World of Tanks

Hyde Park to forum, na którym możecie poruszać każdy temat, nawet ten niezwiązany z F1 ;-)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » wt 01 sty, 2013 23:17

Ke? 5k dla tych którzy zrobili film z odpowiedzią, a nie kto je gdzieś udostepnił.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 02 sty, 2013 00:47

Tak czy siak, PR niskim kosztem. Filmów pewnie niewiele, następnym razem będzie multum bo ludzie będą na to samo liczyli.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 02 sty, 2013 04:13

No jak z 10 odpowiedzi dostali to wszystko. A różnica pomiędzy share, a zrobieniem swojego filmiku jest zasadnicza.

Ja tam nic złego w tym nie widze akurat, narzekasz że coś dają? To chyba raczej miło z ich strony. A że PR? Dzisiejszy świat stoi na PR i to nic złego.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 02 sty, 2013 05:28

Nie narzekam. Zwracam uwagę. W następnym tego typu konkursie filmików będą już setki. To się samo nakręca. Czekam tylko, na OP Chińczyków.

Ciekaw jestem kiedy będą wyniki tego konkursu z ilością punktów doświadczenia za walkę. Pewnie moje 1800 to i tak dużo za mało, ale jestem ciekawy czy podadzą dokładne punkty doświadczenia jakie ktoś zdobył za bitwę. Jakoś mi ten KV-5 nie jest potrzebny, ale inne nagrody ciekawe.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

marcinos
Kontakt:

Post autor: marcinos » śr 02 sty, 2013 07:20

Hmm,a ja zauważyłem że w podsumowaniu bitwy nie pokazuje uszkodzonych ani zniszczonych czołgów,no i zarobki przy okazji spadły do prawie do zera,często po bitwie dopłacam,też to macie,czy tylko u mnie jest jakiś błąd.

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 02 sty, 2013 13:32

Jak nie pokazuje, skoro pokazuje ? Widocznie nikogo nie zniszczyłeś (kilka pocisków na raz trafiło w rywala i twój był już po jego zniszczeniu).

Jedyne co zauważyłem, to chyba jakieś bugi z kamuflarzem.

Nie jest możliwe, żeby T32 - nawet z lornetką i ew siatką, mógł widzieć z 450 metrów mojego AMX AC MLE 48' bez tego jak ja go widzę. I nie nie było innego scouta bliżej. AMX ma prawie 3 krotnie wyższy współczynnik kamuflarzu niż T32... a jednak się zdarza.

Przedwczoram mielismy też z pezooo podobną akcje na siegfred line. W tym lasku na północy staliśmy na wzgórzach w naszych M4A3E2 z włączonymi lornetkami, w ten jar wjechał T-34-85 po to by po zbliżeniu się na niecałe 200 metrów zupełnie zniknąć.

Nie wiem czy to celowe, czy tylko przypadek, a może po prostu miałem pecha i trafiłem na jakiegoś przypadkowego exploita, ale to po prostu wkurza.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 02 sty, 2013 13:50

Z tą widocznością to wałki od samej bety, także tu akurat bez zmian.

A zarobki od początku gry były sukcesywnie obcinane. WG po prostu metodą małych kroczków, żeby jak najmniej osób zauważyło przycina zarobki. Wiadomo czemu - premium.

marcinos
Kontakt:

Post autor: marcinos » śr 02 sty, 2013 14:21

hideto pisze:Jak nie pokazuje, skoro pokazuje ? Widocznie nikogo nie zniszczyłeś (kilka pocisków na raz trafiło w rywala i twój był już po jego zniszczeniu).
Nie nie,zniszczyłem na pewno,moje trafienia pokazują się w innym kolorze,to raz,dwa,w czasie bitwy przy moim nicku pojawiają się liczby oznaczające zabitych,ale po bitwie już ich nie ma,to samo jest z uszkodzeniami.
Wczoraj miałem z kolei sytuację że nie zniszczyłem żadnego,a po bitwie w podsumowaniu pokazało mi że zniszczyłem ponad tysiąc czołgów(nie źle,nie).
Właśnie przeinstalowuje grę,może pomoże

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » śr 02 sty, 2013 14:32

marcinos pisze:Nie nie,zniszczyłem na pewno,moje trafienia pokazują się w innym kolorze,to raz,dwa,w czasie bitwy przy moim nicku pojawiają się liczby oznaczające zabitych,ale po bitwie już ich nie ma,to samo jest z uszkodzeniami.
Wczoraj miałem z kolei sytuację że nie zniszczyłem żadnego,a po bitwie w podsumowaniu pokazało mi że zniszczyłem ponad tysiąc czołgów(nie źle,nie).
Najprawdopodobniej bug polskiej wersji językowej - są po prostu przestawione linijki... (też tak mam)

marcinos
Kontakt:

Post autor: marcinos » śr 02 sty, 2013 14:37

doriano pisze:
marcinos pisze:Nie nie,zniszczyłem na pewno,moje trafienia pokazują się w innym kolorze,to raz,dwa,w czasie bitwy przy moim nicku pojawiają się liczby oznaczające zabitych,ale po bitwie już ich nie ma,to samo jest z uszkodzeniami.
Najprawdopodobniej bug polskiej wersji językowej - są po prostu przestawione linijki... (też tak mam)
Możliwe,tylko wcześniej było ok,no i ten tysiąc zniszczonych mnie zastanawia.
Miałeś rację,to faktycznie poprzestawiane linijki :)

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » pn 07 sty, 2013 11:40

Kompania jutro (wtorek) 21.15.

Mój nick yarpenzirgin dla ludzi co jeszcze nie grali a chcieliby zagrać. Niech się do mnie odezwą.
KubicoManiak vel Dobro Squad
CHAM squad

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pn 07 sty, 2013 13:21

Nie dałoby się wcześniej, urwał nać? Chętnie bym zagrał, ale te godziny to akurat krawędź mojego rytmu dobowego. Nawet 20:30 to już byłoby coś...

Jak zwykle służę T-44, Type 59, S-51. No i od biedy Ferdinand, ale jeszcze go nie ogarnąłem - nie ma co ukrywać.

Brakuje mi trochę poniżej 2mln do IS-3, więc może już za tydzień będę go miał.

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 07 sty, 2013 14:43

doriano pisze:Ferdinand
Obrazek
Toż to sie do kompani nie nadaje.

A rytm dobowy walić :twisted:

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 07 sty, 2013 17:09

Mogę wpaść, aktualnie dostępne czołgi do tego poziomu to

IS-3
T34
AMX 13 90
AMX AC Mle 1948
T-44 (jeszcze bez silników)

Za jakieś 2-3 tygodnie będę ujeżdżał też Tygrysa II

I kupcie ludzie dzisiaj złoto póki tanie, bo jutro i w najbliższych dniach będzie tylko ten typ pocisków latał na mapach...

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 07 sty, 2013 17:27

Złote naboje 50% taniej? Czas zostawić WoT na jakieś 3 tygodnie...

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » pn 07 sty, 2013 20:58

A mnie nie będzie. Właśnie spalilem kartę graficzną :neutral:

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » śr 09 sty, 2013 08:57

Bilans kompanii: ~10 bitew, 1 wygrana, 2 śmiertelnie obrażonych.
CHAM squad

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 09 sty, 2013 09:28

:mrgreen:
Jakieś szczegóły?

Awatar użytkownika
mafico

Post autor: mafico » śr 09 sty, 2013 09:48

No widze, że bez super odjechanego USmana jest źle :D
.

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » śr 09 sty, 2013 09:50

Wszystko wina dela. A szczegóły... zawodziło wszystko, dowódca (2 razy dowodził ktoś inny, wtedy prawie wygraliśmy), koordynacja celów, scout, słuchanie się dowódcy... Brakowało też isów3
CHAM squad

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » śr 09 sty, 2013 10:09

Mój IS3 dostał w skład amunicji chyba, bo czułem w domu zapach spalenizny... Dziś mam nadzieje będzie nowy sprzęt :twisted:

Ale na poważnie to proponuje sie ogarnąć. To tylko gra. I do tego gramy co najwyżej o złote kalesony, a nie na zawodach. Jak ktoś sie ma obrażać, mają być jakieś pretensje to lepiej niech sobie odpuści, bo sie robi niezdrowo. Jak było widać w przeszłości możemy dawać radę wszystkim, jak nie wychodzi to trudno, trzeba liczyć że wyjdzie następnym razem, a nie szukać winnych.

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » śr 09 sty, 2013 11:03

Zgadzam się, że to gra i nie gramy o kalesony. Za to uważam, że każdy powinien umieć przyjąć krytykę i albo się z nią zgodzić, albo mieć jakieś kontrargumenty. Wczoraj zawiodło wszystko, większość krytykę przyjęła i jest pole do usprawnień. Niektórzy się obrazili i z takim podejściem nigdy nie będą grali lepiej.
CHAM squad

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 09 sty, 2013 13:07

yarpen.zirgin pisze:Niektórzy się obrazili i z takim podejściem nigdy nie będą grali lepiej.
Jak ktoś się do mnie drze przez radio 'cofaj się' i nawet nie zwraca uwagi że stoję na dwóch zdjętych gąskach - i zapewne nie mam zestawu naprawczego żeby je naprawić - a po bitwie dalej gada to samo to wybacz yz, ja się z koniem kopał nie będę. Krytykę umiem znieść, ale nie wtedy jak jeden z nas wylewa swoje frustracje na innych. Stałem tam gdzie mi kazaliście, na to ile razy mi przeciwnik zdejmie gąski wpływu już nie mam.

Poza tym, skoro gram słabo, to żadna strata.

marcinos
Kontakt:

Post autor: marcinos » śr 09 sty, 2013 17:37

Hej,co Wy o grę się spieracie. :smile:
Ktoś z Was zarabiał jakąś kasę na ISie-3,bo ja za cholerę nie mogę,co prawda dopiero przesiadłem się na niego(mam jakieś 30 bitew na nim) i jeszcze go nie opanowałem,ale jest masakra jak na razie.
Napiszcie czy warto brać to działo 122mm BL-9?

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 09 sty, 2013 17:55

Zazwyczaj na nim zarabiam jakieś 4-5k na bitwę, jak się trafi jakaś epicka to lepiej. Ale to wszystko z premium.

Bez premium, tylko na prawdę dobzi gracze zarabiają na 8 tierach i wyżej.

Bez BL-9 IS-3 budzi jedynie salwę śmiechu.

marcinos
Kontakt:

Post autor: marcinos » śr 09 sty, 2013 18:12

Premium nie posiadam,niestety.
Przed chwilą zarobiłem 4 tysie,ale tylko dlatego że przyczaiłem sie za chłopakami i coś od czasu do czasu trafiłem.
Bez BL-9 IS-3 budzi jedynie salwę śmiechu
Taki odruch występuje u mnie po większości bitew na tym czołgu. :smile:
Nie wiem kiedy dozbieram na to działo. :sad:

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » ndz 13 sty, 2013 08:37

Co do WoT`a i planów rozwojowych to jestem kapryśny jak rozpieszczona panienka na wydaniu.

Wbrew temu co zapowiadałem po raz kolejny zlałem IS-3 i kupiłem wczoraj KV-4! :]

Czemu?

Ano temu, że w garażu mam już sporo elitarnych maszyn i w zasadzie większość z nich używana jest niezbyt często... bałem się, że wydam prawie 3 000 000 kredytów na czołg, który będzie pomnikiem swych niegdysiejszych dokonań (równie nieruchomym).

Jak mam możliwość rozwijania maszyny i pójścia wyżej, to automatycznie po prostu chce mi się tym grać... niezależnie od jakości maszyny. Pierwsze bitwy na KV-4 dają nadzieję, że się polubimy. :]

Jestem na szczęście świadom charakterystyki jego pancerza, ale muszę przyznać, że i byłem wczoraj zaskoczony, gdy chwyciłem koło 10-15 piguł od T-54 i Focha w mój bok i jedyne co mi się działo to detrack. :]

Byle do 107! Byle do silnika! :]

Awatar użytkownika
yarpen.zirgin

Post autor: yarpen.zirgin » ndz 13 sty, 2013 13:08

Kup is3, brakuje nam na kompaniach.
CHAM squad

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » ndz 13 sty, 2013 15:06

yarpen.zirgin pisze:Kup is3, brakuje nam na kompaniach.
Nie zanosi się na to w najbliższym czasie. Planuję odkupić AMX 13 90 i kupić VK - DB... a zebranie trzech milionów zajmuje mi jakiś miesiąc. :/

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 14 sty, 2013 09:38

Zakupiłem Tygrysa II i trochę nim pograłem. Póki co jestem rozczarowany. Nie wiem jak to jest, nawet celując po weakpointach miałem często problemy z przebijaniem przodu tygrysa II z dział np na IS-3. Natomiast po przesiadce na ten czołg wydaje mi się, że pancerza to tu wcale nie ma, bo wszystko we mnie wchodzi jak nóż w masło... Pierwsze działo 10,5cm jest w mojej ocenie żałosne. jego rof w ciągu minuty daje przewagę 70 hp (licząc średnimi obrażeniami a jeszcze mi więcej niż 330 nie weszło...) nad działem ze zwykłego tygrysa. A penetracja gorsza i do szewskiej pasji mnie doprowadza IS-3 dingujący pociski trafiające wprost w dolną płytę. Nie wiem jak topowe działo, bo jeszcze go nie posiadam. No i pocisk 4 razy droższy, dając tylko 33% więcej średnich obrażeń. Odrobinę bez sensu to działo.

Poczekam z ostateczną opinią do wynalezienia wieży i topowego działa, ale póki co jest to dużo gorsza ósemka niż np T32 o IS-3 nawet nie wspominając.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”