GP Hiszpanii 2009

Moderator: Moderatorzy

Crasher

GP Hiszpanii 2009

Post autor: Crasher » ndz 28 gru, 2008 13:58

no właśnie... wybieram się w maju na GP. Widzę, że większość rodaków jeździ do Węgier lub Niemiec. Na pewno znajdą się też maniacy, którzy się zapuścili do Katalonii. Fajnie by było żeby ktos napisał jak to tam wygląda, gdzie dobrze zorganizować nocleg i z których miejsc się fajnie ogląda. Ciekawi mnie też co się dzieje wieczorami, ludzie imprezują wokół toru? Po wyścigu od razu wszyscy się zabierają w podróż powrotną czy warto zostać na niedzielny wieczór?
Jeszcze jedno...podane już teraz terminy poszczególnych GP mogą zostać zmienione czy to już pewne, że GP Hiszpanii będzie 10 maja? Chcę zarezerwować szybko samolot puki są tanie bilety ;)
Gdyby ktoś miał tak daleko idące plany to można by się zgadać, żeby stworzyć na miejscu polską grupkę ;)
Ostatnio zmieniony sob 10 sty, 2009 15:59 przez Crasher, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rallytrac

Re: GP Hiszpanii 2009

Post autor: Rallytrac » wt 30 gru, 2008 11:37

Crasher pisze:no właśnie... wybieram się w maju na GP. Widzę, że większość rodaków jeździ do Węgier lub Niemiec. Na pewno znajdą się też maniacy, którzy się zapuścili do Katalonii. Fajnie by było żeby ktos napisał jak to tam wygląda, gdzie dobrze zorganizować nocleg i z których miejsc się fajnie ogląda. Ciekawi mnie też co się dzieje wieczorami, ludzie imprezują wokół toru? Po wyścigu od razu wszyscy się zabierają w podróż powrotną czy warto zostać na niedzielny wieczór?
Jeszcze jedno...podane już teraz terminy poszczególnych GP mogą zostać zmienione czy to już pewne, że GP Hiszpanii będzie 10 maja? Chcę zarezerwować szybko samolot puki są tanie bilety ;)
Gdyby ktoś miał tak daleko idące plany to można by się zgadać, żeby stworzyć na miejscu polską grupkę ;)
Jest organizowany wyjazd na GP HISZPANII w maju - sprawdzony byłem w zeszłym roku i było super cena od 1400 zł do 2500 (samolot) w cenie bilet na trawke noclegi i wyżywienie zobacz tu --->
http://allegro.pl/item514074489_formula ... _2009.html

Crasher

Post autor: Crasher » wt 06 sty, 2009 00:57

spoko :D tylko chodzi o to, że mnie interesuje jedynie organizacja na miejscu, bo w tym roku mieszkam na południu Hiszpanii więc z tąd bym dojechał już czymś we własnym zakresie ;)

AZS PW

Studencki Wyjazd na GP Hiszpani, 06-12.05.2009

Post autor: AZS PW » pn 16 mar, 2009 14:21

Jeśli jesteś fanem Formuły 1 i chcesz z bliska kibicować Robertowi Kubicy na Circuit de Catalunya, a do tego zawsze chciałeś zobaczyć Barcelonie i być na meczu słynnej Dumy Katalonii, nie może ciebie zabraknąć na tym wyjeździe.

TERMIN WYJAZDU: 06-12.05.2009

ZAKWATEROWANIE
Hotele* - pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, odległość od morza ok. 200-300m. W hotelach istnieje możliwość skorzystania ze skrzynki sejfu hotelowego (dodatkowo płatne w hotelu): 10 euro/pobyt.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY
• 06.05.2009: wyjazd z Polski (Warszawa) w godzinach rannych
• 07.05.2009: przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, spotkanie organizacyjne
• 08.05.2009: po śniadaniu przejazd na sesję treningową Formuły 1; po sesji zwiedzanie Barcelony; powrót do hotelu, obiadokolacja
• 09.05.2009: po śniadaniu przejazd na wyścigi kwalifikacyjne Formuły 1; powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja
• 10.05.2009: po śniadaniu przejazd na wyścig główny Grand Prix; po sesji wyjazd na mecz ligowy FC Barcelona vs. Villarreal; powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja (przy opcji meczu obiadokolacja zostaje zamieniona na obiad w dniu wyjazdu)
• 11.05.2009: po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd z Lloret de Mar
• 12.05.2009: przyjazd do Polski (Warszawa) w godzinach rannych

Czas podróży w 1 stronę to ok. 30 godzin.

CENA wyjazdu dla 1 os. to: 1390 ZŁ (pokój 3 lub 4 os.) lub 1490 ZŁ (pokój 2 os.).

W CENIE
• zakwaterowanie (4 noclegi)
• wyżywienie HB (4 śniadania i 4 obiadokolacje)
• przejazd tam i z powrotem komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
• ubezpieczenie NNW i KL
• bilety na zawody „FORMUŁA 1 - GRAND PRIX HISZPANII” (8-10 maja: piątek, sobota, niedziela; miejsc
• stojące w sektorach GENERAL ADMISSION - w obrębie sektorów GENERAL ADMISSION można przemieszczać się wzdłuż całego toru ☺, warto zabrać ze sobą rozkładany fotelik, który będzie wożony w bagażniku autokaru)
• wyjazdowy gadżet-niespodzianka
• opieka rezydenta i organizatorów

CENA NIE OBEJMUJE
• opcji pakietu rozszerzającego ubezpieczenie standardowe o odpowiedzialność za schorzenia przewlekłe (nadciśnienie, cukrzyca, itd.) - opłata dodatkowa 80 zł/os. - płatne wraz z wpłatą końcową

• możliwej opłaty kursowej, związanej z silnymi wahaniami kursów walut (wysokość opłaty kursowej może być różna dla różnych terminów rejestracji) - płatne wraz z zaliczką
• biletu na mecz ligowy FC Barcelona vs. Villarreal

ZNIŻKI
- dla członków AZS (na podstawie leg. członkowskiej aktualnej na rok akademicki 2008/2009) 30 zł taniej
- w przypadku dojazdu własnego w obie strony 120 zł taniej

Zapoznaj się z pełną ofertą
http://www.azspw.pl/Download/2009/Lato2 ... rmula1.pdf

Formularz rezerwacji
http://www.azspw.pl/i_wyjazdy_fr_2009_w ... mula1.html

Awatar użytkownika
Rallytrac

Re: Studencki Wyjazd na GP Hiszpani, 06-12.05.2009

Post autor: Rallytrac » pn 16 mar, 2009 14:51

To jest dokładnie ta sama oferta co podawałem tylko że sprzedaje ją pośrednik. Obu organizatorem jest Fanclub :)))) tu link http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11950534

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pn 16 mar, 2009 15:01

Star wars?

Awatar użytkownika
xandi

Post autor: xandi » sob 21 mar, 2009 20:27

Tor jest w szczerym polu, więc raczej nie ma tam nic ciekawego do roboty :P Lepiej pojechać sobie do Barcelony (25 minut pociągiem do centrum) i trochę pozwiedzać lub posiedzieć sobie w jakiejś knajpce :)

Awatar użytkownika
Rallytrac

Post autor: Rallytrac » ndz 22 mar, 2009 00:04

xandi pisze:Tor jest w szczerym polu, więc raczej nie ma tam nic ciekawego do roboty :P Lepiej pojechać sobie do Barcelony (25 minut pociągiem do centrum) i trochę pozwiedzać lub posiedzieć sobie w jakiejś knajpce :)
O czym Ty do mnie rozmawiasz? A który tor po za Monako i Monza nie jest w szczerym polu?
Moze pomyliłeś fora? :lol:

Awatar użytkownika
t.w.21

Post autor: t.w.21 » ndz 22 mar, 2009 08:30

Rallytrac pisze:
xandi pisze:Tor jest w szczerym polu, więc raczej nie ma tam nic ciekawego do roboty :P Lepiej pojechać sobie do Barcelony (25 minut pociągiem do centrum) i trochę pozwiedzać lub posiedzieć sobie w jakiejś knajpce :)
O czym Ty do mnie rozmawiasz? A który tor po za Monako i Monza nie jest w szczerym polu?
Moze pomyliłeś fora? :lol:
A tor w Singapurze kolego i Walencja :?: :?: tory uliczne i nie sa w szczerym polu
Co do GP Hiszpanii to fajny tor tylko zjechali ten extra zakręt przed metą dając Szykane
Go Force India You Are a Power of India We are With You

G.Fisichella and A.Sutil the Best Driver's in the World

Awatar użytkownika
Rallytrac

Post autor: Rallytrac » pn 23 mar, 2009 11:15

No to jedź do Singapuru ;)

A tor w Singapurze kolego i Walencja :?: :?: tory uliczne i nie sa w szczerym polu
Co do GP Hiszpanii to fajny tor tylko zjechali ten extra zakręt przed metą dając Szykane[/quote]

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » śr 25 mar, 2009 21:53

Ja bylem na trybunie T w zeszlym roku ale polecam bardziej N. Na T jest szybka, krotka prosta widoczna a luk zaslania reklama - jest telebim wiec to plus. Ale zdecydowanie polecam N (niewiele drozej).
Pzdr!
wojti

Awatar użytkownika
listek2000

Post autor: listek2000 » sob 28 mar, 2009 17:16

witam ,tez wybieram sie na ten wyscig i to 1500 zl to chyba pobozne zyczenie... bilety przejazd a gdzie zysk, chyba ze "listek ty sie o zysk nie martw tylko wplac " :))) ? ceny biletow weekendowych oscyluja srednio ok 300 euro... to juz jest prawie 1500 zl... pozdr. chcialbym sie dowiedziec jednak bo pojade autem, czy dojazd jest oki jakie drogi i jakies oplaty itd,pozdr.

acha i jakie miejsca polecacie... chcialbym cos nie szybkiego bo prosta mnie nie interesuje (ponad 300km/h za duzo nie zobacze :) ) cos z telebimem zeby widziec co sie dzieje, czy sa mozliwosci petania sie po alejkach serwisowych np w piatek przed lub po treningu jakies atrakcje przejazdzka autobusem po torze albo w bolidzie tj w niemczech.

cerveza

Post autor: cerveza » ndz 29 mar, 2009 16:01

aktualny koszt przelotu poznan barcelona poznan to 340zlotych plus ok 10eu piatek trening nie wiem ile sobota i niedziela :?:

Awatar użytkownika
listek2000

Post autor: listek2000 » ndz 29 mar, 2009 16:14

TUTAJ sa ceny i faktycznie najtanszym slizgiem sa stojace za 152 euro na weekend no to moze faktycznie za 1500 zl mozna sie zmiescic jak ten samolot z poznania tani, pozdr... ale juz nie o samej cenie chce pogadac a o warunkach na torze ,gdzie najlepiej byc itd, kto byl widzial prosze o sugestie,dzieki pozdr

magic

Post autor: magic » sob 04 kwie, 2009 21:38

samolot zabukowany, bilety na trawke kupione. jeszcze tylko jakis hostelik i wynajem auta, żeby się można bylko komfortowo przemieszczać. moze ktos byl w zeszlym roku i podzieli się swoim doświadczeniem. było by miło. z góry dzieki.

Awatar użytkownika
Ismola

Post autor: Ismola » sob 04 kwie, 2009 23:41

Ja byłem w zeszłym roku ;)
Ale tak z ojcem czysto spontanicznie pojechaliśmy... :P W czwartek zdecydowaliśmy, że chcemy lecieć, akurat okazało się, że wolne bilety był w samolocie ;)

Hotel wynajęliśmy przez internet i znowu mega szczęście, bo jakieś miejsce się zwolniło! :D

Ale z biletami nie było problemów ;) Na prawdę praktycznie na wszystkie trybuny w kasach były bilety jeszcze w sobote!

seven007

Post autor: seven007 » wt 07 kwie, 2009 08:44

może ktos podzieli sie doświadczeniem, jakie bilety warto kupic?

AZS PW

Post autor: AZS PW » czw 09 kwie, 2009 18:02

Propozycja dla prawdziwych fanów Formuły 1 oraz Roberta Kubicy. Circuit de Catalunya - GP Hiszpanii

TERMIN WYJAZDU: 06-12.05.2009

ZAKWATEROWANIE
Lloret de Mar
Hotele* - pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, odległość od morza ok. 200-300m. W hotelach istnieje możliwość skorzystania ze skrzynki sejfu hotelowego (dodatkowo płatne w hotelu): 10 euro/pobyt.

CENA wyjazdu dla 1 os. to: 1390 ZŁ (pokój 3 lub 4 os.) lub 1490 ZŁ (pokój 2 os.).

W CENIE
• zakwaterowanie (4 noclegi)
• wyżywienie HB (4 śniadania i 4 obiadokolacje)
• przejazd tam i z powrotem komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
• ubezpieczenie NNW i KL
• bilety na zawody „FORMUŁA 1 - GRAND PRIX HISZPANII” (8-10 maja: piątek, sobota, niedziela; miejsc
• stojące w sektorach GENERAL ADMISSION - w obrębie sektorów GENERAL ADMISSION można przemieszczać się wzdłuż całego toru ☺, warto zabrać ze sobą rozkładany fotelik, który będzie wożony w bagażniku autokaru)
• wyjazdowy gadżet-niespodzianka
• opieka rezydenta i organizatorów

CENA NIE OBEJMUJE

• możliwej opłaty kursowej, związanej z silnymi wahaniami kursów walut (wysokość opłaty kursowej może być różna dla różnych terminów rejestracji) - płatne wraz z zaliczką
• biletu na mecz ligowy FC Barcelona vs. Villarreal
• opcji pakietu rozszerzającego ubezpieczenie standardowe o odpowiedzialność za schorzenia przewlekłe (nadciśnienie, cukrzyca, itd.) - opłata dodatkowa 80 zł/os. - płatne wraz z wpłatą końcową

Zapoznaj się z pełną ofertą
http://www.azspw.pl/Download/2009/Lato2 ... rmula1.pdf

Formularz rezerwacji
http://www.azspw.pl/i_wyjazdy_fr_2009_w ... mula1.html

Awatar użytkownika
listek2000

Post autor: listek2000 » czw 16 kwie, 2009 19:59

musze na dniach zdecydowac gdzie usiade... cena nie gra roli... byle nie prosta :) czy sa jakies miejsca gdzie mozna widziec wyscig w pierwszym planie i gdzies w drugim w oddali niby na mapie widac ze trasa przebiega w niektorych miejscach obok siebie , jak to jest w praktyce. dzieki i pozdr. TUTAJ widac mapke toru i tak mysle ze ciekawie moze byc na pierwszym zakrecie za prosta, jak sadzicie... tyle ze troche daleko od toru bo zwir... to moj pierwszy wyjazd i nie mam doswiadczenia na co uwage zwracac... mysle ze "M" moze byc calkiem ciekawy... jest chyba nawet kryta ? jest chyba z niej wlasnie taki "podwojny widok" chyba dojrzy sie pierwszy zkret? Obrazek

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » pt 17 kwie, 2009 14:21

Listek2000 trybuna M to dobry wybor - fajny widok na luk i prosta, jest tez telebim (na tym zwirku w zeszlym roku wylecial Kovalainen) ja siedzialem na T kawalek dalej ale M i N jest o niebo lepsze i chyba tylko 20E roznicy. Wazne, zebys dobrze poczytal plan toru jak dojedziesz - jest tam przejscie pod torem, zeby nie chodzic na okolo gdybys wchodzil glownym wejsciem. ja przegapilem i szedlem na okolo (ale nie zaluje -atrakcje co krok:)).
Pozdrawiam! :grin:
wojti

Awatar użytkownika
Rallytrac

Post autor: Rallytrac » pt 24 kwie, 2009 21:36

Chcę tylko poinformować ze jedziemy na GP Hiszpanii w 300 osób! :) Najwiekszy w Polsce Fan Klub Roberta Kubicy :)

Awatar użytkownika
listek2000

Post autor: listek2000 » pt 24 kwie, 2009 23:51

siemka , no kupilem dwa bilety na M po 355 euro plus parking na 3 dni 15 euro, bede juz od czwartku bo maja byc atrakcje w pitstopie od 10ej... chce sie zalapac na mecz barca-villareal ale kupno biletu graniczy z cudem 100tysieczny stadion i nie ma ani jednego trzeba czekac az sie zwolnia jakies, wrzuce fotki z f1 i napisze jak bylo pozdr... moze bede mial farta i spotkam kubice to go poprosze zeby mi fotke zrobil :)

magic

Post autor: magic » ndz 26 kwie, 2009 20:30

listek skąd wiesz o czwartkowych atrakcjach? co to ma być? możesz napisać coś więcej? czy trzeba mieć jakiś specjalny bilet na czwartek?

Awatar użytkownika
listek2000

Post autor: listek2000 » ndz 26 kwie, 2009 21:03

TUTAJ

oficjalna strona wyscigu... tu tez kupilem bilety...

Pit-lane open on Thursday 7th May
Would you like to be close to the F1 teams pit garages and have the cars at less than half a meter from you? That’s possible at Catalunya on Thursday 7th May, when spectators holding a three-day ticket have access to the traditional visit to the pit-lane, in the morning from 10.00 to 12.30 and in the afternoon from 16.00 to 19.00.

poczytaj jest duzo fajnych informacji,pozdr

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » wt 05 maja, 2009 22:06

Chyba na kazdym torze w czwartki jest tzw. Pit Walk czyli wejscie na prosta startowa i Pit Lane - oczywiscie nie do samych garazy - kilka metrow przed jest rozciagnieta tasma, ktorej nie mozna przekroczyc ale i tak jestes blisko. Udanego wyjazdu listek 2000 i czekamy na relacje!!! :grin:
wojti

Awatar użytkownika
listek2000

Post autor: listek2000 » pt 08 maja, 2009 21:12

siemka z goracej hiszpani,bylem na pitstopie faktycznie jest barierka do samego garazu nie wejdziesz, z Kubica fotki nie mam ale podpisal nam plakat i czapeczki i mam mase super fotek... jesli chodzi o miejsca no jestem madrzejszy... w zlym miejscu mam to "M" troche rusztowanie przeszkadza ale ogolnie im wiekszy numer ma zona-strefa (ja mam 6) tym lepiej ostatnia jest najlpesza czyli 17ka a juz nastepnym razem biore tylko L to jest hit L na samej gorze w rogu widac caly wyscig wokolo prawie, wlasnie podczas treningow sa otwarte wszystkie trybuny i mozna sobie potestowac widok, mam foty z L to wrzuce, jutro 3 sesja i Q w tv nie oddaje tego soundu jak przerzucaja biegi to ziemia dudni trzesie... w oczach swieczki stoja... super pozdr.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wojtitychy

Post autor: wojtitychy » czw 14 maja, 2009 12:06

Listek2000 - Super!!!! Pewnie opalenizne masz jak po 2 tyg. na wczasach :) czekamy na inne fotki i relacje!!!
Pozdro!!! :grin:

[ Dodano: Czw 09 Lip, 09 15:31 ]
No i Listek2000 zapomnial dodac reszty zdjec :cry:
Pozdro!
wojti

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Hiszpanii”