GP Włoch - dyskusje

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Xcore

Post autor: Xcore » sob 28 mar, 2009 21:36

Korbaczek pisze:Gratulacje dla Xcora za zwycięstwo dzisiaj.
Nie chwal dnia przed zachodem :P

Akurat moja DFP postanowiła zrzucić 2 biegi naraz, co się zdarzyło po raz pierwszy, mimo ustawienia commandsów w profilerze. I akurat wtedy, kiedy miałem najwyższe obroty na dohamowaniu na T1. I pierwsze DNF w sezonie. Trudno... myślałem że bez DNFa dociągnie do końca. No nic, może dzięki temu jaro będzie się cieszył pierwszym zwycięstwem :)

[ Dodano: Sob 28 Mar, 09 21:41 ]
Ale jutro wam nie daruję :P

EDIT:

Aha, ładny start Debe ;)
Ostatnio zmieniony sob 28 mar, 2009 22:00 przez Xcore, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mogę ci pomóc
Jestem Ikskorem :)

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » sob 28 mar, 2009 21:50

Jedno słowo: ORGAZM, reszte opowie dudek :P, szkoda, że hamulce nie działay za bardzo :P

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » sob 28 mar, 2009 21:50

a ja start z 10 pola a zaraz potem jade juz na 3 miejscu jade wyscig zycia mam jakas sek nad korbaczkiem on ma cl a ja jak zauważyłem ze odpadł to (chcac byc z nim solidarnym) pojechalem za szeroko gubiąc skrzydło jade do boxu i przez to ze kiere pod katem musialem miec to sie 2 biego zrzucily silnik padł ale to byl chyba najlepszy wyscig w tym krótkim dla mnie sezonie

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » sob 28 mar, 2009 21:53

na 4 okrazeniu spojler stracony i pit. Leje ile wlezie paliwa i sru. Patrze z maka moze o p3 powalcze ale Xcore sie rozwalil! I tak 5 okrazen do konca ja mam zolte opony i 30l paliwa. A dalej to nie wiem co sie dzialo, ja spin maka spinm maka wyprzedza, ja wyprzedzam, ja przeszteliwuje T1, maka tez i wkoncu na T1 kolo w kolo i MAKA dodał za duzo gazu ! Świetne to bylo! ORGAZM
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
gootek

Post autor: gootek » sob 28 mar, 2009 21:55

Powiem tylko, że świetnie się tą walkę oglądało ;) Trochę mniej kontaktów i będzie super.

Awatar użytkownika
maka87-1992

Post autor: maka87-1992 » sob 28 mar, 2009 21:58

mój start to porażka :P, stałem w miejscu :P. potem raz na wozie, raz pod wozem...i sie tak toczyło, a reszta odpadała i sie dotoczyłem na P2, potem kilka okrazen zacietej walki az do ostatniego okr gdzie niestety ciała dałem, ale dojechałem tuz za dudkiem:). Hamulce nie działay za bardzo i przez jakies 5 okr albo spin na T1 albo przestrzelony jakis zakret, gdy by nie to... mmm :)

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 28 mar, 2009 21:59

Tylko dodam, że jak już nas zostało 4 to częściej oglądałem waszą walkę o 2 pozycję na tym pasku na dole, niż patrzyłem na tor ;)
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » sob 28 mar, 2009 22:02

zaraz wstawie ta walke :)
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 28 mar, 2009 22:34

Dobra, ostatni wyścig w sezonie. Mój szef zespołu stwierdził, że najlepiej będzie, jak zacznę przygotowywać sie do wyścigu w dniu wyścigu - tak aby zaskoczyć rywali formą. Udało się P4 :P Ale od początku... W Q nie byłem ostatni - słyszałem, że bukmacherzy tego nie przewidzieli, i niektórzy wygrali dziś wielką kasę. Poza tym, Xcore odjechał, a reszta nie licząc mnie i erwba zdaje sie mieli czasy mieszczące się w 1-2 sek. Brawo :P

FL - jak zawsze, w ślimaczym tempie, ale no szło sie przyzwyczaić przez cały sezon. Już miała być nowość, 0 spinów, no ale jednak, chyba jaro postanowił podtrzymać tradycję spinów na FL na samym końcu okrążenia.

Wyścig - Start, czyli jak zawsze zimne opony, odpuszczam T1 bo szkoda spojlerów. Biedny Zeid znów na poboczu, czyli zaczynamy wyścig jak zawsze ;| Potem następny zakręt, Korbaczek mnie blokuje (przez całe 3-4 sekundy byłem w tym wyścigu od kogoś szybszy, normalnie wow), w efekcie czego wyprzedza mnie maka, wypada na pobocze, ale cwaniak pakuje się przede mną i nie chce skubany oddać pozycji (normalnie Hamilton ;) ) No ale ok, i tak był chłopak szybszy w Q i ogólnie, to nie ma sensu próbować go wyprzedzić na kolejnym zakręcie, poczekam aż sam odpadnie. Pech chciał że nie odpadł ;) A daaaaalej wyścig fascynujący, ziew, oglądałem sobie na pasku na dole jak sie inni wyprzedzają, bo zakrętów to Monza za dużo nie ma ;) Odpadł Xcore, 4 na torze, to już zupełnie nudy. Ale no, postanowiłem we wspaniałomyślnym geście nie walczyć tym razem o podium, dałem wygrać innym. Niech mają.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
jaro738

Post autor: jaro738 » sob 28 mar, 2009 22:43

jaki faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaart ta wygrana, normalnie jak Kovalainen na hungaroring

na formacyjce to debeo zaspinował a ja go chcialem ominac i mi sie tyl slizgnal i stalem jak idiota pod bada 3 sekundy bo zmienililem przycisk od biegu jalowego i zanim sie kapnalem to chwile zajelo

start taki O, anie rakieta, ani nie zawalony. sry korba jak cie tam przestraszylem na dohamowaniu

lesmo 2 - dudek i debeo w piach i to byl ostatni moment w ktorym widzialem inny bolid

na 9 okr przed meta ekranik bla bla bla left the game, but...., zaraz, dobrze widzialem, X... Xcore - o kutwa

i tak wygladal caly wyscig

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » sob 28 mar, 2009 22:49

Jaro kropka w kropke napisał dlaczego ja rezygnuje z walki o czołowe lokaty. Bo to nudne, jedzie się i jedzie bez nikogo wokół.

A na miejscach 5-10 to dopiero się dzieje, spojlery latają, piach się sypie, popis driftów, czy też lotów z dużym udziałem Debeo, on jest fachowiec od wzbijania w powietrze innych ;].

Także ja pozostane z tyłu, a wy sobie wygrywajcie - nudziarze! ;)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » sob 28 mar, 2009 23:47

Wyniki, jeśli można bym poprosił.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » sob 28 mar, 2009 23:56

1. Jaro
2. Dudek
3. Maka
4. Del
reszta DNF :D
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
Debeo

Post autor: Debeo » ndz 29 mar, 2009 00:05

Ale dramat :/ :shock: :lol: Po zyciowej formie w Q moj wyscig skonczyl sie w polowie pierwszego okrazenia, kiedy to Dudek postanowil wypchnac mnie w piach. Wyszedl brak doswiadczenia i niemoznosc zlapania swojego tepa. Po tym to juz rownia pochyla i szkody dla innych. Sorki panowie.

A o moim teammate Erwinie powiem jedno: ales chlopie dzis zapitalal :!: :twisted: :mrgreen:

I jeszcze jedno... wielkie gratki dla Jara :!: Popisowo wykorzystales sytuacje :grin:

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » ndz 29 mar, 2009 00:07

przyjmijmy ze mi miejsca nie zostawiles a nie ze cie wypchnalem ;)
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
Debeo

Post autor: Debeo » ndz 29 mar, 2009 00:18

Zablokowas kola i pojechales niemalze prosto.

Awatar użytkownika
Chipita
Kontakt:

Post autor: Chipita » ndz 29 mar, 2009 00:21

A mówiłem, że będzie was korciło, żeby wyprzedzić, ale MYŚLCIE. Lesmo 2 NIE nadaje się do wyprzedzania. Koniec. To rada na jutro.
ESPAÑA !!!

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 29 mar, 2009 00:34

Tam się od razu nie nadaje. Każde miejsce jest dobre na wyprzedzenie. Tym bardziej na tym torze, gdzie jadąc po trawie samochód zachowuje się jakby sunął ciągle po asfalcie.
Się nieskromnie pochwale, że właśnie trawą wyprzedziłem Debeo, który byłna tyle miły, że nie zamknął mi toru kompletnie, dwa koła się na nim zmieściły ;)

Awatar użytkownika
Venceremos

Post autor: Venceremos » ndz 29 mar, 2009 00:36

Korbaczek pisze:Tam się od razu nie nadaje. Każde miejsce jest dobre na wyprzedzenie.
Każde miejsce jest dobre do wyprzedzania jak się uda. Są natomiast takie gdzie szanse na to są nikłe. Lesmo 2 jest właśnie takim miejscem. Raczej bym proponował się uczepić tyłu w tym miejscu i spokojnie sobie poczekać z manewrem do dohamowania do Ascari.
"Formula 1 is not a sport" - Jedyna rozsądna wypowiedź Alonso :D

Awatar użytkownika
Debeo

Post autor: Debeo » ndz 29 mar, 2009 00:43

Korbaczek pisze:Się nieskromnie pochwale, że właśnie trawą wyprzedziłem Debeo, który byłna tyle miły, że nie zamknął mi toru kompletnie, dwa koła się na nim zmieściły ;)
No wlasnie, oto chodzi! Zostawilem choc te minimum miejsca, zebys sie zmiescil. Zeby tak tam pojechac, bedac od wewnetrzej, musialem zwolnic bardziej, niz gdybym samotnie pokonywal ten zakret. Dudek i Zeid nie byli tak mili. 99/100 wchodzac od wewnetrznej nie da sie wyjsc pierwszym z Lesmo 2 nie wypychajac rywala w piach.
Zeby nie bylo: Korba doszedl mnie po moim fatalnym przejezdzie przez Lesmo 1, a nie ja sie pchalem, zeby go tam od wewnetrznej sprobowac wyprzedzic. Przynajmniej tak to pamietam :razz:

Awatar użytkownika
Korbaczek
Kontakt:

Post autor: Korbaczek » ndz 29 mar, 2009 00:53

Dobrą masz pamięć.

Ale już dlaczego wjechałeś we mnie na następnym okrążeniu na prostej to już nie wiem, ja jechałem po lewej, Ty po prawej i nagle skręciłeś prosto na mnie jakbyś chciał mnie wypchnąć. Co oczywiście skończyło się spinem nas obu, Ty urwałeś skrzydła, a ja przeleciałem do góry nogami jakieś 15m :p

Myśle, że ten incydent wygenerował tyle informacji o kontaktach ze wszystkim na torze, że moje łącze nie wytrzymało i po chwili dostałem CL ;)

Awatar użytkownika
Zeid

Post autor: Zeid » ndz 29 mar, 2009 08:00

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » ndz 29 mar, 2009 09:45

Debeo, popelniles blad na wyjsciu z zakretu wiec powinienes odpuscic. Bylem przed toba i bylem sporo szybszy. Ale i tak to RA

[ Dodano: Nie 29 Mar, 09 09:45 ]
http://www.youtube.com/watch?v=_RytYr_0zG4

[ Dodano: Nie 29 Mar, 09 09:46 ]
a i debeo ja bylem z toba kolo w kolo po tej szykanie wiec to ty powinienes w moch oczach odpuscic skoro bylem szybszy
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
Debeo

Post autor: Debeo » ndz 29 mar, 2009 13:12

Jezeli ktos tu powinien odpuscic to Ty, zwazajac ze to Lesmo 2. Zablokowales kola i pojechales prosto. Jakby nawet mnie tam nie bylo, to bys sie moze nawet i nie zmiescil, bo Ci troche pomoglem, dopychajac Cie. Wyrzuciles mnie z toru i moge tak powiedziec, zrujnowales moj wyscig. Za nie takie rzeczy tu kary byly, szczegolnie, ze to LAP1.

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » ndz 29 mar, 2009 13:36

Debeo, sam sobei wycig zrujnowales, bo zadnych uszkodzen wielkich po tym incydencie nie miales i przestan pieprzyc bzdury ze za mniejsze przewinienia byly kary. Ja bardziej od ciebie w tym incydencie ucierpialem. Jezeli bys jeszcze choc spina zakrecil a tak to cisles. Ja mialem odpuscic choc bylem polowe bolidu przed toba? Nie dość że hipokryta to jeszcze śmieszne żarty sobie robisz.
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » ndz 29 mar, 2009 13:40

Debeo mnie to mogles sobie odpuscic :P
http://www.youtube.com/watch?v=-vFJJKZevng

Awatar użytkownika
Debeo

Post autor: Debeo » ndz 29 mar, 2009 14:12

Jaki hipokryta? Jak w ogole mozna miec tak poroniony pomysl, zeby chciec bedac po wewnetrznej wyjsc pierwszym z drugiego Lesmo? No jak? Skojarz moja sytuacje z Korbaczkiem i zobaczysz, ze jest to niewykonalne. ZABLOKOWALES kola i pojechales PROSTO. Wystarczy? Pewnie nie, bo dalej twierdzisz, ze zostawiles mi miejsce, wcale nie pojechales na wprost, a na koniec pewnie uznasz to za swoj manewr sezonu.
Mam tylko nadzieje, ze dzisiaj juz bedziesz myslal.
A wyscig jak najbardziej mi tym zrujnowales, wyprowadzajac mnie z rownowagi swoja glupota... Lesmo 2 i chec wyjscia pierwszym od wewnetrznej, no nie moge do teraz :evil:

[ Dodano: Nie 29 Mar, 09 14:18 ]
Erwin, ja nie specjalnie, troszke tam chyba za bardzo zjechales od razu :wink:
Ale szacuneczek za tego drifta, juz myslalem, ze na bandzie zostaniesz :razz:

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » ndz 29 mar, 2009 18:43

To ty nie powinienes jezdzić w lidze skoro cie wyprowadzilem z rownowagi tym ze wyjechales kawaleczek na piasek przez kilka sekund. Ty mnie już kilka razy z rownowagi wyprowadziles. Ale ja sie już do twojego poziomu nie znizam, bo z twoja glupota nie wygram. Hipokryzja twoja? Jak najbardziej.

http://www.youtube.com/watch?v=hZRRGu7rmAg <- ponownie wstawiony filmik z walka maki i moja.
BUKA NIE ŻYJE!

Awatar użytkownika
Debeo

Post autor: Debeo » ndz 29 mar, 2009 18:56

Wskaz mi prosze czas filmiku, kiedy to pchasz sie Mace od wewnetrznej na drugim Lesmo, bo moze przegapilem przewijajac filmik. A przepraszam, nie znizasz sie do mojego poziomu. PS. Tak na przyszlosc, dobra rada, zanim zaczniesz uzywac jakiegos wyrazu, upewnij sie co on wlasciwie znaczy :wink:

Awatar użytkownika
dudek2

Post autor: dudek2 » ndz 29 mar, 2009 18:59

Jezeli chodzi o hipokryzje i o lesmo 2 to masz http://www.xfire.com/video/96acb/ i siedz juz cicho bo i tak nie wplyniesz na decyzje rady ani na moj poglad o tej sytuacji. Dzisiaj odpusc gaz i wyluzuj, bo skonczysz jak gootek, tylko gootek byl CHOLERNIE szybki przynajmniej
BUKA NIE ŻYJE!

Zablokowany

Wróć do „Wyścigi”