Żałoba a F1

Zaczynasz swoją przygodę z F1? Zacznij od tego działu - w nim możesz zapytać o dowolną kwestię.

Moderator: Moderatorzy

Kamil F1

Żałoba a F1

Post autor: Kamil F1 » pn 12 kwie, 2010 16:45

Mam pewne pytanko odnośnie transmisji GP Chin. Nie wiedziałem gdzie o to zapytać więc pytam tu.
Jakoż iż mamy w Polsce żałobę narodową i dotychczasowe mecze i różne inne sportowe wydarzenia w telewizjach sportowych odbywały się bez komentarza. Żałoba trwa do soboty tak? Więc F1 treningi i qual będziemy oglądać bez komentarza :?:
Nie wiem czy ktoś o to pytał jeśli już tak to proszę o przekierowanie ;) Z góry dziękuję za odpowiedź

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 12 kwie, 2010 16:47

bez komentarza odbył się tylko gran derbi...

eurosport i sportklub normalnie komentował i transmitował wszystkie relacje... qual i wyścig będa na pewno normalnie i z komentarzem a treningi... who cares...
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
maccc

Post autor: maccc » pn 12 kwie, 2010 16:53

pytanie czy polsat zdecyduje się na transmisję kwalifikacji, czy może pogrzebu... ?
Bo jak wiemy, odbywać będzie się w sobotę.

P.S.
(nie wszyscy mają kanały sportowe ;p)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 12 kwie, 2010 16:54

pytanie czy polsat zdecyduje się na transmisję wyścigu, czy może pogrzebu... ?

(nie wszyscy mają kanały sportowe ;p)
muszą transmitować wyścig i to w otwartej TV, umowa to umowa. Jeśli pogrzeb jest w tym samym czasie to jedno będzie na TV4. Przy czym pogrzeb ponoć w sobotę więc o jakim wyścigu mówisz ?
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pn 12 kwie, 2010 17:31

hideto pisze:eurosport i sportklub normalnie komentował i transmitował wszystkie relacje... qual i wyścig będa na pewno normalnie i z komentarzem a treningi... who cares...
Coś to nie do końca jest tak jak mówisz. Superbike oglądałem z angielskim komentarzem, bo polskiego nie było (mowa oczywiście o eurosporcie). Co do sportkulbu to masz rację - MotoGP było normalnie komentowane. ;)

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » pn 12 kwie, 2010 17:58

heh dałbym głowę że wczoraj oglądałem ES i komentarz był, ale być może relacja była nie na żywo... także zwracam honor.

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » pn 12 kwie, 2010 17:59

Powtórka była z komentarzem, a relacja na żywo bez.

[ Dodano: Pon 12 Kwi, 10 21:03 ]
Na innym forum znalazłam taką informację :"tym co na dzień dzisiejszy zamierza zrobić Telewizja Polsat tzn. I sesje treningową dać na żywo tylko na Polsat Sport HD a tylko retransmisję na bardziej dostępnym Polsat Sport Extra. To karygodne zachowanie wyżej wymienionej stacji wobec fanów Formuły 1 których np. nie stać na odbiór stacji Polsat Sport HD."
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

chocolate7

Post autor: chocolate7 » pn 20 sty, 2014 05:33

Komentował i transmitował wszystkie relacje... qual i wyścig będa na pewno normalnie i z komentarzem a treningi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „ABC Formuły 1”