Moderatorzy i admini

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
del
Posty: 2343
Rejestracja: sob 13 maja, 2006 00:02
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Moderatorzy i admini

Post autor: del » sob 03 maja, 2008 00:39

Moderator to osoba powołana do pilnowania porządku na forum.

Moderatorem zostają tylko osoby wybrane przez administrację Forum w porozumieniu z dotychczasowymi moderatorami. Moderatorzy to osoby obdarzone zaufaniem przez administratorów. Moderatorzy mogą sami zrezygnować ze swojej funkcji, mogą też zostać odwołani przez przez administratorów. Zwykli użytkownicy nie mogą tego zrobić - zakładanie tematów na Forum dotyczące tej sprawy nie ma sensu. Wszelkie zażalenia co do pracy moderatorów można zgłaszać w dziale do tego przeznaczonym: TUTAJ

Moderator jak sama nazwa wskazuje może moderować. Oznacza to, że może posty zmieniać, kasować, przesuwać w inne miejsce, łączyć itp.

Należy pamiętać że moderator poza pełnioną funkcją jest również zwyczajnym użytkownikiem mającym prawo do wyrażania własnych zdań i opinii. Moderator pisząc ‘urzędowo’ korzysta z różnych kolorów czcionek (zielony, czerwony, purpurowy, złoty).

Moderator ma prawo upomnieć użytkownika słownie poprzez pw/wpis w poście bądź ukarać go ostrzeżeniem. W skrajnych przypadkach ma prawo zakazać użytkownikowi pisania poprzez wpisanie 3 ostrzeżeń na raz.

Administratorzy mogą wszystko - to ich forum i oni tutaj rządzą.

Forum Formula1.pl nie prowadzi naboru nowych moderatorów. Jeśli administratorzy wraz z moderatorami uznają, że potrzebują pomocy kolejnego moderatora, niezwłocznie zapytają odpowiadające odpowiednim kryteriom osoby poprzez prywatną wiadomość, czy chcą podjąć się takiej funkcji na Forum.


Administratorzy:

kempa007
del


Moderatorzy:
Venceremos - szef grupy moderatorów
gomez - moderator całego Forum
yarpen.zirgin - moderator całego Forum
doriano - moderator całego Forum
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez del, łącznie zmieniany 3 razy.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Zablokowany

Wróć do „Regulamin”