Robert vs Nick & Lewis vs Heikki & Felipe vs Kimi

Masz żyłkę hazardzisty? Tutaj możesz skonsultować swoje typy z pozostałymi użytkownikami forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
alpha

Robert vs Nick & Lewis vs Heikki & Felipe vs Kimi

Post autor: alpha » śr 30 kwie, 2008 19:55

Jak myślicie kto z duetu BMW, McLren i Ferrari bedzie lepszy :?:
Wg mnie będzie tak:

1) Robert będzie przed Nickiem, lecz jeżeli będą się powtarzać sytuacje z zaszłego sezonu [odpukać] to Niemiec może być prze Kubicą dzięki swojej równej i bezbłędnej jeździe, więc Robert 3-ci, a Nick 4, 5-ty w klasyfikacji kierowców

2)W McL jest wiele możliwości:
a)FIAmilton popełnia głupie błędy, a Kov wchodzi w szczytową formę i wygrywa ten pojedynek,przy takim układzie to Fin 5-ty, a Lewis 6-ty
b)Wyżej wymieniony Hamilton będzie jeździł równo a Heiki nic ciekawego nie pokaże, j.w tylko na odwrót

3)Ferrari..... Raikkonen będzie mistrzem na 100% a Massa w swoim czerwoniastym bolidzie będzie... drugi

No to tyle, teraz wy typujcie :!: PoZdRo

Awatar użytkownika
michal_krasnik

Post autor: michal_krasnik » śr 30 kwie, 2008 20:01

Ta wersja, że Robert będzie 3 to chyba zbyt optymistyczna. Co do tego, że Robert może być przed Nickiem to jest realne, odpukać jak na razie bolid nie zawodzi, chociaż Nick powinien regularnie punktować.
Co do McLarena to bez urazy co do niektórych, ale nie wiem czy szefostwo dopuści do sytuacji aby Heikki był przed Hamiltonem.
W Ferrari myślę, że sytuacja jest jasna - mimo wszystko to Kimi powinien być wyżej - sądzę, że wygra.
Co do ostatecznego podium to ja bym obstawiał:
1. Raikkonen
2. Massa (może wkilku wyścigach nie dojechać przez swoje błędy, ale i zapewne wiele wygra)
3. Hamilton (może być ostra walka z Massą o 2 miejsce).
4. Kubica (tak na prawdę może być jeżeli bolid nie będzie zawodził).
5. Heidfeld
6. Kovalainen
Co do miejsc 4,5,6 to różnica między tymi kierowcami może być niewielka, zapowiada się ciekawa rywalizacja.

Awatar użytkownika
Madman
Kontakt:

Post autor: Madman » śr 30 kwie, 2008 21:28

wiesz co, o ile można się kłócić który team z McL i BMW jest lepszy, to zakładanie ostrej walki pomiędzy hamiltonem a którymkolwiek z kierowców Ferrari jest już dziwne moim zdaniem:)
Ramiona mężnych wojów pną Twój posąg wzwyż
Tyś nie herezją, ale prawda plunął w krzyż

Awatar użytkownika
michal_krasnik

Post autor: michal_krasnik » śr 30 kwie, 2008 21:37

Madman, wiem, że Ferrari jest dużo szybsze do McLarena, ale w zeszłym sezonie jakoś Hamilton był przed Massą, nie mówię, że Massa nie umie jeździć bez TC, ale popełnia błędy i przy odrobinie szczęścia to Hamilton może być przed nim, chociaż nie chciałbym aby tak było. Pożyjemy zobaczymy jak będzie . . .

Awatar użytkownika
Madman
Kontakt:

Post autor: Madman » śr 30 kwie, 2008 22:08

Moim, zapewne obrzydliwie optymistycznym zdaniem, w takiej sytuacji w tej chwili cała czwórka - KUB, HEi KOV i HAM teoretycznie mają szansę na walkę z massą:)
Ramiona mężnych wojów pną Twój posąg wzwyż
Tyś nie herezją, ale prawda plunął w krzyż

Awatar użytkownika
michal_krasnik

Post autor: michal_krasnik » śr 30 kwie, 2008 22:32

Każdy ma własne zdanie, tylko, że raczej KUB, HEI, KOV jak wygrają jakiś wyścig to zapewne jeden, może dwa, a Hamilton może wygrać tych wyścigów kilka i dlatego napisałem, że ma szanse na walkę z Massą o 2 pozcyję.

MasterOD

Post autor: MasterOD » sob 10 maja, 2008 18:52

Moim zdaniem z duetu BMW, górą będzie Robert, z duetu Ferrari Raikonen, a z dueu McLarena Hamilton. Jeśli chodzi o wlakę finalistów (Robert, Raikonen, Hamilton :smile: ) pierwszy z nich będzie Kimi, potem Lewis a na końcu Robert, który jeszcze nie ma takiego doświadzczenia jak Kimi, ani nie dysponuje taki bolidem (chociaż już coraz coraz lepszym;]) jak Lewis.

ODPOWIEDZ

Wróć do „F1 - kącik bukmacherski”