GP Rosji - Wyścig 20:30

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Venceremos

GP Rosji - Wyścig 20:30

Post autor: Venceremos » ndz 09 gru, 2007 17:46

serwer stoi od 20:00
ip: 153.19.217.75

Wyścig: 35 okr.
Sprint: 18 okr.
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 09 gru, 2007 17:50

inf. dodatkowa dla kierowców ligi aktualnych i przyszłych:

http://f1forum.formula1.pl/viewtopic.php?t=1963
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » ndz 09 gru, 2007 19:55

W związku z tym, że malowanie i kaski Vodafone Xcore GP2 Team pojawiły się raptem 1h przed startem wyścigu nie są one obowiązkowe. Xcore i ewentualnie Ciachu będą musieli wystartować z barwach innych zespołów z uwagi na niezgodności malowań.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 09 gru, 2007 19:59

przecież to jest jeden wał ? tylko plik graficzny jest podmieniony. No chyba że Xcore mieszał coś w pliku każdego kierowcy to wtedy będzie się tłumaczył czemu to robił mimo zakazu :]
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 09 gru, 2007 20:05

Ja nic nie robiłem. Kask ciacha tylko dałem do tematu.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 09 gru, 2007 22:08

osoby odpowiedzialne za restarty -> ban na 1 GP,

od nastepnęgo GP nie będzie restartów mówię to zwłaszcza do netrush'a który zawsze się najbardziej o te RSy wydziera, rozbiłeś się/rozbili ciebie/nie wyhamowałeś przed kraksą twój pech... w F1, GP2 itp nie ma restartów...

a za jazde przy żółtych flagach powinienem 90% stawki zdyskwalifikować....

no i venc to było genialne.. :] prosta start meta jade powoli a ty mi ciach prosto w tylny spojler i jeszcze durne pytanie "co to za parking"...

netrush

Post autor: netrush » ndz 09 gru, 2007 22:10

kur... hide teraz to mnie śmieszysz ile razy sie darłem o resa? w całym sezonie? raz co miało być 15 min przerwy wchodze a wy jedziecie Monza race 2 i dziś jak 10 samochodów się rozbiło? więc prosze nie pier... głupot

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » ndz 09 gru, 2007 22:11

hideto pisze:no i venc to było genialne.. :] prosta start meta jade powoli a ty mi ciach prosto w tylny spojler i jeszcze durne pytanie "co to za parking"...
Stałeś w miejscu, a nie jechałeś powoli (a obok Ciebie zaraz Piotrek15). Zresztą 0.5 okr za SC. Chciałem tył stawki dogonić nagle przy 240 patrzę blokada. Zresztą co ciekawe na moim rFactorze Ciebie dałem radę wyminąć. Mój bolid był cały, a nagle po 1sek patrzę Ty lecisz do przodu i tylnego spojlera nie masz.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 09 gru, 2007 22:14

netrush pisze:kur... hide teraz to mnie śmieszysz ile razy sie darłem o resa? w całym sezonie? raz co miało być 15 min przerwy wchodze a wy jedziecie Monza race 2 i dziś jak 10 samochodów się rozbiło? więc prosze nie pier... głupot
na 3 restarty w sezonie plakałeś przy 2... wnioski wyciągnij sam...
Venceremos pisze:Stałeś w miejscu, a nie jechałeś powoli (a obok Ciebie zaraz Piotrek15). Zresztą 0.5 okr za SC. Chciałem tył stawki dogonić nagle przy 240 patrzę blokada. Zresztą co ciekawe na moim rFactorze Ciebie dałem radę wyminąć. Mój bolid był cały, a nagle po 1sek patrzę Ty lecisz do przodu i tylnego spojlera nie masz.
tyłstawki = zawodnik przed toba... czyżbyś i ty zapomniał zasad panujacych w czasie neutralizacji ?
Ostatnio zmieniony ndz 09 gru, 2007 22:21 przez hideto, łącznie zmieniany 1 raz.

miedziu

Post autor: miedziu » ndz 09 gru, 2007 22:16

Z tymi restartami to było przegięcie... :neutral: Jak tak ma dalej być to ja dziękuje. Netrush będe wnosił o karę dla ciebie , to co robiłeś na stracie do sprintu przechodzi ludzkie pojęcie...
Venc wrzucisz powtórkę?

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » ndz 09 gru, 2007 22:18

ja musiałem wyłączyć kompa podczas sprintu, a bolid był cały :mad: Ogólnie to nie wiem kto tam na starcie w kamikadze sie bawił, ale LUDZIE UWAŻAJCIE!!! Ja na szczęscie podczas startów sprintu pod koniec prostej zjeżdżałem do idealnej linii jazdy i nikogo nie sieknąłem. Oby to było takie ostatnie GP ale ten tor nie wybaczał najmniejszego błedu
Ostatnio zmieniony pn 10 gru, 2007 12:58 przez Piotrek15, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » ndz 09 gru, 2007 22:24

hideto pisze:tyłstawki = zawodnik przed toba... czyżbyś i ty zapomniał zasad panujacych w czasie neutralizacji ?
A zapomniałeś że w przypadku SC należy ustawić się za SC?? Nie pół okrążenia za nim. Zresztą dlatego i TYLKO dlatego dałem restart. Nie dałbym gdyby nie to, że nie potrafiliście z Piotrkiem się w szeregu ustawić.

netrush

Post autor: netrush » ndz 09 gru, 2007 22:24

hideto pisze:
netrush pisze:kur... hide teraz to mnie śmieszysz ile razy sie darłem o resa? w całym sezonie? raz co miało być 15 min przerwy wchodze a wy jedziecie Monza race 2 i dziś jak 10 samochodów się rozbiło? więc prosze nie pier... głupot
na 4 restarty w sezonie plakałeś przy 2... wnioski wyciągnij sam...
ah czyli ten na Monzy to też z mojej winy, hmm no wiesz dla mnie 15 min to 15 min a nie 10, czytaj co ktoś pisze, btw. nie zmuszałem nikogo do wciskania vote yes, dopiero jak ty zacząłeś te swoje wywody że w prawdziwym F1 nie ma restartów, bla bla bla bla sama przyjemność tłuc się za SC 3 lapy
Ostatnio zmieniony pn 10 gru, 2007 12:59 przez netrush, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » ndz 09 gru, 2007 22:26

netrush pisze:ah czyli ten na Monzy to też z mojej winy, hmm no wiesz dla mnie 15 min to 15 min a nie 10
Na pewno było 15. Zawsze odmierzam z zegarkiem w ręku. Raz czy dwa przedłużyłem przerwę bo ktoś poprosił. Poza tym zawsze jest 15min.

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 09 gru, 2007 22:30

netrush pisze:
hideto pisze:
na 4 restarty w sezonie plakałeś przy 2... wnioski wyciągnij sam...
ah czyli ten na Monzy to też z mojej winy, hmm no wiesz dla mnie 15 min to 15 min a nie 10, czytaj co ktoś pisze, btw. nie zmuszałem nikogo do wciskania vote yes, dopiero jak ty zacząłeś te swoje wywody że w prawdziwym F1 nie ma restartów, bla bla bla bla sama przyjemność tłuc się za SC 3 lapy

a tam Net przynajmniej jakieś urozmaicenie ten SC ;P
Ostatnio zmieniony pn 10 gru, 2007 12:59 przez Miszczuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 09 gru, 2007 22:30

netrush, nie liczę resa z monza, były dziś 3 w 2 marudziłes o resa no chyba że liczyć nie umiem.

po 2 masz niczego nie poddawać pod głosowanie w czasie wyścigu... tylko dlatego że ci coś nie pasuje. jak się rozwaliłeś to masz pecha i tyle... bo nawet gdybyś sam odpadł to byś płakał o Res'a nie liczyło się dla ciebie to że na 13 osób 11 pojechało do przodu tylko to że ty z kimś się rozbiliście...

sorry net ale naucz się znosić porażki także takie.
Venceremos pisze:A zapomniałeś że w przypadku SC należy ustawić się za SC?? Nie pół okrążenia za nim. Zresztą dlatego i TYLKO dlatego dałem restart. Nie dałbym gdyby nie to, że nie potrafiliście z Piotrkiem się w szeregu ustawić.
Nie zapomniałęm ale trzeba było napisać na chat, żeby nie głosowano restartu, poza tym mimo że we mnie wjechałeś nie prosiłem o restart... gdyby wyścig potoczył się dalej po prostu wróciłbym do garażu. Nie mam parcia na to by być najlepszym... tak jak niektórzy tutaj, jedynie Yarpen się zachował w porządku bo zapytał czy może być restart a nie wrzucał od razu głosowanie bo mu coś nie pasowało.

netrush

Post autor: netrush » ndz 09 gru, 2007 22:31

to najwidoczniej paliłem papierosa 2x dłużej niż zwykle dobra nvm, co do kontaktu z Miedziem tak zepsułem ci wyścig mówie sory i nie wymiguje się od kary, ale gdyby nie krystik nie skończyło by się to aż tak dramatycznie :p

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » ndz 09 gru, 2007 22:32

Venceremos pisze:
hideto pisze:tyłstawki = zawodnik przed toba... czyżbyś i ty zapomniał zasad panujacych w czasie neutralizacji ?
A zapomniałeś że w przypadku SC należy ustawić się za SC?? Nie pół okrążenia za nim. Zresztą dlatego i TYLKO dlatego dałem restart. Nie dałbym gdyby nie to, że nie potrafiliście z Piotrkiem się w szeregu ustawić.
ja nie wiedziałem co sie dzieje, raz sie jeden zatrzymywał raz drugi potem nagle hid sie zatrzymal na prostej ledwo wyhamowalem. Wszsytkie problemy z jazdą za SC są spowodowane tym ze nigdy takiej sytuacji nie bylo i nie wiadomo bylo co robic. Ale ogólnie przyznaje sie ze nie ustawilem sie za SC.

p.s ładną kaszane ismola zrobił w pierwszym sprincie, jednego zarzuciło drugi w niego walnął po prostu tragedia
Ostatnio zmieniony pn 10 gru, 2007 13:01 przez Piotrek15, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 09 gru, 2007 22:33

Przypomniałem sobie,
Ciachu jak jestes już zdublowany i jedziesz za mną to poczekaj chwile a nie mi w du.. wjeżdżasz na każdym zakręcie! Jako zdublowany powinieneś zachować szczególną ostrożność, na dodatek jeszcze planowałem zjazd do pitu więc wystarczyło poczekać.

Awatar użytkownika
Matthias
Kontakt:

Post autor: Matthias » ndz 09 gru, 2007 22:34

Venceremos pisze:
netrush pisze:ah czyli ten na Monzy to też z mojej winy, hmm no wiesz dla mnie 15 min to 15 min a nie 10
Na pewno było 15. Zawsze odmierzam z zegarkiem w ręku. Raz czy dwa przedłużyłem przerwę bo ktoś poprosił. Poza tym zawsze jest 15min.
Pamietam to, pojechalismy po ok. 7-9 min. Tez sie zdziwilem, ze tak krotko, bo mnie jeszcze reka zdeka bolala po wyscigu dlugim.

netrush

Post autor: netrush » ndz 09 gru, 2007 22:36

hide to jednak nie umiesz liczyć ja oddzywałem się tylko przy pierwszym, więc może następnym razem jak zaczniesz po kimś jeżdzić to się upewnij czy napewno masz racje...........

a dalszą część sobie podaruje bo żałosny jesteś

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 09 gru, 2007 22:45

pierwsza powtórka restartu

<Chat et="89.5">netrush: res?</Chat>

po czym włączasz 3 krotnie głosowanie.

log z powtorki długiego mi się nie zapisał - ale restart przeszedł znów z twojego głosowania.... nad serwerem ma panować rada i host a nie ty netrush bo poczułeś się pokrzywdzony.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 09 gru, 2007 22:48

Nie no te resy to już przegięcie. 3 RESY DO SPRINTU!!! LUDZIE!!! OPANUJCIE SIE!!!
Na chyba każdym resie na T1 widziałem dym i spojlery. Dobra a teraz do rzeczy ;).

Start do wyścigu długiego - zwalony (jak zawsze). Startowałem z P2, byłem chyba na P7 :/. Potem walcze z Krystikiem. Piękna walka, dzięki. Chociaż pare kontaktów było. Mam nadzieję, że ci nic nie uszkodziłem. To się nazywa "The essence of racing". Już się uporałem z krystikiem i mu odjeżdżam, ale tu na 15 lapie tragedia. Za szybko pojechałem w tym zakręcie po S-ce i.... BUM! Wolne uderzenie w bariere z opon - brak koła i spojlera :/. Chciałem się usunąć, ale nie zdążyłem przed krystikiem, ale za bardzo mu chyba nie przeszkodziłem, trochę zmienił linię jazdy. No i już po wyścigu.

Teraz sprint. I tu się rozwiązuje tajemnica moich złych startów. Startuje z końca, chyba P9. No to 1 start, jade, na T4 jestem....4!!!!! Ale res :/. Znowu start. Wyprzedzam venca bo nie wystartował chyba h*j wie co z nim było. Wymijam karambol i na T8 jestem 5!!! Ale res :/. Znowu start. I jestem.... 4!! Później wyprzedził mnie dudek i venc. Z dudkiem zdążyłem stoczyć wspaniałą walkę. Też nie odbyło się bez kontaktów, ale wiem że go nie uszkodziłem. Ale z tym wyprzedzaniem to sie zachowałem jak jakiś idiota. Wbiłem mu się w ostatnim zakręcie, bo pojechał za szeroko. Patrze w lusterko jaką mam przewagę nad dudkiem, patrzę, a on....zjeżdża do boksu :shock: . I na co mi to było. Później dudek miał problemy w boksie, a ja dojechałem z 10 s. przewagą nad dudkiem 4 (Jes Jes Jes!!!!). Ale pewnie stracę pozycję za kary jakie pewnie otrzymam.

I na przyszłość. Kolizja na starcie to wasz pech, nie musicie od razu wrzeszczeć że restart. Uważajcie na T1 i kolejnych, bo z tymi resami to była już przesada. I żeby hid nie było - nie chciałem resa ;).
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » ndz 09 gru, 2007 22:51

hideto pisze:pierwsza powtórka restartu

<Chat et="89.5">netrush: res?</Chat>

po czym włączasz 3 krotnie głosowanie.
Restarty w sprincie dałem manualnie z serwera. Niczyje głosowanie wtedy nie przeszło. W pierwszym przypadku przez to, że niektórzy nie mogli się za SC ustawić, a z czatu wnioskowałem, że tam gdzie się ustawili też są jakieś cyrki. W drugim dlatego, że widziałem jaki kocioł był na starcie i nie chciałem się z 4-5 sprawnymi bolidami ścigać. Generalnie nie wiem o co burza z tymi restartami. Po to one są żeby w sytuacjach kryzysowych z nich korzystać.

Prędzej pragnąłbym żeby uwaga została skierowana w stronę niektórych kierowców, którzy uważają, że wyścig się wygrywa na pierwszym zakręcie. Przy czym nie chcę tutaj nikogo z nicka wymieniać bo nie oglądałem jeszcze replayów

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 09 gru, 2007 22:53

ok, biorę się za sprawdzanie repleyów... macie pecha bo nikomu się nie zapisała powtorka wyścigu długiego i jego powtórki... i mieliśmy to olać, piotrek15 przyznał że jednak ma te powtórki więc sprawdzone będą.

i na przyszłość, w czasie GP nie będzie żadnych restartów, nie będzie żadnych głosowań (poza przechodzeniem do nastepnej sesji) itp, a jeśli dojdzie do takiej sytuacji jak ta, zatrzymamy wyścig i wyjeb*** z serwera winnych całego zamieszania.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 09 gru, 2007 22:54

Venceremos pisze:wyścig się wygrywa na pierwszym zakręcie
Masz ten tekst ze spottera?? ;D
Restarty w sprincie dałem manualnie z serwera. Niczyje głosowanie wtedy nie przeszło. W pierwszym przypadku przez to, że niektórzy nie mogli się za SC ustawić, a z czatu wnioskowałem, że tam gdzie się ustawili też są jakieś cyrki. W drugim dlatego, że widziałem jaki kocioł był na starcie i nie chciałem się z 4-5 sprawnymi bolidami ścigać. Generalnie nie wiem o co burza z tymi restartami. Po to one są żeby w sytuacjach kryzysowych z nich korzystać.
Zamiast robić resy to ludzie powinni uważać chociaż troche na starcie. Zawsze będą jakieś lekkie kontakty, ale nie trzeba być takim patriotą żeby udawać Kubicę z Kanady.

@up
hideto pisze:macie pecha bo nikomu się nie zapisała powtorka wyścigu długiego i jego powtórki... i mieliśmy to olać, piotrek15 przyznał że jednak ma te powtórki więc sprawdzone będą.
Piotrek...no wiesz ty co...
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 10 gru, 2007 09:23

Ziomki, ja też swoje 3 słowa dołożę.

Restarty jakie były, jak to wyglądało i jak się kończyło każdy widzi, nie ma o czym mówić, będą kary. Co do samej idei, to bardzo się za pierwszym resem (i trzecim) w sprincie (chyba) ucieszyłem. Niby nie można się z nieszczęścia innych śmiać, ale każdy jest człowiekiem, a jak mi odpada dwóch jedynych konkurentów, to raczej szczęście jest :)

Teraz moja propozycja:
Rozumiem, że jeśli na starcie rozwali się 2/3 stawki, wyścig robi się dużo mniej ciekawy (szczególnie dla tych 2/3 :]). Z drugiej strony nieszczęście jednych jest szczęśniem innych a szczęście w takim sporcie trzeba mieć. Może w takim razie osoby, które rozwaliły się na starcie (nie mówię tutaj o winnych karambolu a wszystkich uczestnikach) miałyby jakąś karę? Odjęty punkt z wyniku końcowego / przesunięcie o jedną pozycję w klasyfikacji końcowej tego GP / jakaś kara czasowa dodana do końcowego rezultatu.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » pn 10 gru, 2007 17:44

Xcore ja nie mówiłem że nie mam powtórek ja je zawsze mam. Tylko teraz mi się jedna nie zapisała :razz: Tylko nie mogłem wczoraj wrzucic długiego to powrzucałem sprinty powtórzone i dałem linki pyckowi

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » wt 11 gru, 2007 08:54

Pozwolę sobie zacytować ponownie moją propozycję odnośnie restartów:
Może w takim razie osoby, które rozwaliły się na starcie (nie mówię tutaj o winnych karambolu a wszystkich uczestnikach) miałyby jakąś karę? Odjęty punkt z wyniku końcowego / przesunięcie o jedną pozycję w klasyfikacji końcowej tego GP / jakaś kara czasowa dodana do końcowego rezultatu.
W takim wypadku wilk będzie syty i owca cała. Nikt się nie będize przez pół godziny nudził, szczególnie nie ze swojej winy. Z drugiej strony będzie jakieś odzwierciedlenie tego, że miało się po prostu pecha.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » wt 11 gru, 2007 11:52

yarpen.zirgin pisze:W takim wypadku wilk będzie syty i owca cała. Nikt się nie będize przez pół godziny nudził, szczególnie nie ze swojej winy. Z drugiej strony będzie jakieś odzwierciedlenie tego, że miało się po prostu pecha.
Nie uważasz tego za całkowicie niesprawiedliwe? Chciałbyś dostać karę za to, że jakiś fantasta zrobił z Twojego tyłka jesień średniowiecza? W twoim podejściu winny i poszkodowany są traktowani tak samo.

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”