Kto był na GP F1?

Chcesz się wybrać na Grand Prix F1?
Byłeś na Grand Prix? Zapytaj lub podziel się swoimi wrażeniami w odpowiednim dziale:

Moderator: Moderatorzy

Czy byłeś kiedyś na Grand Prix Formuły 1?

tak
26
22%
nie
8
7%
nie, ale bardzo bym chciał
82
71%

Liczba głosów: 116

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Kto był na GP F1?

Post autor: kempa007 » czw 11 maja, 2006 12:22

Ponieważ nie ma tutaj jeszcze żadnego postu, chciałbym zapytać się kolegów i koleżanki kto był na GP F1 i gdzie? Jak tam sie dostali, gdzie nocleg mieli załatwiony itp. No i może zacznę od siebie. BO należę do tych szczęściarzy, którym udało się na F1 pojechać i to nie raz a aż 4- krotnie. Dwa razy odwiedziłem Hungaroring na Węgrzech, raz A1 Ring w Austrii no i raz Hockenheim w Niemczech. Sezon 2001 był dla mnie bardzo udany, bo najpierw wygrałem wyjazd na Hockenheim, a 3 tygodnie później pojechałem na Hungaroring :D Tak więc przeżycie z tamtego sezonu mam niezapomniane. Zawsze by się chciało pojechać na F1, ale nie wiem czy w tym roku uda mi się ze względu, że muszę obronić swoją pracę magisterską :/, ale jeżeli udałoby się nam zbrać tutaj w parę osób to może jakoś by mnie to zdopingowało. Ja tak wstępnie obserwuję GP Włoch na Monzie, bo to jest GP na które kiedyś na pewno pojadę :-) Ogólnie w planach rozwoju Formuła 1 - Dziel Pasję jest taki punkt w którym się planuje zorganizowany wyjazd na GP, ale muszą być chętni i trzeba mieć fundusze co jest najgorszą barierą, uniemożliwiającą wilu fanom wyjazd na F1. Wiadomo w grupie raźniej i taniej. Tak więc zapraszam do dyskusji!

Longer

Post autor: Longer » czw 11 maja, 2006 12:26

Ja niestety nie byłem ale mam nadzieje ze kiedys sie to spełni. Mam pytanie ile kosztuje mniej więcej wejście na tor ??

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » czw 11 maja, 2006 12:32

Wejscie na tor moze byc nawet za darmo ale wtedy nie bedzie tam bolidow, albo beda one staly w boksach ;-) A jezeli chodzi o wejsciowke na wyscig to zalezy od wyscigu (najdrozszy Silverstone, najtanszy Hungaroring i Catalunya miala kiedys tanie bilety, ale nie wiem jak jest teraz po tym jak Alonso Mistrzem został ;-)) no i od miejsca na torze. Mozna wybierac miedzy roznymi trybunami i trawka. Trawka to zwykly kawalek pola, za ktory trzeba zaplacic okolo 500 pln :( Na trybuny ceny biletow zacynaja sie od 800 pln, ale trzeba wybrac taka przed ktora jest telebim, zeby moc ogladac co sie dzieje na torze Hungaroring Silver 3 tuz przed prosta start - meta kosztowal 780 pln w 2001 roku. Ogolnie im blizej prostej start - meta tym bilety drozsze, na samej prostej wzdluz pit lane bilety zaczynaja sie praktycznie od 1500 pln.

cougar
Kontakt:

Post autor: cougar » czw 11 maja, 2006 14:14

Ja niestety jeszcze nie byłem... Ale myślę, że najdalej w sezonie 2007 moje marzenie się spełni, i zawitam do świata F1 :D Najbardziej prawdopodobny byłby wyjazd na Silverstone lub Hockenheim.

jaro9

Post autor: jaro9 » czw 11 maja, 2006 15:09

Nigdy nei byłem na żadnym wyścigu, niestety. Moim marzeniem jest pojechać do Bahrajnu albo Australii :)

expiro

Post autor: expiro » czw 11 maja, 2006 15:21

Ja niestety nie byłe, ale jestem ciekawy ile wyniósł by wyjazd - autokarem w większej ilości osób, na tor... hmm pewnie coś w niedużej odległości od Polski...np Włochy (ładny ktraj i świetne GP) Chodzi mi o podanie bardzo przybliżonej ceny za bilety autokarowe, wejściówki na wyścig (tak powiecny średnia cenia, nie trawa i oczywiście nie loża vipów). Trzeba dodać jeszcze pieniądze na nocleg i żywność.

Czy w 1500 - 2000 pln można się wyrobić?

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » czw 11 maja, 2006 15:47

pomiedzy 1500,a 2000 mozna juz naprawde ladny weekend sobie sprawic. Mysle, ze koszt z biletem na w miare sensowna trybune zamykalby sie wlasnie gdzies w okolicach 1500 wejsciowka na tor 1200, ale mozna kombinowac zeby na trawke sobie wziac w piatek i sobote a na niedziele trybune. Tym bardziej, ze jest jeszcze cos takeigo jak general addmision, tzn. ze tam gdzie sa nienumerowane trybuny to mozna sie wbijac z wejsciowka na trawe (o ile dobrze zrozumialem zasady tych wejsciowek :)) No i oczywiscie w tej cenie to juz raczej tylko nocleg na kampingu pod torem :-) ale to tez jest przezycie :-)

dzinoklb

Post autor: dzinoklb » czw 11 maja, 2006 18:39

jeszcze nie byłem na żadnym GP, ale najbardziej chciałbym pojechać na GP Monaco.

Longer

Post autor: Longer » czw 11 maja, 2006 21:30

No mam nadzieje ze jak zaczne w przyszłym roku pracować jako grafik będzie mnie na to stać :wink:

Awatar użytkownika
pablomak
Kontakt:

Post autor: pablomak » sob 13 maja, 2006 18:17

Kiedyś, choć teraz też chciałbym bardzo pojechać na mecz Realu Madryt. Od roku kiedy to kibicuje także zespołowi Ferrari i naszemu Robertowi Kubicy bardzo bym cghciał jechać najlepiej na GP Malezji lub Hiszpani. Może moje marzenie się spełni :evil:
Hala Madrid!
Hala Ferrari!
Hala Kubica!

Słoneczko

Post autor: Słoneczko » ndz 14 maja, 2006 12:40

Ja bardzo bym chciała i nigdy nie byłam. :( ;(

PeKa

A mówią, że pieniądze szczęścia nie dają..

Post autor: PeKa » ndz 14 maja, 2006 18:19

..a zapomnieli, że pomagają je osiągnąć!
Tak czytam.. i czytam.. i mam coraz większą ochotę by wyjechać. Niestety jeszcze nie pracuję.. ale mam nadzieję.. że w ciągu kilku lat uzbieram co nieco.. :] Ciężkie jest życie ucznia..

michuuu

Post autor: michuuu » pn 15 maja, 2006 13:42

Mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazje być na wyścigu Formuły 1. Maży mi się aby być na wyścigu o GP Monaco :)

AdamST220

Post autor: AdamST220 » wt 16 maja, 2006 00:09

Ja mogłem pojechać na GP Węgier w 2003 roku i obejrzeć 1 wygraną Ferdka.Nie stało się tak gdyż dowiedziałem się o tym w dniu GP :evil: Tata z pracy dostał taką nagrodę dla 2 osób,ale bał mi się wcześniej o tym powiedzieć,bo miałbym poważny dylemat czy wybrać 2 tygodnie wakacji w Szwecji czy kilka dni na Węgrzech.Oj nie wiem co bym wybrał,więc chyba nawet lepiej się tak stało jak się stało i mam dobre wspomnienia ze Szwecji(ach te Szwedki :twisted: ).Pewnie gdybym wygrał GP to nie byłoby wyjazdu do Szwecji i cała rodzinka czychałaby na mnie ze sztyletami w rękach po powrocie z Hungaroringu.
Kiedyś na pewno pojadę na GP-najwyżej pozostanie mi czekać kilkanaście lat.Najchętniej wybrałbym się do Monako,bo miałbym też jakąś szansę na spotkanie cudownej księżniczki Charlotte :wink:

Awatar użytkownika
ogoorek

Post autor: ogoorek » pt 26 maja, 2006 20:09

Ja w zeszłym roku bylem na GP Węgier. Za 4-ro dniowy wyjazd zaplacilem ok. 900zl. Bilety kupilismy na miejscu na General Admission - czyli polanka i kto pierwszy zajmie sobie fajne miejsce, ten lepszy :) Bilety na caly weekend kosztowaly 100 euro. Bylem z 2 kumplami, pojechalismy tam autem a mieszkalismy w moteliku jakies 15 km od Budapesztu, ale niedaleko autostrady, ktora sie dojezdzalo na tor. Codziennie rano jezdzilismy na tor - wyjazd okolo 7 rano, zeby kolo 8 juz byc na torze i zajac sobie dobre miejsca. Polecam polanke na poczatku prostej start-meta - widac boksy, prawie 1/3 toru i sa 2 telebimy naprzeciwko. Nizej sa miejsca w sektorach silver, ale te juz kosztowaly 180 euraczy. Planujemy w tym roku wyjazd na Hockenheim, ale juz raczej na sektory. GA sa troche do bani, trzeba siedziec (albo przynajmniej jedna osoba musi zostac i pilnowac miejsca) i nie ma mozliwosc pochodzenia po torze gdy sie nic nie dzieje akurat. Wiec jesli ktos ma mozliwosc polecam szarpnac sie na sektor - pilnowanie miejsc odpada :wink:
Aha - z miejscami do spania nie bylo w ogole problemu. Nic wczesniej nie rezerwowalismy a znalezlismy rewelacyjny motelik za 10euro za osobe (na dobe). Jak juz wczesniej pisalem - bilet+dojazd autem (w 3 osoby)+noclegi+jedzenie i picie - niecale 900zl

Pozdrawiam

cougar
Kontakt:

Post autor: cougar » pt 26 maja, 2006 20:44

Przyznam, że Twoja wypowiedź, ogoorek, brzmi dość zachęcająco :) Niecały tysiąc złotych za czterodniowy wyjazd to nie jest w sumie jakaś zaporowa kwota - tyle, że miejscówka nierewelacyjna :wink: Dodać te 80 euro do cen biletów na sektory - to i tak strasznie drogo jeszcze nie wychodzi...
Heh, ale smaka sobie mi zrobiłeś :wink:

Kliczek

Post autor: Kliczek » ndz 28 maja, 2006 18:08

I ja chyba tak zrobię....bo też nie byłem. Tym bardziej że w Budapeszcie ponoc mozna znaleźc naprawdę tanie noclegi w prywatnych kwaterach. Maży mi się Monaco...ale tam , słyszałem okropne problemy z noclegami , i koszt samego dojazdu to kilka stówek drożej niż na Węgry czy do Niemiec....Moi koledzy byli na GP Monaco w 1999 i spali w samochodzie ( przyjechali w czwartek rano) i ich policja "zgarneła" za spanie na parkingu (!!!!) i z mandatem (nie pamietam ile - ale dosc drogim) wyszedł im ten wyjazd naprawdę drogo...ale co przezyli to ich (a to bezcenne)

Awatar użytkownika
Tamisia

Re: Kto był na GP F1?

Post autor: Tamisia » pn 05 cze, 2006 14:19

kempa007 pisze:Sezon 2001 był dla mnie bardzo udany, bo najpierw wygrałem wyjazd na Hockenheim...
Na początku gratuluję!!! Mam pytanie jakiego rodzaju był to konkurs: wiedzy, czy jakieś losowanie???

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » pn 05 cze, 2006 16:11

Konkurs wiedzy i szczescia :-) W radiowej trojce audycja pod tytylem "Droga na Ostroleke". Duzo by pisac, ale mialem duzo szczescia i az wstyd sie przyznac ale dzieki Martynie Wojciechowskiej znalem akurat odpowiedz na pytanie ;-) Bylo banalne, ale nie oczywiste. Dzien wczesniej ogladalem Automaniaka i powiedzili kto aktualnie prowadzi w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Nie uslyszalem pytania do konca i strzelalem ze Schumacher, bo takie byly zasady konkursu. No i nie trafilem. I w tej chwili myslalem, ze przegralem jak uslyszalem cale powyzsze pytanie, ale drugi koles strzelil ze Colin McRae :D I normalnie nie moglem uwierzyc w swoje szcescie, jak mnie zapytano ponownie o to pytanie. Wtedy bylo jakos przed albo tuz po Kormoranie i wyjatkowo prowadzenie objal Leszek Kuzaj, jakbym Automaniaka nie ogladal to bym strzelal albo Holek albo Kulig :D Troche chaotycznie opisalem bo jak sobie przypomne to sam w swoje szczescie wtedy uwierzyc nie moge :P Pozniej chyba tylko jeszcze raz w zyciu sie tak cieszylem z czegos innego.

DonezF1
Kontakt:

Post autor: DonezF1 » pn 05 cze, 2006 17:07

Ja jeszcze nie bylem na GP ale mam nadzieje ze namowie rodzicow na wyjazd do Wegrzech w tym sezonie :)
Formuła 1 - Dziel Pasję
http://www.formula1.pl
Fani Formuły 1 łączcie się i dzielcie pasją z innymi!

PABLO

Post autor: PABLO » czw 15 cze, 2006 16:56

Witam

Miałem to szczęście być na GP Formuły 1.
Do tej pory byłem na GP:

- Hungaroring 2004
- Hungaroring 2005
- Barcelona 2006

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, proszę wysłać mi wiadomość na priva, służę pomocą.

Pozdrawiam i życzę owocnych i udanych wypraw na tory F1.

Awatar użytkownika
dodzia

Post autor: dodzia » sob 17 cze, 2006 01:24

Ja byłam dwa razy na GP.W 2002 i 2003 roku na Węgrzech :) chciałabym w tym roku też pojechać,ale raczej nic z tego nie wyjdzie :( więc może za rok się uda :)

klimaz

GP Chin w Szanghaju

Post autor: klimaz » sob 02 wrz, 2006 10:37

Bylem, widzialem !

Ponizej zdjecia z GP w Szanghaju w 2005 roku. Bylo wybornie... 8)
Kto ma ochote w tym roku sie wybrac... zapraszam na forum

Wejscie na trybuny
Obrazek

Konkursy nagrody przed wyscigiem...
Obrazek

Paddock, ktory widac z trybuny A
Obrazek

Parada kierowcow przed wyscigiem
Obrazek

Wyscig... Widok z trybuny C
Obrazek

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » sob 02 wrz, 2006 14:53

PABLO pisze:Witam

Miałem to szczęście być na GP Formuły 1.
Do tej pory byłem na GP:

- Hungaroring 2004
- Hungaroring 2005
- Barcelona 2006

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, proszę wysłać mi wiadomość na priva, służę pomocą.

Pozdrawiam i życzę owocnych i udanych wypraw na tory F1.
Pablo z kim byles w tej Barcelonie? Znajomi jechali tez z jakos ekipa z Poznania podobno jakims busem.

PABLO

Post autor: PABLO » pn 04 wrz, 2006 17:45

Wszystko się zgadza, więc może to Ci sami znajomi. :D

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » wt 05 wrz, 2006 19:15

Jacek i Tiffosi (kurcze wylecialo mi jego imie z glowy)?

PABLO

Post autor: PABLO » śr 06 wrz, 2006 18:11

Zgadza się, Jacek ( JackyX ) i Michał ( Tifosi )
A więc mamy wspólnych znajomych. :)

Awatar użytkownika
kempa007
Kontakt:

Post autor: kempa007 » śr 06 wrz, 2006 19:09

Dokladnie :P Ja bylem z nimi w Austrii 2003. Teraz chcili mnie wyciagnac na Hungaro 2006 ale ja niestety z nauka mam problem teraz ;(

dantalion

Post autor: dantalion » sob 16 wrz, 2006 15:37

Bylismy na GP Wloch, bilety przez net kosztowaly 275 euraskow, trybuna 6b na koncu start/meta przy wejsciu w pierwsza szykane, w trojke jechalismy samochodem, tankowanie wyszlo okolo 200 euraskow ( Mercedes VITO ) pole namiotowe, 3 osoby i auto 4 dni 140 euraskow, bajka, napewno takich imprez w zadnym hotelu nie bylo. Jednam slowem oplacalo sie.

JackyX

Post autor: JackyX » pt 22 wrz, 2006 11:17

kempa007 pisze:Dokladnie :P Ja bylem z nimi w Austrii 2003. Teraz chcili mnie wyciagnac na Hungaro 2006 ale ja niestety z nauka mam problem teraz ;(
Cześć Kempa :) Austria 2003, Francja 2004, Węgry 2005, Hiszpania 2006, Węgry 2006.

ODPOWIEDZ

Wróć do „F1 - wyjazdy na Grand Prix”