy – Pytanie do Venca. Wydajesz się być jednym z faworytów jutrzejszych kwalifikacji jak oceniasz swoje szanse?

Venceremos- Będę walczył o pozycję "Best of the rest". Niestety w kwalifikacjach netrusha może powstrzymać tylko poważny błąd. Jeżeli jednak będę w stanie osiągnąć P2 to będę szczęśliwy i pełen optymizmu w stosunku do wyścigu.

Przegląd Sportowy – Netrush... Czy myślisz, że w tym sezonie ktokolwiek będzie w stanie go powstrzymać?

Venceremos- Na dzień dzisiejszy wygląda, że tylko on sam może się powstrzymać. Oczywiście istnieje szansa, że jakieś objawienie sezonu znajduje się pośród tych osób, które nie uczestniczyły w naszych przedsezonowych testach. Na pewno yarpent pokazał się parę razy z bardzo dobrej strony. Nie można też zapominać o krystiku, Wokingerze czy Hideto. Powstrzymać netrusha będzie jednak trudno.

Super Express- Matthias, czy uporasz się z problemami przed jutrzejszymi kwalifikacjami?

Matthias- Postaram się, jeżeli nie, podejrzewam, iż rada ligii pozwoli mi wystartować do wyścigu z ostatniego pola startowego.

Super Express- Owszem, z tego co wiem za brak udziału w kwalifikacjach jest przesunięcie na ostatnie pole startowe. Czy uważasz, że w takim przypadku miałbyś jakiekolwiek szanse w wyścigu?

Matthias- Myślę, że przy moim dobrym tempie wyścigowym i odpowiedniej strategii pit-stop'ów uda mi się wykorzystać błędy rywali i wskoczyć na punktowane miejsca.

Kurier- A teraz pytanie z innej beczki do Hideto. Czy wiedziałeś już wcześniej, że powstanie wasz bliźniaczy team? Chodzi mi oczywiście o Ice-Team Racing B

Hideto- W zasadzie w zamyśle szefostwa był tylko Team B, Jednak Godzil dostał oficjalne Pismo z Maranello iż Ferrari jest zainteresowane współpracą z nami i po negocjacjach we Włoszech stworzono Scuderię... Co ciekawe podobno Todt z Brownem i Schumacherem bardzo naciskali na właśnie taki podział kierowców Ice-Teamu jaki dziś widzimy.

Przegląd Sportowy – Wracając do tematu jutrzejszego wyścigu… Matthias czy myślisz, że w normalnych warunkach będziesz konkurencją dla takich kierowców jak Hideto, Venc czy Netrush?

Matthias- Ciężko powiedzieć w jakiej formie jest Venc oraz Hideto, z tego co zdążyłem zaobserwować Venc na pojednynczym okrążeniu osiąga przeciętne czasy, lecz jego tempo wyścigowe jest oszałamiające. Hideto jeździ bezblednie, a Netrush jest wprost nie do pokonania.

Gazeta Wyborcza- Proste pytanie do was wszystkich. 3 osoby z którymi będzie najtrudniej wygrać?

Hideto- Venceremos, Netrush, Yarpen.Zigrin

Matthias- 1. Netrush, 2. Netrush, 3. Netrush

Venceremos- Netrush, Wokinger, Yarpen

Ismola- Dziękuje bardzo koniec konferencji!
Ostatnio zmieniony sob 22 wrz, 2007 11:05 przez Ismola, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 22 wrz, 2007 01:23

Nie biore udziału w lidze, ale skomentować mogę? :)
Uwagi do pana redaktora:
Ismola pisze:Troszkę się w tym względzie nauczyłem, Niestety umiem stworzyć setup, na którym mi się wygodnie jeździć.
po przecinku duża litera, błąd logiczny: "Niestety umiem stworzyć setup, na którym mi się wygodnie jeździć" Ktoś to rozumie? :D

Ismola pisze:lecz jego temp
tempo. (Wiem, czepiam się, ale mnie się czepiają tak samo :P )
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » sob 22 wrz, 2007 10:04

a przepraszam :P Napisałem tak jak mi odpowiadali na gg, ale prawda, moim zadaniem jest poprawianie błędów w wywiadach!

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » sob 22 wrz, 2007 11:04

del pisze:
Ismola pisze:Troszkę się w tym względzie nauczyłem, Niestety umiem stworzyć setup, na którym mi się wygodnie jeździć.
po przecinku duża litera, błąd logiczny: "Niestety umiem stworzyć setup, na którym mi się wygodnie jeździć" Ktoś to rozumie? :D
Póżno było, a ja niewyspany :) Powinno być: "Umiem stworzyć setup, na którym mi się wygodnie jeździ."
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » sob 22 wrz, 2007 11:06

A więc na przyszłość, za każdym razem jak będziecie zgłaszać błąd to ja bez odpisywania poprawiam go :)

[ Dodano: Sob 22 Wrz, 2007 ]
Widzę, że sam poprawiłeś :P

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”