GP Polski - dyskusje

WTCC - Liga Letnia 2009

Moderatorzy: Chipita, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

GP Polski - dyskusje

Post autor: Chipita » pn 11 maja, 2009 20:58

Tor na serwerze zmieniony.
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » wt 12 maja, 2009 07:52

Black Bull racing na pewno nie pojedzie w wyścigu długim, bo ma osiemnastke kumpla, a sprint zależy od stanu "day after"

Awatar użytkownika
vilart
Kontakt:

Post autor: vilart » pt 15 maja, 2009 15:02

Działa wam ten tor ? Mi podczas ładowania wyskakuje jakiś błąd gMotor 2 error czy jakoś tak
If everything seems under control, you're not going fast enough

Awatar użytkownika
Krystik27
Kontakt:

Post autor: Krystik27 » pt 15 maja, 2009 16:12

działa, dziś pojeździłem, ale nie wiem jak tu wygląda z czasami :P

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » sob 16 maja, 2009 14:29

27 + FL
18 + FL
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » sob 16 maja, 2009 21:38

ehh. nie wyrobiłem nawet na 21:30, trudno, jutro moze się uda.

Awatar użytkownika
3557
Kontakt:

Post autor: 3557 » sob 16 maja, 2009 22:54

Kwalifikacje udane, choć nie udało mi się wyprzedzić vilarta, straszne zamieszanie na FLach (gdzie mi nie działały światła startowe), na ostatnim FL ktoś mnie puknął, jednakże nie miało to wpływu na mój dalszy wyścig. Strzał na T1, spadek na ostatnią pozycje i przebijanie się na 7. Ogólnie jestem zadowolony z wyniku oraz z wyścigu.

Chciałbym również przeprosić hideto za strzała w T2.

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » sob 16 maja, 2009 23:01

Q całkiem niezłe zrobiłem swoje PB - jednak jak zawsze mogło być lepiej.
Start miałem udany po T1 byłem 4, potem na T2 lekko lekko agresywnie wcinałem się i wylądowałem na P1 ;) Sorrka jak komuś zrobiłem tam kuku :P Potem przez błędy spadłem na P8 i jechał bym sobie spokojnie na tej pozycji ale po picie urwałem przedni spoiler. Stwierdziłem że jedyną szansą na P8 jest próbowanie dojechać do mety bez pita. Jednak przewagi nad hidem nie wystarczyło i mnie wyprzedził. Zadowolony z wyścigu nie jestem przez liczbę popełnionych błędów. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej szkoda że startuje z 9 miejsca a nie z 1 ;)

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » sob 16 maja, 2009 23:03

Start taki o tym razem, zdobyłem 1 pozycję, składam się w T1 i strzał od PTR, banda, żółte auto i jazda. Zaraz później zaczepiłem Krystika(sorrki :P ), później maksymalnie opóźniony pit i na koniec gonitwa za vilartem okupiona spinem na ostatnim okr, ponieważ cisnąłem ile wleźie po prostej :P P6 po nudnym wyścigu bez przygotowania i większych błędów uznaje za udany.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » sob 16 maja, 2009 23:07

Nuda panie...
Tor wielce nieciekawy z bezsensowną prostą przez połowę okrążenia i jeszcze głupszym nawrotem w który dla mnie niesposób się zmieścić.

Na początku już komuś wjechałem w zadek, ale kompletnie nie spodziewałem się, że tam można hamować. Sorry za to. Piotrek, lub 3357.

Potem troche ścigania z trójką del, hid, 3357, udało się ich nawet wyprzedzić. Potem standardowo nuda, 3357 mnie wyprzedził to postanowiłem poczekać na dwójkę hid, del, del w między czasie odpadł, a hid mnie wyprzedził i sobie pojechał ;p

Zacząłem realizować więc moją misję doszczętnego niszczenia samochodu. Niestety po przebiciu dwóch przednich opon i rycia asfalty przednim zderzakiem nie za bardzo idzie się rozpędzić żeby dokonać kolejnych szkód. Także skończyło się na zgubionej klapie od silnika i rozwalonym silniku. Nuuuda...

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 17 maja, 2009 09:23

Po starcie wyprzedziłem C.Hama, i byłoby tak przynajmniej do T3, ale Zeid postanowił wjechać C.Hamowi w zadek, i niby wszystko ok, ale C.Ham postanowił że to ja będę jego ścianą. CHAM! Ja już sciany nie miałem :/ i tak reszta wyścigu to nudy...
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » ndz 17 maja, 2009 10:21

Ja znowu apeluję o rozsądek co do niektórych i oszczędzanie wozów przeciwników. PTR tutaj chyba wiedzie prym, przynajmniej na replau L1 tak to wyglądało.

BTW. Xcore, nie wiem jak Ty ten czas zrobiłeś. Mi z Moteca wychodzi, że jeszcze 0.2 brakowało. Co do mojego FL, to trochę ciąłem, więc się nei liczy.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 17 maja, 2009 12:07

yarpen.zirgin pisze:BTW. Xcore, nie wiem jak Ty ten czas zrobiłeś. Mi z Moteca wychodzi, że jeszcze 0.2 brakowało. Co do mojego FL, to trochę ciąłem, więc się nei liczy.
Zmieniłem opony na nowe :)

Nie wiem, być może też trochę ściąłem ale jeśli już to nie widziałem. Ale po dłuższym treningu można jeszcze bardziej zyskać.

[ Dodano: Nie 17 Maj, 09 12:09 ]
Pozatym, na Q zrobiłeś 41.4, a pusty bak tak jakby przynajmniej dla mnie nie za dużo daje.
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » ndz 17 maja, 2009 12:56

Dobra, Xcore, taka dżentelmeńska umowa. Postarajmy się nie porozwalać nawazajem od razu tylko dopiero jak będziemy gdzieś w okolicach 1st place, ok?
CHAM squad

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 17 maja, 2009 16:26

yarpen.zirgin pisze:Postarajmy się nie porozwalać nawazajem od razu tylko dopiero jak będziemy gdzieś w okolicach 1st place, ok?
Masz mnie za pana Ide/Nakajima? :P

Nie wiem czy w ogóle czy pojadę dzisiaj.
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 17 maja, 2009 16:51

A ja sie pochwale, wczoraj dachowałem :P Takie emocje tylko w Polsce. Będąc w szoku po wypadku pojechałem pod prąd i okrutni sędziowie dali mi DQ :( Ale z walki o jakże zaszczytną chyba 8 czy tam 9 lokatę i tak wykluczył mnie Korbaczek, który z wielkim zaangażowaniem wszedł w mój tylny zderzak bez mydła na nawrocie :( No, ale narzekać nie będe, bo na starcie wyprzedziłem kilka samochodów, więc dzień był udany :P
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 17 maja, 2009 16:59

Poważnie?
Na moim replayu byłem jakieś 2m od Ciebie. Z resztą również tak to widziałem w wyścigu i szczerze byłem zdziwiony co tam Ci się stało, że wywinąłeś spina, którego obserwowałem w lusterku...

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 17 maja, 2009 17:08

No nic, takie rzeczy tylko w Polsce :P
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 17 maja, 2009 17:13

Żeby nie być gołosłownym: http://www.youtube.com/watch?v=JsbzUWe-WmA
Ale i tak sorry. Kielce mają zdecydowanie złe fluidy, a w lasie mieszkają Ci o których się nie mówi ;p

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » ndz 17 maja, 2009 17:44

Korbaczek pisze:Poważnie?
Na moim replayu byłem jakieś 2m od Ciebie.
Korbaczek pisze:Żeby nie być gołosłownym: http://www.youtube.com/watch?v=JsbzUWe-WmA
Nie no 2 metry jak nic :D

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 17 maja, 2009 17:46

Prawda? Nawet śmiało można powiedzieć 3 ;)

PTR

Post autor: PTR » ndz 17 maja, 2009 17:57

łoł, nie sądziłem że wyrządziłem komuś większe szkody. Aż sobie sprawdziłem na replayu bo szczerze L1 mi jakoś szczególnie nie zapadło w pamięć.

No i tak:
Piotrek - tutaj byłem otoczony z każdej strony - nie sądzę bym mógł inaczej zachować się w tej sytuacji.

chyba T4/T5 (szykana po długiej prostej) - tutaj sorry vilart, trenując nie miałem okazji jechać taką linią, a punkt hamowania przysłoniło mi inne auto i po prostu nie wyczułem, blok i bum, ale na szczęście bez większych szkód dla Ciebie.
Przy wyjeździe z szykany jeszcze kontakt z Xcore, ale to już raczej zwykły RA.

L5, T1 - ponownie vilart - sorry za wjazd w tyłek, za bardzo chciałem, na szczęście ponownie źle się skończyło tylko dla mnie.

To chyba tyle, dalej nie przeglądałem, ale i nic szczególnego nie pamiętam.

Generalnie rzecz ujmując nikomu rażąco w mojej opinii w tym wyścigu nie zaszkodziłem, ale jeżeli jednak to przepraszam, naprawdę się staram być fair, jeżeli nie wychodzi to przez brak umiejętności, nie nadmiar agresji ;) :cool:

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » ndz 17 maja, 2009 19:55

A możemy się tak umówić, że jak mnie nie będzie, to na mnie góra 15 minut poczekacie? A jak będę, to nie czekamy, tylko o 20.30 jedziemy?

[ Dodano: Nie 17 Maj, 09 21:29 ]
Dobra, nie chce mi się niczego zamieszczać. L9, długa prosta za T1. Hideto najpierw rozwala Krystika a potem próbuje zrobić to samo ze mną.
CHAM squad

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » ndz 17 maja, 2009 21:30

Start - standardowo (kocham to auto :P) kilka pozycji do przodu, po T1 bylem chyba 3. Potem standardowo seryjnie traciłem miejsca i wylądowałem na P8. Myślałem że tak zostanie, ale po prostej zobaczyłem że Yarpen zapomniał skręcić ;) P7 i chwila walki z Yarpenem, która zakończyła się wpakowaniem mnie w bandę na prostej start-meta. Straciłem tam sporo czasu. Jaro i Vilart postanowili jechać z pitem więc awansowałem przed nich. Niestety na koniec dałem się wyprzedzić (może gdyby nie akcja yarpena to bym dojechał do mety przed nimi :P). Po drodze jeszcze miałem trochę walki z Piotrkiem który wleciał do lasu czy coś ;) Ostatecznie dojechałem przed nim i przed Korbą.

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » ndz 17 maja, 2009 21:34

Kiepsko.

Start jak zawsze, później na nawrocie po prostej hid wpakował sie we mnie, ale później mu się odwdzięczyłem, oczywiście nie celowo. Później walla z Krystikiem, po paru okr opony dawały o sobie znać i zaczeły się uślizgi w wyniku których straciłem 3 pozycje. Następnie wpadłem na spinującego Zeida i nie dałem już go rady po tym dogonić. Słabiutko, ale przynajmniej nie będzie dodatkowych ziemniaków.

p.s Sorrki yarpen za T2, moja wina, moja wina moja.. ;)

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » ndz 17 maja, 2009 21:36

Co do samego wyścigu, to sorry Zeid za to klepnięcie. Miałeś nieco miejsca z lewej, gdybyś je wykorzystał nie tyknęlibyśmy się. Poza tym myślałem, że to Piotrek "Wjadę w dupę na T2", więc nieco mniej uważałem. Ale sam spin koncertowy, 8/10 :)

Wyścig taki jakich wiele. Niezły (jak na mnie) start, po którym przez chwilę byłem na P4. Na T1 lekki kontakt z vilartem, poleciałem na zewnętrzną i spadłem na T6 (chyba), ale uniknąłem bandy. Później pogoń, kolejne wyprzedzania, stłuczki, etc. W końcu Piotrek wjeżdża mi w dupę przed T2, co się kończy uderzeniem przy 50 w tą karetkę, czy co to tam stoi. W każdym razie stać nie powinno :)
Pogoń od nowa, wyprzedzam kolejnych ludzi. Piotrka ominąłem "na przełaj", ale lepiej dla niego bo za tą akcję należała mu się zemsta. Jaro i vilart się grzecznie usunęli do boksu (nie wiem czemu).
W międzyczasie hid zagrał znowu pana złooo rozwalając Krystika i próbując to samo zrobić ze mną. Polowałem przez jakiś czas na jego tylny zderzak, ale chyba wiedział, bo cały czas robił sprytne uniki.
Jak już na placu boju zostaliśmy tylko ja, hid i PTR, udało mi się hida zrobić na "uciekaj bo zahamuję na Tobie", i ostatnie 4 okrążenia przejechałem na luzie, spokojnie powiększając przewagę.
CHAM squad

PTR

Post autor: PTR » ndz 17 maja, 2009 21:50

yarpen.zirgin pisze:"uciekaj bo zahamuję na Tobie"
hehe, dobrze ujęte. W pewnym momencie hid i mi tak uciekł, tyle że ja myśląc że uciekał nie będzie również uciekłem no i pozycja pozostała jaka jest ;)

Generalnie masa błędów, gdyby było ich kilka mniej może byłoby i zwycięstwo, ale pierwsze podium to i tak spory sukces.

Niezły wyścig, wyrównana stawka, walka przez większość dystansu, a ostatnie okrążenia to czychanie na błędy hida, które nastąpiły, ale mnie trochę płoszyły ;P

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 17 maja, 2009 22:03

Ja sobie dzisiaj rekreacyjnie pozwiedziałem lasy, potem był grill, śpiewy przy ognisku i pieczenie ziemniaków z pod fotela. Także bardzo miła atmosfera.

Boże, jaki ten tor jest straszny...

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » ndz 17 maja, 2009 22:09

A i wnioskuję o balast 100 kilo dla Maki do końca sezonu za podsunięcie pomysłu jazdy na tym torze i nawet nie pojawieniu się :P I może dla Korbaczka z 50 za poparcie go ;) No i Chipiemu za zaakceptowanie propozycji :P

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 17 maja, 2009 22:23

Hide prosi o przekazanie: "no to sobie pożartowaliśmy na 'torze' w polsce, ale może na przyszłość darujmy sobie tak żenujące obiekty które wszystkich tylko męczą ? maka powinien mocno kijem przez plecy dostać..."

Matury!!! xd

ODPOWIEDZ

Wróć do „WTCC - Liga Letnia 2009”