GP Monaco 2009

Moderator: Moderatorzy

kotas 2

GP Monaco 2009

Post autor: kotas 2 » ndz 18 sty, 2009 12:15

Witam zainteresowanych wyjazdem na gp F1 do Monaco.
Posiadam trzy wolne miejsca w samochodzie,chcemy jechać w dwa(a może więcej) samochody.Szlak jest przetarty,byliśmy w zeszłym roku,impreza udana w 100%! Przy pełnym składzie(czterech osób w aucie)koszt na jedną osobę wynosi ok. 2000-2200 zł (w cenie przejazd,wszystkie opłaty autostradowe,paliwo,winiety,opłaty parkingowe,pięć noclegów,oraz bilety na trzy dni imprezy).Wyżywienie we własnym zakresie(nie są to jakieś duże koszty),zapewniam,że w samym Monte Carlo można zjeść dużego hamburgera czy kebab za dwa euro..
Wyjazd jest z Poznania,najchętniej szukam osób właśnie z tego miasta.

Obrazek

Załączam fotę z moją flagą z zeszłego roku.Pozdrawiam,Paweł.
Ostatnio zmieniony ndz 01 lut, 2009 15:22 przez kotas 2, łącznie zmieniany 1 raz.

Ayrton Senna

Post autor: Ayrton Senna » ndz 01 lut, 2009 15:12

Witam.Co do Monaco to w internecie krąży wiele nieprawdziwych legend odnośnie kasy,kasy,kasy.Cały mój wyjazd kosztował mnie 620 PLN plus 100 Euro,czyli 1000 PLN.Wiem,że dla wielu osób brzmi to nieprawdopodobnie,ale po kolei.

Na bilet autokarowy do Nicei wydałem 600 PLN (w dwie strony).To był największy ból-wytrzymać prawie dwa dni w autokarze,ale dzięki postojom co kilka godzin nie było tak źle.Wybrałem autokar,ponieważ miał to być jak najtańszy wyjazd.

Pierwszą noc spędziłem na lotnisku w Nicei.Czysto,schludnie,ciepło,a w około wielu śpiących turystów tak jak ja, w dodatku pod samą kamerą monitoringu,a więc bezpiecznie.Rano autobus do centrum Nicei (4 Euro) i kolejny do Monaco (1 Euro).

Bilety na najtańszą trybunę kosztowały w czwartek 40 Euro,w sobotę 40 Euro,a w niedzielę 80 Euro.Ja jednak zrezygnowałem z biletów i oglądałem wyścig oraz spałem z kibicami w parku na trybunie Rocher (ostatni zakręt).Fotki: http://www.forum.v10.pl/monaco,2008,zdj ... highlight=

Widok znakomity,a w dodatku telebim bezpośrednio przed nami.O godzinie 6:30 rano policja zamykała ulice i trzeba było znaleźć się na trybunie przed tą godziną i trzeba było przebywać tam do 19:00.Jak ktoś wyszedł i nie miał biletu to nie wszedł z powrotem.

Podczas całego dnia odbywały się wyścigi rożnych serii:Porsche Super Cup,Renault 3000, GP 2,no i oczywiście F1.Po 19:00 policja otwierała ulice i można było obejść cały tor dookoła.W nocy w porcie trwała zabawa,wszędzie było słychać muzykę.

Co do cen to nie wiem skąd wzięły się plotki o np.szklance wody za 10 Euro.Wystarczyło zrobić sobie 10-15 min. spacerek do Carrefoura (tak,tak w Monaco mają Carrefoura).Za 1,5 litrową najtańszą niegazowaną wodę mineralną trzeba zapłacić 0,60 Euro,za gazowaną 0,90 Euro,a za 2 litrową Coca-Colę 1,75 Euro.Ceny więc nie są wysokie.Na wyścigu kubek (0,5 litra) piwa (Fosters),kosztował 6 Euro.

Nie wiem skąd wzięły się te wszystkie mity.Pewnie piszą je ludzie,którzy nigdy w Monaco nie byli.

Po wyścigu dotarłem autobusem do Nicei (1 Euro),a następnie kolejnym autobusem na lotnisko (4 Euro),gdzie ponownie przenocowałem.Rano dotarłem na dworzec autobusowy,skąd autokarem wróciłem do Torunia (we wtorek ok.18:00).

Jeżeli ktoś ma ochotę wybrać się w tym roku,to zapraszam.Kontakt :bartolini1978@wp.pl.No chyba,że Państwo muszą lecieć samolotem,mieszkać w hotelach i popijać szampana.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Madman
Kontakt:

Post autor: Madman » pn 02 lut, 2009 21:24

weź poprawkę na kurs euro;) Ale to co piszesz jest mimo to ciekawe.
Ramiona mężnych wojów pną Twój posąg wzwyż
Tyś nie herezją, ale prawda plunął w krzyż

tomaszf1

Post autor: tomaszf1 » czw 23 kwie, 2009 08:56

Bilety na najtańszą trybunę kosztowały w czwartek 40 Euro,w sobotę 40 Euro,a w niedzielę 80 Euro.Ja jednak zrezygnowałem z biletów i oglądałem wyścig oraz spałem z kibicami w parku na trybunie Rocher (ostatni zakręt).Fotki: http://www.forum.v10.pl/monaco,2008,zdj ... highlight=
Jak na mój gust to te fotki nie oddają tego że tam byłeś i w taki sposób obejrzałeś wyścig. Brakuje mi fotek z wyścigu. A może Cię wyrzucili i wyścigu nie widziałeś?

Ayrton Senna

Post autor: Ayrton Senna » pn 27 kwie, 2009 17:37

tomaszf1

Post autor: tomaszf1 » śr 29 kwie, 2009 16:10

btt

Post autor: btt » wt 12 maja, 2009 11:26

Czy koś jeszcze wybiera sie na Monaco 2009? Wybieramy sie tam w 3 osoby. Chetnie dowiedzial bym sie wiecej szczegolow odnosnie atrakcji podczas tego gp.

pozdrawiam

bratmat

Post autor: bratmat » śr 27 kwie, 2011 21:13

My się wybieramy do Monaco w tym roku wyjazd zoorganizowany z FunCLUB. Firma sprawdzona byliśmy z nią w Barcelonie w 2008 roku. Teraz jedziemy busem 20 osób. Boje się tylko wyżywienia w Monaco bo mamy we własnym zakresie. Może ktoś poda jakieś ciekawe adresy do automapy gdzie można tanio i dobrze zjeść :-)
Pozdrawiam wszystkich fanów. MY będziemy siedzieć na skale :-) Grupa Cieszyn Kraków !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Monako”