Wyścig długi i sprint; Xcore czy na prawdę odejdzie?

Moderator: Moderatorzy

Czy Xcore wystartuje w GP Skandynawi?

Tak
5
42%
Nie
7
58%

Liczba głosów: 12

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pt 16 lis, 2007 11:34

netrush pisze:to mam inne rozwiązanie :) weźcie się za gre to nie będą potrzebne tak drastyczne środki :P btw. yarpen i matt bez problemu "niekiedy" mi dotrzymywali tempa, a moja przewaga to tylko i wyłącznie dzięki kierownicy.......
net, dotrzymuję Ci kroku dopóki mam dobre opony, później jest gorzej. Ale spoko, wiem przynajmniej że winą szybkiego zużycia jest technika jazdy nad którą cały czas pracuję. Na ten czas jestem w stanie przez 8-10 okrążeń utrzymywać na Knutstrop tempo poniżej 54s, więc chyba nie jest źle. Ale mam świadomość, że jeszcze trochę przede mną.
Ostatnio zmieniony pt 16 lis, 2007 16:24 przez yarpen.zirgin, łącznie zmieniany 1 raz.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » pt 16 lis, 2007 11:38

netrush pisze:to mam inne rozwiązanie :) weźcie się za gre to nie będą potrzebne tak drastyczne środki :P btw. yarpen i matt bez problemu "niekiedy" mi dotrzymywali tempa, a moja przewaga to tylko i wyłącznie dzięki kierownicy.......
Czuję się lekceważony :P
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

netrush

Post autor: netrush » pt 16 lis, 2007 12:19

venc look up now ^^ :p

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » pt 16 lis, 2007 19:10

netrush pisze:to mam inne rozwiązanie :) weźcie się za gre to nie będą potrzebne tak drastyczne środki :P btw. yarpen, matt i Venc bez problemu "niekiedy" mi dotrzymywali tempa, a moja przewaga to tylko i wyłącznie dzięki kierownicy.......
weźcie sie za gre-ja zrobiłem ponad 300 kołek na Sugo przed GP więc poświęcam na to dużo czasu , więc braku determinacji mi zarzucic nie można, ale nie widac skutków :mrgreen: Z torem zapoznaje sie szybko, ale z setupem jest fatalnie, lecz coraz lepiej. Ja czekam na drugi sezon ligi to wtedy może coś zdziałam.

netrush

Post autor: netrush » pt 16 lis, 2007 19:30

piotrek :) po to dawałem wam mój setup żebyście mogli po eksperymentować z nim, zawsze istnieje możliwość modyfikacji bez względu na to czy ktoś jeździ na kierownicy czy klawiaturze, więcej nie moge pomóc gdyż sam mało wiem na temat setupu, bazuje na tych które tworzyłem przed sezonem. Jednak powiem szczerze że na tą chwile musze w nich dużo zmieniać by jeździło mi się dobrze :p
Ostatnio zmieniony pt 16 lis, 2007 19:41 przez netrush, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 19 lis, 2007 09:29

net, my z matthiasem raz czy 2 razy wymieniliśmy się setupami, ale nie dało to praktycznie nic. On nie umiał na moim, ja na jego setupie. Czasami lepiej zrobić coś samemu od początku.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » pn 19 lis, 2007 16:03

Chodzi o to, byś wziął pare pomysłów z jego seta i zobaczył, czy z tymi bajerami jeździ ci się lepiej.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”