GP Węgier - dyskusje

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 15 lut, 2009 20:49

Nie bój, nie bój, jak mi przywalą kary, to wyląduje na 13 miejscu ;p

Awatar użytkownika
Viper

Post autor: Viper » ndz 15 lut, 2009 20:52

J-a pieeerniiiiczeeee..... Totalna porazka. Startowalem gdzies z konca a po dwoch okr bylem pierwszy... Potem zahaczylem Xcora i spin. Spadam za qwerta ktorego doganiam i 3 okr jade mu na dyfuzorze po czym go wypycham z tory :/ Wielkie sory. Potem zestresowany wydarzeniami sam spinuje i trace skrzydlo tuz przed pitem (szczescie w nieszczesciu). Ostatecznie P4 jak szansa na podium byla ogromna.

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » ndz 15 lut, 2009 20:54

del szkoda że wczoraj nie jechales bo byłem sam w domu i mógłbym walczyc z tobą a dzis wpada matka z plecakiem do pokoju i bład na szykanie mogło by jeszcze jedno okr byc :(

start z p9 było nieźle az do szykany gdzie było tłoczno i wydawało mi że w was wjade ale wylądowałem w piaseczku spadłęm na koniec stawki gonitwa za delem dogonilem go a w miedzyczasie patrze a tu jaro w picie to super potem jazda za delem ze strata ok 0,5 sek przez chwile czasu aż wreszcie na szykanie sie udało to do przodu zeby przewagi zyskac. powiekszam ja a tu patrze mam 12 miejsce i trace do dela 8 sek jak to mozliwe i tak na kazdym kółku mialem przez to zagapilem sie jak mnie hideto dublował ale pisze ze mu nie przeszkodziłem to ok po tym dublowaniu spina zrobilem wyprzedził mnie jaro ale jade dalej a pójniej ta nieszczesna matka chociaz udało sie szybko pozbierac i ruszyc w pogon za delem to potem rieston dubluje i brakło okrązen

mogło być lepiej ale coraz bardziej cieszy mnie ta jazda w lidze :)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 15 lut, 2009 20:55

A ja się znowu w zasadzie ponudziłem...

na T1 ktoś wykręcił spina i ledwo go wyminąłem...

spadłem gdzieś w okolice 9 miejsca...

pomęczyłem się do końca L2 z jaro, potem odrobienie czasu do Debeo, tracił do mnie coś koło sekundy na okr więc problemu nie było. Przepuściłem na niego całe 2 ataki i drugi był skuteczny.

a potem nuda, jechałem jechałem. Qwert zrobił jakiś błąd a po kilku zakrętach kolejny i wylądował daleko za mną. Viper miał pit stop i trafił 15s za mnie.

Ogólnie więcej moją głowę zajmowało to czy mi starczy paliwa niż przeciwnicy. Ostatnie 6-7 okr w zasadzie tempo spacerowe, byle dowieźć.

Kolejny nudny wyścig, kolejne podium. No ale cóż P1 i P2 są zarezerwowane dla dwóch 'no lifeów' ;-)

[ Dodano: Nie 15 Lut, 09 20:56 ]
Viper, jeśli twoja strategia przewidywała pit stop, to nie miałeś szans na podium.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » ndz 15 lut, 2009 20:57

A więc tak, super start przebiłem się na pierwszą pozycję. Hamuje przed T1 i strzał od Korbaczka. Czekam, aż przejedzie cała stawka aby komuś pod koła nie wjechać. Jadę ostatni. Cisnę ile tylko mogę bo i tak nie mam nic do stracenia. Popełniam trochę małych błędów ale udaje mi się przebić na 7 pozycję. Siedziałem już Korbaczkowi na spoilerze i Reisnon obraca mnie na szykanie podczas dublowania. Potem dodatkowo urywam spoiler i tracę kolejne pozycje. Spodziewałem się czegoś więcej przed wyścigiem...

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 15 lut, 2009 21:01

Po T1 P3, wyprzedzam qwerta, potem zahaczam Vipera za co sorry wielkie, i tak uciekam przed riestem, przewaga jakies 3sek no i na 2 okr do końca Rieston kręci FL, no to ja dawaj nie będe gorszy, jadę i w s2 spin :/...

W Walencji sie odegram :P

[ Dodano: Nie 15 Lut, 09 21:02 ]
hideto pisze:No ale cóż P1 i P2 są zarezerwowane dla dwóch 'no lifeów' ;-)
No to kurde, ja Cię z sesji i innych pierdół nie zwolnie :P
Ostatnio zmieniony ndz 15 lut, 2009 21:08 przez Xcore, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
Viper

Post autor: Viper » ndz 15 lut, 2009 21:08

hideto pisze:[ Dodano: Nie 15 Lut, 09 20:56 ]
Viper, jeśli twoja strategia przewidywała pit stop, to nie miałeś szans na podium.
Jesli moja strategia przewidywala pieprznięcie w sciane i strate skrzydla to faktycznie nie mialem szans... Spin na T1 o ktorym pisales tez nie byl w planach.
Ostatnio zmieniony ndz 15 lut, 2009 21:11 przez Viper, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 15 lut, 2009 21:09

Na wstępie przepraszam qwerta za nOObowskie przepuszczanie przy dublowaniu, zobaczyłem żółtą flage, ktoś z przodu coś wywinął, i przez chwile nie patrzyłem czy się zbliżasz, bo patrzyłem co tam się stało. I wtedy zauważyłem niebieską flage, ale nie chciałem jechać na zewnętrzną żeby nie było bum, no i musiałeś mnie omijać, sry :|

Tak poza tym to erwb, człowieku, zwolnij o pól sekundy na okr. to będe się miał w końcu z kim ścigać :P Przegrałeś dziś tylko tym, że popełniłeś więcej błędów, a ja miałem 1 spin w całym wyścigu (to w sumie czary jakieś...). Wyprzedziłeś mnie, potem ja Ciebie, ogólnie ciekawie było, a nie tak jak z tymi alienami, pół okrążenia a oni 5 sek z przodu :P Nie wiem czy tylko u mnie, ale miałeś ping 300-500 i trochę latałeś po bokach, przez co najpierw ani przyblokować, a potem ani wyprzedzić, no ale i tak było fajnie :P

Aleee nooo ogólnie 1 spin w wyścigu, to prawie tak jakbym wygrał, nie :P
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » ndz 15 lut, 2009 21:13

No del graty :) to ja miałem chyba 2 :) (albo jeden nie pamiętam :P)

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » ndz 15 lut, 2009 21:15

No nieźle del, jesteś już na moim poziomie, też miałem jeden :P
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 15 lut, 2009 21:39

To ja moge dołączyć do klubu: "spieprzyłem wyścig Zeidowi". Głupio wyszło. Także, wielkie przepraszam. Czekam na kare, ale i tak dupa z tym, bo co z tego, że nawet dostanę karę minutową, skoro, Ty i tak góra o jedną pozycje awansujesz...

Po prostu tak się napaliłem, że hamuje później od was i mam szansę kogoś wyprzedzić, że wjechałem pomiędzy was (Debeo, Zeid) no i nie wiedziałem już co zrobić. Myslałem, że troche szybciej wyjdziesz z tego zakrętu i znajdę się zaraz za Tobą.
Niestety jeszcze nie skończyłeś hamowania i bum.

Potem już było troche lepiej, udało się wyprzedzić dudka, odkuł się po chwili i kolejny raz z rozpaloną głową - jestem szybszy! - wpycham się tam gdzie nie ma miejsca, przez co dudek spin, ściana, brak skrzydła.

Także jesli chodzi o incydenty z moim wykonaniem to fatalnie.

Brak doświadczenia wychodzi. Moje dotychczasowe wyścigi to jednak samotna jazda z oczekiwaniem aż ktoś z przodu zrobi błąd i go zwyczajnei wyminę.

W tłumie za bardzo jeździć jeszcze nei potrafię.
Ostatnio zmieniony ndz 15 lut, 2009 21:40 przez Korbaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qwert

Post autor: qwert » ndz 15 lut, 2009 21:39

Nie ma bata, w przyszłym sezonie wymieniamy jednostki napędowe, bo te od Renault nie spisują się najlepiej. ;)

Dzisiaj wreszcie trochę walki, szkoda, że tak krótko.
Po T1 wyszedłem na P1 i tak się cieszyłem tym P1 póki na T1 na następnym okrążeniu wyprzedził mnie Viper. Patrzę za mną cisną Xcore i Rieston. No to co będę blokował szybszych, przepuszczę ich, nie? ;) Jak powiedział tak też zrobił parę zakrętów później. Potem Viper wykręcił spina, wyprzedziłem go, ale zaraz mnie doszedł. Fajnie się z nim walczyło, właściwie broniło, tak z 4 okrążenia, dopóki mnie nie obrócił na T4. Banda, ładny trzask usłyszałem, ale ku mojemu zdziwieniu wszystkie spojlery na swoim miejscu. No to jedziem. Parę zakrętów dalej, nadal zbulwersowany tak bezpardonowym potraktowaniem mnie, qwerta :P w najbardziej lamerski sposób przepuściłem hideto, błądząc gdzieś w trawie. Powalczyłem z nim jeszcze z 2 okrążenia i kyrie elejson, ten [email protected]#$$, *$&^@ silnik znow zrobił kaboom, przy czym sporo mojej winy, bo o jeden bieg zrzuciłem za dużo.

Szkoda trochę tego weekendu. I wczoraj i dzisiaj szło całkiem nieźle, co ważne bezspinowo, wreszcie jakaś walka była, a skończyło się, jak się skończyło.

[ Dodano: Nie 15 Lut, 09 21:40 ]
Aha, del, ja chyba nikogo nie dublowałem, nie przypominam sobie w każdym razie. ;) Może to Viper był.

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » ndz 15 lut, 2009 22:29

del super mi się jechało gonie za tobą mała różnica ale nie moglem cie dopaść wreszcie na tej szykanie szkoda ze we valencji nie powalczymy ale za miesiac znowu i teraz ja chce byc lepszy :D

Awatar użytkownika
Debeo

Post autor: Debeo » ndz 15 lut, 2009 22:49

Korba, powrot na tor tez miales niczego sobie, z mojej perspektywy za duzo nie narozrabiales, bo moje pozniejsze tempo bylo delikatnie mowiac wolne... i tak by mnie powyprzedzali :razz:
Jezeli chodzi o sam wyscig, to poza T1 nuda, nuda, nuda...

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » pn 16 lut, 2009 06:55

http://www.youtube.com/watch?v=A6MCEpYPEZA
Po przerwie powracam z robieniem filmików :D
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 16 lut, 2009 10:01

No tego, filmik fajny ale znów jest pokazane jak mnie wyprzedzają, a nie jak ja wyprzedzam, to jest jakaś zmowa i jakiś spisek :( A tak w ogóle widać jak niektórzy ścinali niektóre zakręty, oj nie ładnie :P Tylko dudek nie wiem czy yt zaraz nie zablokuje ścieżki dźwiękowej do filmiku, bo oni niestety mają to ostatnio w zwyczaju.

Awatar użytkownika
MikeF1

Post autor: MikeF1 » pn 16 lut, 2009 10:20

Dudek, szczere gratulacje, bardzo fajny filmik! Widać, że poziom ligi GP2 stale rośnie, jednak jeszcze części osób brakuje trochę wyobraźni, bo podejmują bardzo ryzykowne - wręcz nie możliwe do zrealizowania - manewry wyprzedzania. Muszę przyznać, że milej się to już ogląda niż kiedyś :-) Oby tak dalej!

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » pn 16 lut, 2009 12:46

Film bardzo ładny. W niektórych fragmentach kamera mogła by być lepiej ustawiona, ale i tak brawo za wykonanie!
Są moja dwie brawurowe akcje. :lol:

Jedno ładne wyprzedzanie zakończone moim znakiem firmowym i drugie wyprzedzanie, gdzie wyprzedzić się nie da. I rzeczywiście się nie dało, bo jeden z uczestników pourywał wszystko.

Także czekam na kolejne produkcje dudek. :smile:

Awatar użytkownika
Viper

Post autor: Viper » pn 16 lut, 2009 14:25

Cholera!!! Ja grzecznie prosze i zachecam do sciagania mojego kasku bo co jakis filmik to mam nie swoj kask.
http://files.filefront.com/gp208+015Ext ... einfo.html
Dziekuje :razz:

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » pn 16 lut, 2009 21:37

del tak mi sie fajnie jechalo wczoraj że az filmik zrobilem :P
http://www.youtube.com/watch?v=aRdN6QC01LE

pierwszy raz taki film robilem to nie krytykujcie za bardzo bo doswiadczenia nie mam

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 16 lut, 2009 21:43

To było jeszcze pokazać jak blokowałem ze 2 okrążenia bo znów wychodzę na nOOba :P No ale ogólnie popełniłeś o jeden błąd za dużo :wink:

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » pn 16 lut, 2009 21:44

moglem dac ale to robilem tak w przerwach miedzy nauka

a ten jeden bład to matka popełniła wchodzac do pokoju z plecakiem i mnie rozpraszajac

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » pn 16 lut, 2009 21:59

del pisze:Tylko dudek nie wiem czy yt zaraz nie zablokuje ścieżki dźwiękowej do filmiku, bo oni niestety mają to ostatnio w zwyczaju.
http://www.youtube.com/watch?v=44B_vHju ... annel_page

http://www.youtube.com/watch?v=-6kh2JdB1xM

tej piosenki sie chyba nie czepiaja :P

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » pn 16 lut, 2009 22:03

To się wiesza karteczkę na klamce od drzwi z napisem "never eat and drive" :roll:

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » pn 16 lut, 2009 22:04

New borna z higha gp francji też nie, ale stockholm syndrome z niemiec został zablokowany prawie że od razu!
Nie mogę ci pomóc

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » pn 16 lut, 2009 22:10

zalezy bo czasem ktos poda ze łamanie praw autorskich jest np. konkurencja z innej ligi :mrgreen:

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”