GP Rosji, GP Niemiec - Wyniki

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cocco
Kontakt:

Post autor: Cocco » pt 04 sty, 2008 15:43

Sorry,że się wtrącę :!:
Ismola ja też,chodzę do szkoły,mam dziewczynę i kumpli oraz rodziców z którymi wypada spędzić trochę czasu.A czas na przyjemności jakoś znajduje i rozwijanie serwisu f1speed.pl.Też się do niedawna dowalałem do każdego,dlaczego to ja dostałem kare a nie on.Spytaj sie Hida jak mi odbijało,teraz się zmieniłem i olewam to czy dostałem kare czy nie :wink: A prowadzenie magazynu to spędzenie kilku sobót i niedzieli przy kompie zamiast się nudzić.

Awatar użytkownika
Krystik27
Kontakt:

Post autor: Krystik27 » pt 04 sty, 2008 16:07

Ismola jest jak jest, i nikt tego już nie zmieni.
PS. temat moim zdaniem do zamknięcia

Awatar użytkownika
alma

Post autor: alma » pt 04 sty, 2008 17:28

Ismola pisze:Widzicie... Tutaj dużo osób uważa, że czas dzieli się na szkołe i czas wolny... To prawda! Ale czas wolny to nie siedzenie w domu przed kompem! Jest też coś takiego co nazywa się życie prywatne. Np. spotkanie z dziewczyną, wyjście na impreze z kumplami itp... Ja zawaliłem sprawę z magazynem, ale w takim razie niech mi nikt nie wypomina nie wywiązywanie się z obowiązków!
Ale właśnie to zawalenie sprawy z magazynem jest potwierdzeniem niewywiązywania się z obowiązków. A myślisz, że ja to nie mam życia prywatnego i musisz mnie uświadamiać o jego istnieniu? :P Też są imprezy,kumple i faceci ( yarpen nie mam na tapecie żadnego prizon brejka w stroju Adama ;) ). Ale skoro już się podjęłam sprawdzania waszych błędów to to robię, a nie rzucam w cholerę bez wytłumaczenia się wszystkim, niech inni robią za mnie. Tak się po prostu nie robi.
Zgrywam grzeczną panienkę, ale jeszcze dzisiaj będę niegrzeczna...

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pt 04 sty, 2008 17:48

I wszystko się wyjaśniło:
Ismola zawalił, ale nie dostanie w ryło bo go obronią kumple z imprez i dziewczyna. Venc czegoś chce od Mike'a mimo "nie pożądaj żony bliźniego ani żadnej rzeczy". Alma ma na tapecie prizon brejka w stroju ewy i są u niej jacyś inni faceci. Cocco się przypomniało, że tez chce mieć prizon brejka, ale żeby nie zdradzać nam swojej prawdziwej orientacji dał sobie panią doktór. Wszyscy mają życie prywatne, część ma dziewczyny, inni mają chłopaków... wszystko jedno. Ja mam dziewczynę na pulpicie i robię dziennie po 1000 okrążeń ale nie boję się dostać w ryło bo jestem duży. I silny. I szybko uciekam. Szumacher to oszust a najlepszy jest Kubica.

Sodomia i Gomoria.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pt 04 sty, 2008 18:36

Cocco pisze:A prowadzenie magazynu to spędzenie kilku sobót i niedzieli przy kompie zamiast się nudzić.
W soboty i niedziele w ciągu których mi się nudziło napisałem materiał do pierwszego numeru. Później mi się nie nudziło.
hideto pisze:Nie próbuj nawet mi wmawiać że masz 24/7 zajęte przez dziewczynę/kumpli/szkołę...
Możesz się śmiać.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale dobrze macie racje, zawaliłem. Juz możecie skończyć cały ten temat. Ja go zacząłem i ja go skończe

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pt 04 sty, 2008 19:06

Dobra koniec bzdur, wyniki zostały podane i są one ostatecznymi.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”