GP2L Magazine i otoczka ligi

Moderator: Moderatorzy

ToyotaGT

Post autor: ToyotaGT » wt 29 sty, 2008 13:56

hideto pisze:Chłopaki zostały nam wspólnie 3 GP, potem wszystkie rozmowy proszę prowadzić z mc, na pewno z chęcią wam pohostuje serwer, posprawdza wyniki itp :)
No może nam pohostowac mc, neta ma dobrego, nawet pochwalił sie na forum F1WM, 10 post na tej stronie: http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php? ... c&start=45
I jeszcze kilka słów co do lig F1L, GP2 czy nie lepiej było by skoncentrowac sie na 1 lidze ? mam na myśli F1L. Bo z tego co tu piszecie wynika że tylko 6 osób będzie jezdziło w GP2, ta 6 mogłaby dołączyc do F1L, jedna liga ale za to porządna, to jest tylko moja taka sugestia. Podoba mi sie prowadzenie ligi GP2 przez Hideto, także mógłby razem z MikeF1 poprowadzic F1L, co o tym myślicie ? pozdrawiam.

Awatar użytkownika
MikeF1

Post autor: MikeF1 » wt 29 sty, 2008 14:59

Założycielem F1League jest MC i to on decyduje. Wybiera radę i wyznacza osoby, które w jakiś tam sposób będą odpowiedzialne za prowadzenie F1L lub GP2L. Do niego należy ostatnie słowo co do ważnych decyzji. Rada F1L lub GP2L zajmuje się tylko swoją ligą i współpracuje na pewym poziomie z innymi. Skończy się sezon i MC zadecyduje co będzie dalej. Z całą pewnościa ma prawo być wdzięczny Venceremosowi i Hideto za prowadzenie GP2L w tym sezonie, ale to On decyduje kto się tym zajmie w przyszłym i na jakich zasadach. Tak więc wszelkie spekulacje i komentarze są zbędne. Poczekajmy co oświadczy MC.

Awatar użytkownika
mc
Kontakt:

Post autor: mc » wt 29 sty, 2008 15:52

Nom mitsu tylko te wyniki są dzięki proxy, kiedy mam bezpośrednie połączenie np. przy torrencie to już nie jest tak różowo, chyba że da się jakoś serwer postawic przez proxy.

Mike może nie ja sam, tylko Ty z Powolniakiem również. A co do przyszłości drugiej serii to mam nadzieję, że do dyskusji włączą się również Venc i hide.

Btw. Mitsu w pewnym stopniu się z Tobą zgadzam, jeśli miałoby byc 6 uczestników to porażka, fajnie byłoby gdyby jeszcze doszło kilka osób.

Zablokowany

Wróć do „Informacje Prasowe”