Wniosek - Przesunięcie GP Francji

Moderator: Moderatorzy

Czy jesteś za przełożeniem GP Francji na koniec sezonu?

Tak
9
69%
Nie
4
31%

Liczba głosów: 13

Awatar użytkownika
Miszczuk

Wniosek - Przesunięcie GP Francji

Post autor: Miszczuk » sob 06 gru, 2008 23:40

Chciałbym przełożyć GP Francji na koniec sezonu. Grudzień niektórzy mają w szkole ostrą jazdę z racji na zbliżające się ferie itd. Poza tym tydzień na przygotowania w przypadku gdy ktoś nie ma czasu w tygodniu jest dość dużym problemem. W razie przełożenia Rada poda nowy termin (wniosek składam jako kierowca oczywiście).

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » sob 06 gru, 2008 23:57

Ja też mam zapierdziel, ale chciałbym pojechać ten wyścig już teraz, bo różnie wychodzi z tymi przełożonymi wyścigami...

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 07 gru, 2008 00:08

Ja dalem na 'tak' bo w tydzień na pewno nie naucze się nowego toru. Jeździłem na nim troche w F1C i miałem ogromne kłopoty z tego co pamiętam.

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » ndz 07 gru, 2008 00:12

No ja nigdy nie miałem wielkich problemów z tym torem ale w nauce już trochę tak (słynna chemia)..dlatego jestem 'ZA'

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » ndz 07 gru, 2008 01:42

Zagłosowałem na Tak bo mam w pracy kocioł teraz i na pewno nie będę miał czasu się przygotować.

Awatar użytkownika
qwert

Post autor: qwert » ndz 07 gru, 2008 02:00

Ja wiedziałem, że tak będzie. :wink: Zaczyna się od przesunięcia Monaco o tydzień, a potem reszta kalendarza się sypie, bo wszyscy jęczą, że tydzień na przygotowania to za mało. Dlatego jestem generalnie przeciw zmianom. Każdy zna kalendarz i każdy się powinien do niego dostosować, ewentualnie zgłosić propozycje zmian przed rozpoczęciem sezonu (akurat ten co mamy - wyścigi w systemie dwu-tygodniowym - wydaje mi się bardzo dobry). Jak komuś nie pasuje to trudno, nie wszystkim się dogodzi. Jest tydzień na przygotowania? Jedziemy gorzej przygotowani, wszyscy mają tyle samo czasu. Chcieliście przesunąć Monaco, teraz są konsekwencje (zresztą ile dzisiaj osób było na wyścigu, a ile chciało przesunięcia?). Takie ciągłe zmienianie terminów jest bezcelowe, bo kolejna data też komuś nie podpasuje (może akurat komuś, komu pierwotna data by odpowiadała).

Zresztą kolejne gp zaplanowane jest w styczniu. Ponad miesiąc przerwy, to IMO zdecydowanie za duzo. Jeżeli zależy Wam na przesunięciu to już lepiej, żeby gp Francji odbylo się za 2 tyg. :smile:

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 07 gru, 2008 02:18

Popieram qwert'a. Ale to nie przejdzie bo za chwile bedzie lament, że święta, że sprawdziany/kolokwia/sprawozdania roczne i nikt nie ma czasu.

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 07 gru, 2008 08:48

Mi to obojętnie na kiedy, ważne żeby po świętach :)
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 07 gru, 2008 09:00

Chciałbym przełożyć GP Francji na koniec sezonu. Grudzień niektórzy mają w szkole ostrą jazdę z racji na zbliżające się ferie itd. Poza tym tydzień na przygotowania w przypadku gdy ktoś nie ma czasu w tygodniu jest dość dużym problemem. W razie przełożenia Rada poda nowy termin (wniosek składam jako kierowca oczywiście).
Ja mam 3 razy w tygodniu 'sprawdziany' z jakichś cudactw a nie marudzę, że mi mało czasu na przygotowanie do F1L. Także panowie, póki nie będzie tutaj lepszy powód przedstawiony niż 'zapieprz w szkole' to GP Francji odbędzie się w przyszłym tygodniu.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 07 gru, 2008 12:11

Abstrachując od powodu Miszczuka, mi nie pasuje, bo tydzień przewry między gp to dla mnie za mało, więc wolałbym przełożyć. Nie na koniec sezonu ale tak jak pisał qwert, na za dwa tygodnie.

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » ndz 07 gru, 2008 12:17

Już wole za tydzień, bo za 2 nie będę miał dostępu do kompa z rF i kierą.

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 07 gru, 2008 12:38

hideto pisze: nie marudzę, że mi mało czasu na przygotowanie do F1L.
Efekty przygotowań wszyscy znamy Hide. Celuję wyżej niż "dojechać do mety". Poza tym jest to normalny wniosek i jeżeli większości znacznej to będzie pasować, nie widzę przeszkód nad przełożeniem. Ewentualnie za 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 07 gru, 2008 12:39

Jak dla mnie GP co tydzień nie mają sensu, bo nie ma się kiedy przygotować. Można jechać z partyzanta, ale wtedy to bardziej przypomina obóz przetrwania niż wyścig.
hideto pisze:a mam 3 razy w tygodniu 'sprawdziany' z jakichś cudactw a nie marudzę, że mi mało czasu na przygotowanie do F1L. Także panowie, póki nie będzie tutaj lepszy powód przedstawiony niż 'zapieprz w szkole' to GP Francji odbędzie się w przyszłym tygodniu.
A przypomnij mi, kiedy ostatnio w F1L był wyścig z tygodnia na tydzień? Taaak, ja wiem że wy to lepsza liga, trzeba sie przygotować, bo to wysoki poziom, i w ogóle jesteście bardziej halo. Ale chyba lepiej, żeby wyścigi i w GP2 odbywały się rzadziej, ale żeby poziom na nich był wyższy. A bez dobrego przygotowania tego się nie osiągnie.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 07 gru, 2008 15:22

Jeszcze tak na marginesie, zgaduj zgadula czyj to wniosek:
chciałbym aby przełożono GP Hiszpanii, jest długi weekend do wtorku i np ja do łodzi wracać będę dopiero w czwartek rano przez co nie będę miał absolutnie żadnego czasu na przygotowanie :]
Powód? Brak czasu.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 07 gru, 2008 16:04

Powód? Brak czasu.
powodem był wyjazd z miejsca z kierownicą i rF.

Panowie nie czujecie, że się to zaczyna robić śmieszne ? W tym sezonie chyba tylko GP San Marino nie zostało przesunięte... A układałem kalendarz, uwzględniając: święta narodowe i kościelne, wydarzenia sportowe, długie weekendy, a nawet polską ligę piłko kopaczowej :]
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 07 gru, 2008 16:07

To coś ci słabo wyszło to uzgadnianie, przynajmniej w ostatnim punkcie :] ( i raz długi weekend z tego co pamiętam :P )

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 07 gru, 2008 16:12

hideto pisze:
Powód? Brak czasu.

Panowie nie czujecie, że się to zaczyna robić śmieszne ? W tym sezonie chyba tylko GP San Marino nie zostało przesunięte... A układałem kalendarz, uwzględniając: święta narodowe i kościelne, wydarzenia sportowe, długie weekendy, a nawet polską ligę piłko kopaczowej :]
No Hide, dla mnie śmieszne było Twoje Ostateczne Zdanie. Dałem normalną sprawę pod głosowanie zawodników z ligii. Jeżeli większość by chciała jechać na końcu w GP Francji to czemu nie? Poza tym o ile dobrze pamiętam w Radzie są 3 osoby, a nie 1.

------------------

2posts down

Mama Cie nie nauczyła że się logów nie wkleja?
Ostatnio zmieniony ndz 07 gru, 2008 16:21 przez Miszczuk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 07 gru, 2008 16:12

hideto pisze:
Powód? Brak czasu.

Dla mnie śmieszne jest to że niepotrzebnie się niektóre osoby wtrącają. Jest wniosek, jest głosowanie. Jaki będzie wynik taka powinna być decyzja i koniec. Niech i powodem będzie złamany paznokieć, jeśli większość się zgodzi to powinno być przełożone.

Miszczuk mnie uprzedził.
Ostatnio zmieniony ndz 07 gru, 2008 16:14 przez Korbaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 07 gru, 2008 16:14

Miszczuk pisze:No Hide, dla mnie śmieszne było Twoje Ostateczne Zdanie. Dałem normalną sprawę pod głosowanie zawodników z ligii. Jeżeli większość by chciała jechać na końcu w GP Francji to czemu nie? Poza tym o ile dobrze pamiętam w Radzie są 3 osoby, a nie 1.
23:03:05 hideto1987 (8190949)
jak się ustosunkujesz do postu KMSa ? ;p
23:05:16 Venc (*******)
w dupie mam ten post
regulamin zmienię
23:03:26 hideto1987 (8190949)

no kur** białoruś no ;d
mogę wziąć przykład z góry.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 07 gru, 2008 16:15

hideto pisze:
Miszczuk pisze:No Hide, dla mnie śmieszne było Twoje Ostateczne Zdanie. Dałem normalną sprawę pod głosowanie zawodników z ligii. Jeżeli większość by chciała jechać na końcu w GP Francji to czemu nie? Poza tym o ile dobrze pamiętam w Radzie są 3 osoby, a nie 1.
23:03:05 hideto1987 (8190949)
jak się ustosunkujesz do postu KMSa ? ;p
23:05:16 Venc (*******)
w dupie mam ten post
regulamin zmienię
23:03:26 hideto1987 (8190949)

no kur** białoruś no ;d
mogę wziąć przykład z góry.

Mamy zacząć się bać, czy co chciałeś osiągnąć tym postem? Bo nie bardzo rozumiem...

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 07 gru, 2008 16:18

Nie hide nie możesz, nie wiem jak tam w F1L, czy Białoruś czy Ukraina, ale jeżeli rada ma 3 osoby tak samo ważne, to wszystkie 3 mają rządzić, bo inaczej ta liga będzie bez sensu. Monarchii absolutnej ani despotyzmu tu nie mamy, jak chcesz być groźny to zostaw to sobie na F1L, tam ci to lepiej idzie - to już tak abstrahując od wniosku.

Awatar użytkownika
MikeF1

Post autor: MikeF1 » ndz 07 gru, 2008 16:49

Ja tylko ku sprostowaniu... Venc nigdy nie zmienił regulaminu z własnej woli, bez uzgodnienia z resztą Rady F1L.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 07 gru, 2008 16:58

1. San Marino - normalnie
2. Rosja - wniosek o przesunięcie
3. Hiszpania - wniosek o przesunięcie
4. Turcja - normalnie
5. Monaco - wniosek o przesunięcie
6. Francja - wniosek o przesunięcie

Wszystko z jakichś banalnych powodów...

w F1L mieliśmy również 6 wyścigów a przesunięcie nastąpiło tylko i wyłacznie by umożliwić jednemu z kierowców jazdę ze względu na pracę.

Argument 'walki o coś' do mnie nie trafia bo jak słusznie zauważono każdy ma tydzień a nie tylko składający wniosek.

Zapieprz w szkołach też do mnie nie trafia, bo sami dobrze wiecie że w 99% przypadków kładziecie na to lachę.

A była mowa, że powody mają być poważne a nie 'ojej mam kartkówkę za tydzień'.

Także jak dla mnie to trochę dziwni jesteście.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 07 gru, 2008 17:53

Może i jesteśmy dziwni, ale chyba nie to jest tematem dyskusji tutaj.

Ciągle twierdze, że jeśli większość jest 'za' to wszystko jedno jaki jest ten powód.

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » ndz 07 gru, 2008 18:07

Coś nie bywałego... w 100% się zgadzam z Hidem... Jeżeli chodzi o czas przygotowania to każdy ma go tyle samo. A o szkołę? Połowa z nas chodzi do szkoły a druga pracuje... Więc o co się rozchodzi?

Awatar użytkownika
Miszczuk

Post autor: Miszczuk » ndz 07 gru, 2008 18:10

Ok wynik ankiety to 9 - 4. GP Francji według planu - za tydzień.

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 07 gru, 2008 18:31

Skoro wyniki ankiety są 9 głosów za przełożeniem, to dlaczego jedziemy za tydzień? ;p

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 07 gru, 2008 18:34

Bo trochę dużo jest przeciw, w takim wniosku to za dużo :)

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 08 gru, 2008 09:10

W F1L (jak del napisał, lepszej, mondrzejsze, etc :P) nieformalnie takie wnioski przechodzą jeśli zgodzą się "prawie wszyscy". To raczej kwestia dobrej woli, "nie odpowiada mi ten termin, czy bylibyście tacy mili i go przełożyli". 9-4 to stanowczo znaczy, że wniosek upadł.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Zablokowany

Wróć do „Informacje prasowe”