Konferencja prasowa po GP RPA

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jaro738

Konferencja prasowa po GP RPA

Post autor: jaro738 » ndz 23 wrz, 2007 22:56

[center]Konferencja prasowa Po Wyścigach o GP RPA[/center]

Gazeta Wyborcza
Skończył się właśnie pierwszy wyścig sezonu. A w zasadzie dwa wyścigi (długi i sprint) oba wygrał faworyt do tytułu Netrush! Jak czuje się lider klasyfikacji?

netrush
Rewelacyjnie, choć przyznam, że było ciężko, szczególnie podczas sprintu.

Nsport
Xcore, niewiele osób obstawiało cię w roli faworyta do podium, jednak gdyby nie błąd na ostatnim okrążeniu byłbyś drugi.

XCore
No tak, ale wypadłem za szeroko poza tor i popsułem zawieszenie. Mimo wszystko sam nie myślałem, że będę na podium, szczególnie po pierwszym wyścigu.

TVP sport
Pytanie do miedzia i xcore: Obydwaj mi powiedźcie, czy gdyby Vencaremos, matthias i Hideto nie zakończyli wyścigu przez awarię zdobylibyście podium?

XCore
Nie.

miedziu
Zdecydowanie nie.

Dziennik
Netrush, w obu wyścigach miałeś najszybsze okrążenie, twoja forma wydaje się nie pozostawiać złudzeń kto będzie mistrzem.

netrush
Cieszę się ,że tak mówisz, ale pamiętajmy, to dopiero pierwszy wyścig, udało mi się przejechać bez większych błędów, a także sprzęt wytrzymał cały weekend, a co do tych najlepszy czasów okr. to w sprincie chyba jednak nie miałem FL.

Fakt
Venc słyszałem plotki, że możesz dostać karę? Za co i ile? Czy stracisz przez to podium?

venc
Plotki sam wprowadzam w obieg i niestety jest to prawda. W wyniku małego incydentu z hideto w którym nikt nie był winien musiałem zjechać przedwcześnie do boksu z uszkodzonym skrzydłem. Byłem tak rozczarowany tym incydentem, który zdawał się przekreślać moje szanse na podium, że zapomniałem o nie przejeżdżaniu ciągłej linii podczas wyjazdu z boksu. Z tego co mi wiadomo karą za to przewinienie jest 30sek doliczane do czasu końcowego, Czy stracę przez to podium? Bardzo prawdopodobne, ale myślę, że nie byłem jedynym któremu się ten błąd zdarzył.

TVN 24
Xcore, z czego wyniknął twój błąd w końcówce?

XCore
ehm... Wyjechałem za szeroko w zakręcie na trawę. Przydałyby się tam krawężniki.

RTL
Matthias, stanąłeś na podium w długim wyścigu, czy spodziewałeś się tak dobrej postawy ze swojej strony?

matthias
Oczywiście, że się spodziewałem, iż mogę utrzymać dobre tempo w wyścigu. Niestety w wyścigu długim nie obyło się bez błędów. Zaliczyłem jednego spina i musiałem przedwcześnie zjechać na swój drugi zaplanowany pit stop. Tempo samego wyścigu było dobre, ale nie wyśmienite. Jednak sądzę, iż mogłem walczyć o drugie miejsce. Wracając do startu miałem problem z elektronika i Kontrola Trakcji przestała działać na około 5 sekund Spowodowało to, że szpadlem na 6-8 miejsce, jednak udało mi się szybko odrobić straty.

Rzeczpospolita
Miedziu miałeś wiele szczęścia, gdyby nie błąd Xcore byłbyś 3, a nie 2... Wierzysz w to, że mógłbyś go wyprzedzić bez jego błędu? I jak rozpatrujesz szanse w następnym wyścigu?

miedziu
Raczej nie dałbym rady go wyprzedzić. Pojechał bardzo dobry wyścig , byłem zaskoczony jego postawą. W następnym GP również chciałbym pokazać się z dobrej strony i zająć jak najlepszą pozycję.

Polsat Sport
Venc, jakie cele Ty i twój team stawiacie sobie w tym sezonie, tak dobra lokata w pierwszym wyścigu napawa optymizmem.

venc
Moim celem jest zwycięstwo w klasyfikacji generalnej kierowców, a przed zespołem stawiam cel zwycięstwa w klasyfikacji konstruktorów. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że z taką postawą jak wszyscy, to znaczy nasz zespół, pokazaliśmy dziś będzie ciężko o osiągnięcie tych celów. Wierzę jednak, że znajdą się dla naszego zespołu bardziej szczęśliwe lokacje niż Kyalami. Myślę tutaj szczególnie o Petersburgu, Monaco, Macau oraz Spa. To są tory, na których powinniśmy jako zespół być bardzo mocni.

GPupdate.net
matthias, w pierwszym wyścigu pojechałeś fantastycznie! Pomógł ci pech Hideto? I jak to możliwe, że silnik wytrzymał dłuższy dystans, a krótszego już nie?

venc
Przepraszam, że się wtrącę, ale nie tylko on miał taki problem. <śmiech>

matthias
Wydaje mi się, że pech Hida nie pomógł mi, ponieważ każdy w wyścigu miał pecha, możemy teraz gdybać czy mój błąd ( spin oraz utrata spojlera ) pomógł Venc'owi. Sadze, iż jestem w dobrej dyspozycji i potrafię pojechać cały dystans równym tempem. Wracając do sprawy silnika to pytanie należy skierować do moich mechaników.

RMF fm
Miedziu ty i twój team nie jesteście faworytami do tytułu, może sprawicie jednak niespodziankę?

miedziu
Jestem debiutantem w tej serii, więc sezon ten poświecę na naukę. Nie wydaję mi się, żebyśmy powalczyli o tytuł konstruktorów, ponieważ mój partner z teamu, nie wystartował w tym GP , i nie wiadomo czy wystartuję w dalszej części sezonu.

TVP Sport
Venc, wspominaliśmy już o możliwej karze, czy zamierzasz się odwoływać?

venc
Kara jeszcze nie została wydana i możliwe, że moja pamięć mnie kompletnie myli w kwestii przekroczenia białej linii. Jednak, jeżeli faktycznie zdarzenie to miało miejsce to wszelkie odwołania są bezcelowe i ewentualną karę przyjmę jako dyscyplinującą nauczkę na przyszłość.

Radio Zet

Miedziu, w rozmowie z tobą zaraz po wyścigu dałeś mi do zrozumienia, że obawiasz się czy, aby nie zrobiłeś tego samego błędu, co Venc? Co teraz o tym myślisz?

miedziu
Dokładnie nie pamiętam , byłem lekko zestresowany całą sytuacją. Wydaje mi się, że minimalnie jednak przekroczyłem linię wyjazdu z boksów. Cóż czekamy na decyzje rady ligi

Gazeta Wyborcza

Netrush, jesteśmy po pierwszym wyścigu, chyba można już się pokusić o pierwsze porównania, kto według ciebie będzie najgroźniejszym rywalem?

netrush
Sądzę, że groźnymi rywalami dla mnie będą Mathias, venceremos, hideto, jednak to są moje odczucia dopiero po pierwszym GP, nie wiadomo jak wszystko potoczy się dalej, jednak jestem dobrej myśli na przyszłość.

Biuro prasowe GP2L
A więc na koniec: Jak oceniacie swój występ w jednym zdaniu?

matthias

Na miarę możliwości.

netrush
mega rewelacja!!

venc
Szczęśliwy koniec marnej jazdy.

Biuro prasowe GP2L

Dziękuje wszystkim i do zobaczenia w Australii!!
Ostatnio zmieniony pn 24 wrz, 2007 07:55 przez jaro738, łącznie zmieniany 3 razy.

netrush

Post autor: netrush » ndz 23 wrz, 2007 22:59

neutresh? a kto to? netrush się pisze :p

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » ndz 23 wrz, 2007 23:07

Kurde nawet nie mogę edytować... zadający pytania i odpowiadający powinni być pogrubieni... Ehh...

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 23 wrz, 2007 23:13

A przepraszam kropek to na końcu zdania się nie daje czemu? :P
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
alma

Post autor: alma » ndz 23 wrz, 2007 23:15

No ja wam kropek wstawiać nie będę :P I tak wiem, że Ismola jest mi ogromnie wdzięczny za pogrubienie zadających pytanie i odpowiadających i poprawienie błędów :P
Zgrywam grzeczną panienkę, ale jeszcze dzisiaj będę niegrzeczna...

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 24 wrz, 2007 03:03

Ismola pisze:Kurde nawet nie mogę edytować...
nie dostaniesz możliwości edytowania postów i dobrze wiesz że sam na to zapracowałeś. Zresztą wyjaśniłem ci wszystko na gg.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pn 24 wrz, 2007 15:40

Wiem, że nie mi w ogóle nie o to chodziło... Chodzi mi o to, że jaro chyba będzie poprawiał błędy, a ja będę wrzucał wszystko...

Awatar użytkownika
MikeF1

Post autor: MikeF1 » pn 24 wrz, 2007 16:00

Spoko konferencja :-) Brawa dla Ismola i jaro738

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » pn 24 wrz, 2007 19:09

pare błędów jeszcze poprawiłem i wrzuciłem kropki, wczoraj to wyglądało jak wyglądałeo bo mi się uż litery przed oczami mieszały, może jednak będziemy konferencje rano wrzucać, aj codziennie mam czas od 7:30 do 8:45

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pn 24 wrz, 2007 19:20

Za wcześnie! Konferencję robimy normalnie, ale rano możesz ją wrzucić...

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » pn 24 wrz, 2007 20:48

mówie o czasie w którym będziemy wrzucać konferencje, to co stoi??

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”