Odchodzę

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Xcore

Odchodzę

Post autor: Xcore » pn 12 lis, 2007 16:30

Odchodzę z ligi. BPRT można już wg. mnie uznać za rozpadnięty. Powervip nie daje znaku życia.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » pn 12 lis, 2007 16:42

Dziwnie robisz Xcore. Najpierw płaczesz że Ci zrobią test, zdajesz, szokujesz wszystkich swoją jazdą i nagłą ogromną poprawą. Potem przychodzi wyścig zaliczasz spiny inaczej mówiąc jeździsz jak dawniej, ludzie zaczynają coś podejrzewać to Ty zakładasz osobny temat i ogłaszasz wszechświatowi że odchodzisz. Sądzę, że organizatorzy ligi mają pretensję nie o to że jeździsz jak jeździsz ( w końcu liga ma szkolić i trenować kierowców) ale o to że po prostu oszukujesz.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » pn 12 lis, 2007 16:46

Qual to qual, wyścig to wyścig. Postawiłem sobie cel na Sugo: pojechać lepiej niż kiedykolwiek - nie udało się
BTW. W czym oszukuje? Że w qualu pojechałem bardzo dobrze a w wyścigu nie? Myślisz że mi się nie chciało jechać w wyścigu?
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Wokinger

Post autor: Wokinger » pn 12 lis, 2007 16:56

Xcore po prostu więcej radości z jazdy. Ja jak zaczynałem to też mi nie szło. Dobra rada Xcore: pogadaj z jakimś dobrym zawodnikiem z F1L i pewnie Ci pomoże. Przecież pomagają ;)

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » pn 12 lis, 2007 17:11

Może za pare lat...
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pn 12 lis, 2007 17:19

Wokinger... F1L a GP2 to jest ogromna różnica w prowadzeniu bolidu...

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » wt 13 lis, 2007 08:39

Ismola, ale zasady są te same. Wiesz, tu i tu są zakręty, na wyjściu których się gazu dodaje a przed którymi się hamuje. Z tego co piszesz wynika, że zawodnik np. gokartów żeby jeździć gdzieś indziej musi się wszystkiego od nowa uczyć.

xcore, jak potrzebujesz jakiejś pomocy w jeździe, jakiejś rady, czy coś, to wal do mnie. Na następnych testach (dzisiaj albo w czwartek, nie jestem pewien kiedy będę) obiecuję jakoś pomóc. Mogą tylko byc problemy, bo jeżdżę na kierownicy, ale zobaczymy co da się zrobić.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » śr 14 lis, 2007 17:12

yarpen.zirgin pisze:a przed którymi się hamuje
Serio? :P Ja tego nie robie ^^

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » śr 14 lis, 2007 17:39

matthias pisze:
yarpen.zirgin pisze:a przed którymi się hamuje
Serio? :P Ja tego nie robie ^^
Matt po prostu dodaje "ciut" mniej gazu... :twisted: :razz:

Awatar użytkownika
Wokinger

Post autor: Wokinger » śr 14 lis, 2007 21:00

Ismola pisze:Wokinger... F1L a GP2 to jest ogromna różnica w prowadzeniu bolidu...
Ale o to samo chodzi. Zresztą jak ktoś dobrze zna jedną serie to większych problemów nie będzie miał z drugą. Chodzi o to, że jak wyjedzie na tor i coś będzie nie tak, to będzie wiedział co zmienić, żeby było OK.

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » śr 14 lis, 2007 23:29

Wokinger pisze:Ale o to samo chodzi. Zresztą jak ktoś dobrze zna jedną serie to większych problemów nie będzie miał z drugą. Chodzi o to, że jak wyjedzie na tor i coś będzie nie tak, to będzie wiedział co zmienić, żeby było OK.
W GP2 potrafię w miarę szybko zidentyfikować problem i jemu zaradzić. W F1 jest tak, że zmiany w setupie mają znacznie bardziej subtelne efekty i czasami trzeba naprawdę się naszukać i dokonać drastycznych zmian, żeby zaradzić np głupiej podsterowności w szybkim prawym łuku :) Możliwe, że to bardzo proste i logiczne jest, ale ja mam problemy z setupem F1 spore.
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
Wokinger

Post autor: Wokinger » czw 15 lis, 2007 13:43

Venceremos pisze:
Wokinger pisze:Ale o to samo chodzi. Zresztą jak ktoś dobrze zna jedną serie to większych problemów nie będzie miał z drugą. Chodzi o to, że jak wyjedzie na tor i coś będzie nie tak, to będzie wiedział co zmienić, żeby było OK.
W GP2 potrafię w miarę szybko zidentyfikować problem i jemu zaradzić. W F1 jest tak, że zmiany w setupie mają znacznie bardziej subtelne efekty i czasami trzeba naprawdę się naszukać i dokonać drastycznych zmian, żeby zaradzić np głupiej podsterowności w szybkim prawym łuku :) Możliwe, że to bardzo proste i logiczne jest, ale ja mam problemy z setupem F1 spore.
Owszem, ale generalnie i tu i tu zmieniając podstawowe parametry uzyskuje się ten sam efekt. Ja nie mówię o ustawianiu setupów pod najlepszy czas, ale takich, żeby spokojnie jeździć w środku stawki.

m44

Post autor: m44 » sob 17 lis, 2007 22:38

Temat jest trochę wylewny - taka mała egzaltacja moim zdaniem. W ogóle ja dziwię się, że niektórzy tutaj tak poważnie do tego podchodzą. To przecież powinna być zabawa, rozrywka. Oczywiście jest między nami rywalizacja, są lepsi i gorsi kierowcy, ale tego nie można ujmować w kategoriach "chciałem, nie udało się - może za parę lat, odchodzę".

Awatar użytkownika
Powervip
Kontakt:

Post autor: Powervip » czw 22 lis, 2007 22:42

Ty odchodzisz ja powracam :razz: .Mój dostawca internetu zbankrutował i teraz musze czekać na nową opcje... :( Ale będe jezdził może za 2 tygodnie :grin:

miedziu

Post autor: miedziu » pt 18 sty, 2008 19:04

Niestety jestem zmuszony odejść z ligi. Dziękuje za wszystko zawodnikom oraz organizatorom.
Pozdrawiam.

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”