wywiad z Xcore'm

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
jaro738

wywiad z Xcore'm

Post autor: jaro738 » pt 28 wrz, 2007 07:56

[center]Wywiad z Xcore'm, trzecim kierowcą sprintu w GP RPA, zawodnikiem teamu BMW Power Racing Team[/center]

Xcore witaj

Dzieńdobry

Jeszcze raz gratuluję wspaniałego występu w RPA.

Dziękuje bardzo, ale gdyby nie pech faworytów, nie byłbym na tym miejscu.

Najpóźniej przyłączyłeś się do stawki kierowców GP2L, najmniej testowałeś, jednak forma błysła, czy uważasz się za czarnego konia mistrzostw?

Nie przesadzajmy, tak to prawda, późno przyłączyłem się do reszty stawki, sam nie wiem, czemu, jakoś mnie to pociągnęło. Jestem debiutantem, więc raczej nie będę wygrywać w tym roku.

Świat zna przypadki wygrywających debiutantów, Lewis Hamilton jest jednym z nich, czy znajdujesz w sobie coś z niego?

Lewis na GP Australii był również trzeci, ale miał dobry samochód. Ja muszę się jeszcze nauczyć wielu rzeczy z ustawiania bolidu i polepszyć technikę jazdy, bo myślę, że nie jest bliska ideału.

W takim razie, kto według ciebie będzie rozdawał karty w tym roku?

Netrush, Matthias, Venc i może Hid, chociaż z tym ostatnim jest może trochę gorzej, i tak podziwiam go za jego jazdę.

A gdzie widzisz siebie?

Może w ostatniej piątce.

Jesteś debiutantem, ale jest jeszcze twój parter w BMW Power, co o nim myślisz?

Niewiele go widziałem na testach, więc niewiele mogę o nim powiedzieć, ale myślę, że umiejętnościami jest w środku stawki.

Czyli pierwsza dziesiątka jest jak najbardziej możliwa?

To zależy od rywali i niezawodności ich bolidów, ale stawiamy to za nasz cel.

Następny wyścig w Australii, co sądzisz o torze Adelide?

Zawitałem tam dzisiaj na testy, lecz jeździłem na nim już wcześniej. Nie mogę znaleźć kompromisu. Potrzebuje dobrej przyczepności, ale również prędkości przy wychodzeniu z zakrętów.

Jak myślisz, kto może być najsilniejszy na tym torze?

Netrush i Matthias.

A który z torów najbardziej odpowiada twojemu stylowi jazdy?

Kyalami i może St. Petersburg, lecz może jeszcze inne tory, ale będę na nie patrzeć pod kątem wyścigu.

W takim razie dziękuje za wywiad i pourywania spojlerów.

Dziękuje bardzo

5 szybkich pytań

Co jadłeś na siadanie?

Jeszcze nie zdążyłem <śmiech>.

Jakiej słuchasz muzyki?

Techno, pop troszkę metalu.

Gdzie będzie jeździł Alonso w 2008?

McLaren.

Samochód marzeń

Peugeot 407.

Wymarzone wakacje

Za granicę - na Słowację.
Ostatnio zmieniony pt 28 wrz, 2007 18:12 przez jaro738, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”