Euro 2012

Hyde Park to forum, na którym możecie poruszać każdy temat, nawet ten niezwiązany z F1 ;-)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » ndz 17 cze, 2012 20:10

ciach. nie na temat. yz

Wróćmy jednak do Euro.

Mój typ na dzisiejszą grupę

Niemcy
Portugalia
Dania
Holandia
Ostatnio zmieniony pn 18 cze, 2012 10:24 przez hideto, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 18 cze, 2012 10:27

Ja powiem szczerze jestem z gry Polaków zadowolony. Zagrali na dużo wyższym poziomie niż normalnie, grając w każdym meczu jak równy z równym. Na razie mamy chyba kadrę, która jest wstanie zakwalifikować się do ME czy MŚ i może całkowitym fuksem wyjść grupy ale to wszystko. I skoro tacy Irlandczycy kibicują swoim jak mogą, to i my powinniśmy.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » pn 18 cze, 2012 12:46

yarpen.zirgin pisze:Ja powiem szczerze jestem z gry Polaków zadowolony. Zagrali na dużo wyższym poziomie niż normalnie, grając w każdym meczu jak równy z równym.
to znajdź mi jedną akcje, która zakończyła się naszym strzałem, ale akcja ta nie może być kontratakiem...
Graliśmy piach, że aż szkoda patrzeć i skoro Euro się dla nas skończyło musimy to otwarcie przyznać. Graliśmy fatalnie.

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 18 cze, 2012 14:04

A to bramka z ataku pozycyjnego jest punktowana podwójnie? Ew. strzał z pozycyjnego jest "lepszy" od z kontrataku?

Nie znajdę bo nie mam gdzie szukać. Z Czechami i Grekami cisnęliśmy przez pierwsze połowy, więc myślę, że by się taka akcja znalazła.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

marcinos
Kontakt:

Post autor: marcinos » pn 18 cze, 2012 18:59

Uważam tak samo jak yarpen.zirgin, nasi grali naprawdę fajną piłkę,odpadli trudno,taki jest sport.
A co nie którzy to tacy prawdziwi Polacy,kibicują tylko w chwilach chwały,jak jest gorzej to potrafią tylko pluć.

Awatar użytkownika
mago-san

Post autor: mago-san » pn 18 cze, 2012 19:35

Ta drużyna ma potencjał... gdyby wytrzymali kondycyjnie i gdyby nieco inna taktyka, no właśnie gdybać można, ale możliwości są....
"Lepiej po cichu robić swoje, a potem zaskoczyć wynikiem." - RK
SZYBKIEGO POWROTU ZA STERY BOLIDU ROBERT!!!!

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 18 cze, 2012 23:57

"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
Piotrek15

Post autor: Piotrek15 » wt 19 cze, 2012 00:42

Mina Piszczka w 3.45 mówi wszystko...

Ja nadal nie mogę uwierzyć że odpadliśmy. Nie dość że smutek to i prawie łzy w oczach, niektórzy z którymi oglądałem ten mecz tego nie rozumieli. Ale cóż, było blisko. W końcu pokazali coś w turnieju. Może gdybyśmy mieli odrobinę więcej szczęścia? Ale nie ma co gdybać co by było gdyby. Pokazaliśmy że możemy walczyć, że chcą walczyć. Ale jest jedno ale...brak jakiejkolwiek alternatywy. Jest jedno, dwa ustawienia którymi możemy grać. Przeciwnik coś zmieni a my nie potrafimy zareagować. I tutaj nie jest wina do końca piłkarzy, a sztabu trenerskiego. W sumie może nie do końca samego sztabu, bo problem jest jeden i to wielki. Martwiliśmy się o obronę, było całkiem ok. Nie mamy ataku. Gra z jednym wysuniętym napastnikiem który jest wspierany przez bocznych pomocników nie jest ok. To powinni być typowi skrzydłowi, a takich nie mamy. Dobrze że mamy jednego napastnika światowej klasy( w końcu) ale sam za wiele nie zdziała. Nie mówię, że system z wysuniętym napastnikiem jest zły. Błędem jest to, że nie ma kto go wspomagać wtedy, gdy trzeba atakować.
Co do kondycji to cieżko ocenić, ale niektórych chyba zajechał Smuda. Mam na myśli Piszczka. Od tak formy nie stracił i szybkości. Coś tu nie tak musiało być...
Jednakże bedę to EURO wspominał do końca życia, piękny moment w strefie kibica po golu Lewego...
Ogólnie nie wygląda to źle, chociaż grupy el. do Mś 2014 nie mamy najprostszej. Anglia-wiadomo, Ukraina też łatwa nie jest. Czarnogóra też żaden outsider. Mołdawia i San Marino powinniśmy wciagnać nosem.
Z jednego można się cieszyć. Oglądam piłkę 12 lat i do tej pory słyszałem jedynie o przymiarkach naszych bramkarzy do dobrych a nawet bdb klubów. Ale nadszedł czas że plotkuje się o Piszczku w Realu czy Chelsea, Lewym w Juve czy MU i Kubie w Juve. Niby to plotki ale o byle kim się nie plotkuje...

Zablokowany

Wróć do „Hyde Park”