Konferencja prasowa po kwalifikacjach do GP RPA

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ismola

Konferencja prasowa po kwalifikacjach do GP RPA

Post autor: Ismola » sob 22 wrz, 2007 21:23

[center]Wywiad z NETRUSHEM !![/center]

Ismola: Już w pierwszych kwalifikacjach sezonu zająłeś Pole Position! Jak się czujesz po tym sukcesie?

Netrush: W sumie całkiem dobrze, spodziewałem sie pozycji w granicach pierwszej trójki udało się uzyskać czas na PP i bardzo się z tego ciesze.

Ismola: Czy obawiasz się, że ktoś może cię wyprzedzić na starcie?

Netrush: Tak i powiem szczerze że już teraz myślę, że na pierwszym zakręcie stracę co najmniej jedną pozycje na rzecz Venceremos-a a jeżeli dobrze wystartuje Matthias, to i on powinien znaleźć się przede mną.

Ismola: Jak myślisz czy w trakcie wyścigu, gdybyś rzeczywiście te pozycje stracił, to zdołałbyś je odzyskać?

Netrush: Myślę, że będzie taka możliwość, gdyż ostatnio mocno pracowałem nad tempem w samym wyścigu i jestem z niego bardzo zadowolony, pamiętajmy, że dużo zależy od tego z jaką ilością paliwa wyjadą przeciwnicy.

Ismola: A jak czujesz się przed sprintem? Czy byłbyś w stanie wygrać zaczynając z końca stawki?

Netrush: Jak najbardziej tak, łatwiej jest atakować niż się bronić, jednak to jak będzie zobaczymy dopiero jutro.

Ismola: Tak, więc życzę powodzenia jutro!

Netrush: Dziękuje!

[center]Wywiad z VENCEM !![/center]

Ismola: Właśnie skończyły się pierwsze kwalifikacje w tym sezonie! Venc zgodnie z oczekiwaniami zajął wysoką, drugą pozycje startową. Venc czy pojechałeś na maksimum umiejętności?

Venceremos: Niestety doszło do drobnego incydentu na moim okrążeniu wyjazdowym i uszkodziłem lekko przedni spojler oraz lewe przednie zawieszenie. Myślę, że bez tego problemu byłbym w stanie poważnie zagrozić czasowi Netrusha. Zwłaszcza, że na dość luźnym okrążeniu rozgrzewkowym uzyskałem czas o ok 0.050 gorszy od czasu PP Netrusha. Myślę, że jednak mimo wszystko P2 to był maks jaki mogłem dziś z siebie oraz swojego bolidu wycisnąć więc jestem zadowolony. Zresztą w czasie kwalifikacji nie ma czasu na zabawy taktyczne. Trzeba dawać z siebie wszystko i właśnie w taki sposób podszedłem do swojego kółka.

Ismola: Czy jest szansa przeskoczenia netrusha tuż po starcie?

Venceremos: Myślę, że jest duża szansa na to. Jego bolid SFITRB zdaje się być ustawiony mocno na docisk aerodynamiczny zupełnie w przeciwieństwie do mojego setupu. Trudność będzie jednak polegała na utrzymaniu go następnie za sobą. Mam tylko nadzieję, że będziemy w stanie opanować emocje i nie wywalić siebie nawzajem z wyścigu.

Ismola: Czy nie boisz się, że ktoś z tyłu w ciebie wjedzie?

Venceremos: Liczę na rozwagę wszystkich kierowców. Osobiście będę na starcie się bardziej koncentrował na tym, żeby samemu w nikogo nie wjechać. Na to co dzieje się za mną mam bardzo ograniczony wpływ.

Ismola: Jak wiadomo, po wyścigu długim następuje sprint i startuje się w odwrotnej kolejności niż skończyło się wyścig... Czy myślisz, że będziesz potrafił bezkolizyjnie wyprzedzać?

Venceremos: Myślę, że nie powinno z tym być większego problemu. Podstawa to zachować spokój i zimną krew, a następnie uderzyć w najbardziej dogodnym i bezpiecznym momencie.

Ismola: No dobrze... Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci powodzenia w jutrzejszych wyścigach!

Venceremos: Dziękuje bardzo!

Czekamy na wywiad z netrushem...

[center]Jak oceniasz swój występ? [/center]

Hideto
Mój występ był fatalny. Miałem najlepszy czas 1 sektora, po drugim sektorze byłem na pozycji numer 2. W czasie pokonywania ostatniego zakrętu tylne koła lekko się uślizgiwały, przez co tył bolidu zahaczył o pobocze. Ten błąd kosztował mnie około sekundy, czyli jak łatwo policzyć start z 2 rzędu

miedziu
Jestem zadowolony z przebiegu kwalifikacji. Nie grałem w rFactor ok. miesiąca, przed kwalifikacjami zrobiłem ok. 15 kółek dla przypomnienia jak się gra. Celowałem w pierwszą piątkę, więc jestem zadowolony. Ze zniecierpliwieniem czekam na jutrzejszy wyścig!.

dudek2
Zająłem 7 miejsce, co według mnie jest niezłą pozycją(oczywiście mogło być lepiej). Przede mną jest, hideto którego będzie bardzo trudno wyprzedzić, chociaż będę się do tego przymierzał. Za mną jest Piotrek15, który jest najprawdopodobniej troszkę szybszy ode mnie.. Liczę na 7 miejsce w wyścigu długim, a w sprincie trudno będzie powiedzieć, które miejsce zajmę.

Matthias
Słabo, ponieważ popełniłem kilka głupich błędów na okrążeniu pomiarowym, a szczególnie w pierwszym sektorze. Byłem w stanie walczyć o pierwszą linie, ale z powodu kłopotów technicznych, które spowodowały, iż musiałem robić nowy setup w czasie 10 min przed kwalifikacjami, przyczyniły się do popełnienia błędów na okrążeniu pomiarowym.

Venceremos
Na miarę możliwości...

Xcore
spodziewałem sie trochę lepszych kwalifikacji, ale nie ma co narzekać. Byłem wolniejszy od Piotrka15 o 7 tysięcznych, ale on popełnił błąd i trochę wyjechał poza tor, a pyciek wypadł z toru na zakręcie 2, ale mimo to myślę, że udało mi się uzyskać dobry czas okrążenia (jak na mnie)

pyciek
katastrofa i blamaż

piotrek15
Nie do końca jestem zadowolony z ich wyniku, ponieważ popełniłem błąd w s3 i straciłem ok 0,5 s które wystarczyłyby na wyprzedzenie dudka w kwalifikacjach i start z 7 miejsca do wyścigu. Ogólnie bolid ma dobrą prędkość na prostych, lecz gorzej jest na długich łukach, ponieważ ciężko jest złapać odpowiedni tor jazdy. Do czasu wyścigu postaram się poprawić ten problem. Moim celem jest co najmniej utrzymanie pozycji z kwalifikacji podczas wyścigu długiego, a w sprincie także 8 miejsca. Jeżeli to osiągnę to będę zadowolony z rezultatu.

Netrush
bardzo dobrze.

Krystik27
Kwalifikacje przebiegły dla mnie pomyślnie, choć nie ukrywam tego, że mogłem pojechać jeszcze lepiej, spowodowane było tym że miałem nie za dobry setup i za małe przygotowanie do kwalifikacji.
Ostatnio zmieniony ndz 23 wrz, 2007 11:18 przez Ismola, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 23 wrz, 2007 03:29

Ismola pisze:pozycje
Pozycję :) itp. pisz te końcówki bo wygląda po prostu niechlujnie, jak robione na "odwal się".

Wiem, będzie że się czepiam ale to tylko dla dobra i poprawy jakości wywiadów ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » ndz 23 wrz, 2007 11:18

Są wypowiedzi już wszystkich kierowców :D

Awatar użytkownika
godzil2
Kontakt:

Post autor: godzil2 » ndz 23 wrz, 2007 14:52

A zlatan? :>
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » ndz 23 wrz, 2007 15:52

Zlatan nie zrobił kółka, więc nie może ocenić swojego występu :P

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 23 wrz, 2007 15:57

Ismola pisze:Zlatan nie zrobił kółka, więc nie może ocenić swojego występu :P
kółko zrobił lecz został zdysklasyfikowany.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”