Gp Włoch 2011

Moderator: Moderatorzy

lukaszsss

Gp Włoch 2011

Post autor: lukaszsss » sob 15 sty, 2011 01:04

No to prawdopodonie w tym roku pierwszy raz pojade na gp. Nie bede zaczynal jak statystyczny polak od Hungaroringu tylko pujde na całosc i pojade na Monze.

Do wyboru prawdopodobnie bede mial:
1.Piscina
2.Alta Velocita A

1.Bede z lornetką z tego miejsca mógł obserwować dobrze co sie dzieje w boksach, na stanowiskach przy starcie? Czy z tych miejsc widać coś z szykany?

2.Widac tam (z lornetką ;p) prostą start meta?. I czy w miare widac szykanę?

Ogolnie doradźcie która lepsza. I mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest mozliwosc zakupu wejsc tylko w czwartek na te chodzenie przy boksach?

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 15 sty, 2011 09:29

Praktycznie wszystkie trybuny masz ze zdjęciami przedstawione w temacie o GP Włoch 2010 :roll: Trochę wkładu własnego i wszystko masz na tacy.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » sob 15 sty, 2011 11:25

Widzialem kilka zdjęc, ale nie było na nich widać za dobrze tego o co mi chodzi. Myslalem ze znajdą sie osoby co byly na tych trybunach i podzielą sie wrażeniami.

Pozatym pytalem:
1.czy na miejscu mozna kupic wejściówi tylko na pit-walk czwartkowy?
2.chciałbym wejść na jeden trening na trawe żeby zobaczyć z bliska pędzący 300 na godzine bolid. A powiedzmy po pół godzinie wrócić na trybune. Jest taka mozliwość?

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 15 sty, 2011 12:00

Bilet piątkowy daje ci możliwość wchodzenia na wszystkie trybuny w ten dzień, poza tymi tam ekskluzywnymi (nad pit lane itp). Możesz zwiedzić cały tor, do czego zachęcam, bo to fajne rozwiązanie.

Opis Alta Velocita A był dość dokładnie przedstawiony w temacie GP Włoch 2010, były także zdjęcia. Jak będziesz miał pecha i dostaniesz miejsce, gdzie start będzie zasłaniało drzewo, a szykany nie będziesz widział, bo takie jest ułożenie tej trybuny z lewej strony, to będziesz 3 dni przeklinał najlepszy tor w kalendarzu :P Szkoda nerwów, zdecydowanie lepiej B lub C.

Piscina - jak dla mnie trybuna bez sensu. Mało co widać, a jak już, to bolidy przelatujące na pełnej prędkości. Fajne na 5 minut, potem się znudzi. Lepiej sobie ewentualnie w piątek raz zobaczyć, potem starczy.

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » pt 17 cze, 2011 17:41

Jbc. bilety dzisiaj dotarly, bede w sektorze Alta Velocita A rzad O miejsce 18. Zamierzam na samym poczatku trybuny zawiesic polska flage...

Awatar użytkownika
roland

Post autor: roland » pt 17 cze, 2011 19:10

Zrob to tylko tak, abys nie zmuszal innych do patrzenia na polska flage, zamiast na wyscig.

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » pn 12 wrz, 2011 12:39

Właśnie wróciłem z Monzy. W poprzednich tematach było wiele rzeczy szczegółowo opisanych więc nie będę powtarzał, chciałbym tylko dodać kilka mam nadzieję dla kogoś przydatnych informacji.

Miałem bilety na Alta Velocita A. W sobota przejścia z A do B w ogóle nie pilnowali, więc można spokojnie zmienić trybunę i siedzieć na schodach nie zabierając miejsca nikomu. Przy odrobinie szczęścia można przedostać się też na C (mi się udało). W niedziele przejście z A do B znowu nie było pilnowane ale zakładali ludziom na rękę opaski z napisem jaką ma się trybunę. Szczerze mówiąc spokojnie siedziałem na B i mnie nikt nie kontrolował. Jak trochę zbajerujesz ochroniarzy to można również przedostać się na C (również mi się udało :lol: ).

Na koniec dodam jeszcze dla tych co zamierzają w przyszłości iść na miejsca stojące. Jeżeli pójdzie się w stronę Alta Velocita C, to jest takie wejście do lasu. Idąc wgłąb dojdzie się do dziury w płocie którą pilnuje ochrona. Tylko że widziałem na ostatnich 5 ok. wyścigu (nie wiem jak było wcześniej) widziałem że ochrona oglądała tam wyścig i kilku ludzi z nimi. Pobiegłem tam i zobaczyłem tam końcówkę. Miałem upatrzone części bolidu po kraksie ale policja z niewiadomych przyczyn nie chciała nas puścić po wyścigu choć na innych trybunach wszyscy lecieli pod podium. Na szczęście to nie było jedyne wyście :).

Oto zdjęcia (uplajdują się jeszcze) https://picasaweb.google.com/1004226636 ... 4858478562

A oto nagranie ze startu z Alta Velocita C:
http://www.youtube.com/watch?v=pKa4sqUf3SU

spiggy

Post autor: spiggy » pn 12 wrz, 2011 13:22

lukaszsss pisze: Miałem bilety na Alta Velocita A.
ha
to siedziales naprzeciwko mnie
Tym razem wybralem trybune 8, widok tego karambolu po starcie na zywo to czad!
przed startem atrakcje w postaci fanow Williamsa tanczacych na dachu campera w rytm jakiegos okropnego disco

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » pn 12 wrz, 2011 14:53

Ooo...to fajnie. Jak wyglądała z twojej perspektywy Włoska flaga z balonów :), którą zorganizowała grupka Włoskich kibiców?

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » pn 12 wrz, 2011 16:40

"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

spiggy

Post autor: spiggy » pn 12 wrz, 2011 23:15

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » ndz 18 wrz, 2011 12:47

Dla zainteresowanych dodałem jeszcze film z wszystkich moich filmikow z Monzy (przeplatane zdjęciami).

http://www.youtube.com/watch?v=klFWLf5alNQ

polski

Post autor: polski » pt 23 wrz, 2011 20:57

lukaszsss

Post autor: lukaszsss » sob 15 paź, 2011 15:45

Mam jeszcze do was pytanie. Obczaił ktoś jak można dostać się w miejsce na przeciwko trybun Alta Velocita. (ci w tle). Pytam bo chciałbym wiedzieć czy z biletem na trawke mógłbym tam wejść.

Obrazek

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 15 paź, 2011 17:11

Jest to kemping. Można się tam dostać normalnie kupując miejsce, ale te najlepsze trzeba rezerwować dużo wcześniej (obsługa kempingu mówiła mi, że nawet rok do przodu).

ODPOWIEDZ

Wróć do „GP Włoch”