Borowczyk i ekipa - złote myśli

Hyde Park to forum, na którym możecie poruszać każdy temat, nawet ten niezwiązany z F1 ;-)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pn 25 paź, 2010 20:57

Jeśli dobrze pamiętam to o psa Koby chodziło. :P

konradek
Kontakt:

Post autor: konradek » pt 12 lis, 2010 15:04

Hehe, a Maurycy tekst roku zaliczył w Brazylii - HAM dublował jednego z dziewiczych bolidów - a w komentarzu pada tekst:
"Tu bardzo ładny manewr wyprzedzania, Hamilton wszedł na wewnętrzną" !!! :D

Waldek

Post autor: Waldek » pt 12 lis, 2010 21:04

Rozbroił mnie dzisiaj tekst Borowczyka w T2: "Witalij Putin" :mrgreen: , to było coś w kontekście organizacji wyścigu w Rosji.

Awatar użytkownika
jz10

Post autor: jz10 » sob 13 lis, 2010 10:14

albo : nad torem zapadły, może nie egipskie ciemności, ale Abu Zabi Ciemności :grin:

Awatar użytkownika
ghostrider768

Post autor: ghostrider768 » ndz 14 lis, 2010 18:06

Zdjęcie Maurycego trzeba chyba namaścić i zmumifikować :lol: Po raz pierwszy od x lat nie był w koszuli "SONAX TAMEX" :mrgreen:

dualcore

Post autor: dualcore » ndz 14 lis, 2010 21:21

ghostrider768 pisze:Zdjęcie Maurycego trzeba chyba namaścić i zmumifikować :lol: Po raz pierwszy od x lat nie był w koszuli "SONAX TAMEX" :mrgreen:
Ziętarski na to: "Chłopie, pierwszy raz Cię widzę w krawacie"

i powiedział o Sobierajskim: "to osoba która wie najwięcej o F1 w Polsce"

Awatar użytkownika
alma

Post autor: alma » pn 15 lis, 2010 01:11

Jeszcze jedna wpadka Maurycego. Nie dosłownie, ale sens zachowany: "jeśli Vettel wygra mistrzostwo zostanie najmłodszym mistrzem świata i odbierze ten rekord Alonso". Potem Borówa to podchwycił i chyba ze 2 razy powtórzył.
Zgrywam grzeczną panienkę, ale jeszcze dzisiaj będę niegrzeczna...

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » ndz 27 mar, 2011 10:46

nie żebym narzekał, ale dziś miałem ochotę zastrzelić nasz duecik :evil:
Największa żenada... pomyłka Buttona z Hamiltonem... i kapli się dopiero po godzinie że on to nie on.
Ponadto mylili im sie Alonso z Massą... kolejna żenada
No i po części irytujące a po części kojące długie przerwy w komentarzu kiedy nie wiedzieli co powiedzieć.
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » ndz 27 mar, 2011 10:58

albo coś mówili o Pietku i nagle było :"pit stop zyska pozycję" czy jakoś tak :P
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » ndz 27 mar, 2011 11:33

Eeee tam. Mnie i tak najbardziej podobało się wczorajsze stwierdzenie, że PP do pierwszego wyścigu w Australii zdobył A. Senna w bolidzie... Roberta Kubicy! :lol:

Awatar użytkownika
McLfan

Post autor: McLfan » ndz 27 mar, 2011 12:52

Najlepsza akcja była, jak po pit stopach Webber zamienił się pozycjami z Alonso, który to wyprzedził Australijczyka, a Kochański widząc to przez ok 30 sekund analizował sytuację, zastanawiając się co się stało. Para się zgadza, to że walczą o pozycję się zgadza, ale coś mu jednak nie grało. :lol: :lol: :lol:

Tola

Post autor: Tola » ndz 27 mar, 2011 14:16

karolVTEC pisze: No i po części irytujące a po części kojące długie przerwy w komentarzu kiedy nie wiedzieli co powiedzieć.
Nie wiedzieli, co powiedzieć, bo przecież same cuda i dziwy się na torze działy. Button wjeżdża do alei serwisowej - jak nic na odbycie kary, jedzie, jedzie, a tu nagle się okazuje, że Hamiltonowi opony zmieniają. No jakże tak, jakże tak! Nieładnie panów komentatorów w balona robić. I ten podwójny start Alonso - tak piiiękny w rzeczywistości i taki nieudany na powtórce!
Boorfree Forum!

Wywi

Post autor: Wywi » ndz 10 kwie, 2011 16:42

Mi dzisiaj najbardziej utkwił tekst Andrzeja z początku wyścigu: "No w tym sezonie Petrov pokazuje, że ma wielki....... Sami państwo wiecie co" :mrgreen:

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 17 kwie, 2011 09:27

"Opona jest przymocowana linkami do bolidu."
Chyba nie trzeba mówić kto na to wpadł... Dobrze, że nie jest przyspawana.

Obrazek
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
alma

Post autor: alma » ndz 17 kwie, 2011 11:16

Ja dzisiaj aż zapisywałam te głupotki. Zaczęło się nadzwyczaj dobrze, kiedy Andrew chciał być fajny i krzyknąć, że wystartowali, a tu lipa, bo krzyknął, a te chamy dalej stoją :D Potem było koło, które przecież nie powinno odpaść. Następnie zachwyt nad Rosjaninem rozmawiającym z Japońcem po angielsku przez trzeszczące radio (do tej pory nie mogę wyjść z zachwytu nad tym niespodziewanym połączeniem narodowości --'). Smaczkiem było też zadnie, że to chyba najlepszy wyścig w sezonie Massy (Andrew chyba już wie, jak się potoczy sezon ;) ). Zresztą już tydzień temu mówił o niesamowitym paśmie zwycięstw Vettela. Ta, raptem 2. Borówa jeszcze mówił coś o pustych trybunach (niestety tylko słyszałam to, nie widziałam o których dokładnie mówi), podejrzewam, że chodziło mu o trybuny, które juz od kilku lat nie są wyprzedawane tylko ustawiane są na nich napisy promujące Chiny - w zeszłym roku był tam napis Expo.
Chyba ostra impreza musiała wczoraj być. Albo biedaczek okna mył do późna ;)

A i jeszcze smaczek od Maurycego: "ciupeczkę" :lol:
Zgrywam grzeczną panienkę, ale jeszcze dzisiaj będę niegrzeczna...

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 17 kwie, 2011 11:57

Niestety byłem dziś zmuszony obejrzeć wyścig na polsacie, bo mi się bbc ścinało co 2-3 minuty.

Słoneczka nie wychodzą z formy. Bodaj Webber wyjeżdża z boksu na 10 pozycji, boro z pełnym przekonaniem stwierdził że kangur jest na 9 pozycji. Tego że Koba ma rozdziabany nos nie zauważyli przez 50 okr... śmiechu warte... w turcji już będę wolał przycinającego martina... przynajmniej coś się idzie dowiedzieć.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
arek25
Kontakt:

Post autor: arek25 » ndz 17 kwie, 2011 12:12

Najgorsze i tak jest to, że cały czas mylą zawodników... Wielokrotnie Hamiltona z Buttonem i Alonso z Massą... nie mówiąc już od duecie Torro Rosso...

W ogóle nie potrafią komentować sytuacji na bieżąco, tylko kończą te swoje filozoficzne wywody... Męczy to już trochę.
Rzucony w wir zajęć, pochłonięty ambitnym planem tworzenia...

Awatar użytkownika
Sianokosy
Kontakt:

Post autor: Sianokosy » ndz 17 kwie, 2011 13:18

hideto pisze:Bodaj Webber wyjeżdża z boksu na 10 pozycji, boro z pełnym przekonaniem stwierdził że kangur jest na 9 pozycji.
To są jaja maksymalne. No bo gdzie trzeba mieć oczy, gdy bodaj Vettel wyjeżdża z boksu, na ekranie wielka cyfra 6, a Borowczyk idzie w zaparte, że Vettel jest piąty. A po chwili wielkie zdziwienie w głosie, że jednak jest szósty.

A gdzieś pod koniec słoneczka pomyliły chyba Buttona z Schumacherem. Mam nadzieję, że to było tylko przejęzyczenie
Bycie normalnym to najgłupsza rzecz, do której można dążyć

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » ndz 17 kwie, 2011 13:32

alma pisze:Borówa jeszcze mówił coś o pustych trybunach (niestety tylko słyszałam to, nie widziałam o których dokładnie mówi)
Tu akurat miał o tyle rację, że GP Chin sprzedaje procentowo najmniej wejściówek (przy okazji, mając najtańsze bilety w całym sezonie).
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
szamanka

Post autor: szamanka » ndz 17 kwie, 2011 13:41

del pisze: Tu akurat miał o tyle rację, że GP Chin sprzedaje procentowo najmniej wejściówek (przy okazji, mając najtańsze bilety w całym sezonie).
Ostatnio pił do tego też DC w jakims wywiadzie, mówiąc ze Chiny nie polubiły F1.

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » ndz 17 kwie, 2011 17:41

Mnie nieco zirytowało że kiedy była walka Perez-Webber gdzieś na 15-20 okrążeniu, w dodatku to była dość ładna walka, komentatorzy zapomnieli języka w gębie jakby nic sie na torze nie działo i nie wiedzieli co powiedzieć :/ ale tak to już jest że ślepy nie widzi... :roll:
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
mago-san

Post autor: mago-san » ndz 17 kwie, 2011 17:58

Pewnie znowu nie wiedzieli czy to bolid RBR czy STR :razz: no przecież gdzie by tam Webber tak z tyłu się znalazł.
Mnie dobiło jak w studiu coś zaczęli gadać o dziewczynach, że czemu Vettel swojej nie zaprasza na wyścigi, a Borowczyk stwierdził, że nie ma nic przeciwko temu jak w garażu np McLarena znajduje się Jessika :P
przecież wiadomo nie od dziś co tak naprawdę Boro w F1 interesuje.
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
SZYBKIEGO POWROTU ZA STERY BOLIDU ROBERT!!!!

Awatar użytkownika
KaTe

Post autor: KaTe » ndz 17 kwie, 2011 18:04

kryzysik wieku średniego ma :razz:
"What goes around comes around"

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » ndz 17 kwie, 2011 19:58

To już lepiej niech Boro gada o dupach w tym studio, niż do głosu dopuszczać Włodka :)
Idź do Biedronki, połóż głowę na wadze i naciśnij "burak"...

Wywi

Post autor: Wywi » pn 18 kwie, 2011 18:32

Boro już w sobotę złapał formę. Rosberg chyba w Q2 po drugim sektorze miał 0.1 przewagi nad 10 pozycją (czas podświetlony na zielono) a Andrzej gada, że świetny, rekordowy czas Rosberga...

Awatar użytkownika
jz10

Post autor: jz10 » pn 18 kwie, 2011 20:20

Wywi pisze:Mi dzisiaj najbardziej utkwił tekst Andrzeja z początku wyścigu: "No w tym sezonie Petrov pokazuje, że ma wielki....... Sami państwo wiecie co" :mrgreen:
co jest z tym Borowczykiem? :mrgreen: w Chinach, w kwalifikacjach : juz do Sebastiana Vettela podbiegaja mechanicy, aby ochlodzic mu miejsca, ktore mogly sie "przegrzac" :razz:

takatagreen

Post autor: takatagreen » śr 20 kwie, 2011 20:01

Mnie urzekła hybryda dwóch polskich przysłów w wykonaniu Andrzeja :mrgreen: .
Mianowicie z
"Nie mów hop, póki nie przeskoczysz" i
"Nie chwal dnia przed zachodem słońca"
Andrzej dokonał zdumiewającej fuzji. Oto ona:
"Nie mów hop przed zachodem słońca".
Do tej pory nie mogę utrzymać powagi, gdy o tym myślę :lol: .

Awatar użytkownika
mac7

Post autor: mac7 » śr 20 kwie, 2011 21:14

Ta, to w zeszłym sezonie (nie pamiętam w którym wyścigu) Borowczyk wymyślił nowe przysłowie "gdzie dwóch się bije tam awansuje Robert Kubica" :mrgreen:
alma pisze:podejrzewam, że chodziło mu o trybuny, które juz od kilku lat nie są wyprzedawane tylko ustawiane są na nich napisy promujące Chiny - w zeszłym roku był tam napis Expo.
mała uwaga w zeszłym sezonie był napis made with china (czy jakoś tak), a Expo było dwa lata temu, jeśli dobrze pamiętam.
"Frajda płynie z wyzwań i dążenia do celu"- Ross Brawn

Awatar użytkownika
Arko123

Post autor: Arko123 » pt 06 maja, 2011 13:38

Przed chwikla rozwalilo mnie porownanie nierownosci na tureckim torze do Polskich drog:
"Jak na polskim skrzyzowaniu na dohamowaniu do swiatel" by Maurycy

Awatar użytkownika
jz10

Post autor: jz10 » pt 06 maja, 2011 14:13

Maurycy lubi perkusje... :grin:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”