Takuma Sato

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

KRISF1

Post autor: KRISF1 » sob 28 cze, 2008 13:16

Jasi0_92, ale w Williamsie tak jak w Mclarenie Williams inwestuje w Rosberga a Mclaren w Hamiltona a drugi kierowca jest słabszy by nie przyćmić numer uno

Awatar użytkownika
Jasi0_92

Post autor: Jasi0_92 » sob 28 cze, 2008 14:01

I właśnie dlatego Mc przegrywa z Ferrari a Williams nie jest w stanie dobić do czołówki :D

Awatar użytkownika
ForceIndia
Kontakt:

Post autor: ForceIndia » pn 30 cze, 2008 10:01

Takuma to bardzo dobry kierowca przecież w 2004 roku w kwalifikacjach na Nurburgringu był 2 za Schumacherem a w treningu ustanowił rekord toru!Stanął na podium w USA,w 2007 zdobył 4 punkty dla Super Aguri a w swoim debiutanckim sezonie 2002 zdobył 2 pkt dla Jordana i moim zdaniem zasługuje na to by jeździć w F1.Bardzo cieszyłbym się gdyby w następnym sezonie skład Force India tworzyliby Adrian i właśnie Takuma Sato.

aerodynamik

Post autor: aerodynamik » pn 30 cze, 2008 14:16

ForceIndia pisze:Takuma to bardzo dobry kierowca przecież w 2004 roku w kwalifikacjach na Nurburgringu był 2 za Schumacherem a w treningu ustanowił rekord toru!Stanął na podium w USA,w 2007 zdobył 4 punkty dla Super Aguri a w swoim debiutanckim sezonie 2002 zdobył 2 pkt dla Jordana i moim zdaniem zasługuje na to by jeździć w F1.Bardzo cieszyłbym się gdyby w następnym sezonie skład Force India tworzyliby Adrian i właśnie Takuma Sato.
A ja się wcale bym nie zdziwił, jeżeli by do tego nie doszło. Fisi miejsce ma praktycznie pewne, w każdym wyścigu tego sezonu potrafił jechać na granicy możliwości bolidu. Adrian odejdzie do jakiegoś lepszego, najprawdopodobniej do Williamsa za Nakajimę, który zbyt dobrym kierowcą raczej nie jest (jak każdy Japończyk także ma styl "kamikadze"). Sato szans na miejsce w Force India większych nie ma, bo to jest zespół niezależny i nie zgadza się na żadne kompromisy. Przypuszczam, że na miejscu Sutila, jeżeli wyląduje w lepszym zespole, pojawi się Karun Chandhok.

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » pn 30 cze, 2008 14:53

Jasi0_92 pisze:KRISF1 moim zdaniem jeśli chcesz sie liczyć w F1 to powinieneś mieć dwóch dobrych kierowców i nie dzielić ich na 1 i 2. Ja uważam że Sato może wkrótce wrócić do F1, bardziej realne jest że zostanie kierowcą testowym no ale kierowca wyścigowy ..... też realne.
Twoim zdaniem... moim zdaniem Sato nie powinien nigdy dostać superlicencji bo kilka razy pokazał co "potrafi". Co do liczenia się w F1 to prześledź sobie jak wyglądały taktyki czołowych zespołów ostatnich 20 lat to zobaczysz że liczą się ci którzy stawiają na jednego dobrego kierowcę, po 2 Williams to nie FI czy nawet Red Bull gdzie stawia się na lepszego w danym wyścigu, Williams to po Ferrari najbardziej utytułowany zespół w F1 i swoje wiedzą.
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

Awatar użytkownika
Ducsen

Post autor: Ducsen » wt 01 lip, 2008 01:14

KRISF1 pisze:Jasi0_92, ale w Williamsie tak jak w Mclarenie Williams inwestuje w Rosberga a Mclaren w Hamiltona a drugi kierowca jest słabszy by nie przyćmić numer uno
Jak ty możesz porównywać pod tym względem Williamsa do McLarena. Sytuacja jest jasna, zespół robi wszystko, aby zatrzymać Nico i dać mu jak największe szanse na dobre rezultaty by przekonać go do pozostania na sezon 2010. Poza tym Williams nie dyskryminuje Nakajimy i nie wiem kiedy się tego dopatrzyłeś. Nikt otwarcie nie powiedział, że w Williamsie drugi kierowca musi być gorszy, a na GP tego nie prezentowano. Irytują mnie takie wypowiedzi.

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » pt 07 lis, 2008 16:47

właśnie sie dowiedziałem że jeden z moich ulubionych kierowców przestestuje Toro Rosso :wink: fajnie by było go widzeć znowu w przyszłym sezonie :grin:
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

cichy

Post autor: cichy » sob 08 lis, 2008 08:18

karolVTEC pisze:fajnie by było go widzeć znowu w przyszłym sezonie :grin:
STR na pewno go nie zatrudni więc nie napalaj się :wink: STR nie ma zamiaru zmieniać silnik na Hondy.. tak samo jak żaden inny zespół więc Sato już chyba nie zobaczymy :o

Awatar użytkownika
Rosteck

Post autor: Rosteck » sob 08 lis, 2008 11:04

Hm, stwierdzam że zupełnie nie rozumiem Twojej odpowiedzi Cichy... Skąd wiesz, że STR na pewno nie zatrudni Sato a poza tym co ma do tego silnik Hondy? Jak ktoś chce mieć Sato w zespole to w komplecie dostaje silnik czy co? ;)
Robert Kubica wygrał pierwszy niedzielny oes Rallye du Var.
"Jechałem ostrożnie, bo było ciemno i ślisko" :mrgreen:

Awatar użytkownika
del
Kontakt:

Post autor: del » sob 08 lis, 2008 11:11

No i dodatkowo gdyby w ogóle go nie chcieli, to po co by go brali na testy. A jeszcze gratis 2: trzeba pamiętać, że kierowca z Japonii przyciąga fanów z Japonii, którzy dzięki temu że on tam jest będą bardziej skłonni kupować produkty pewnej firmy, wiadomo co co chodzi, F1 to nie tylko umiejętności kierowców.
Zwyciężają tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » sob 08 lis, 2008 12:38

del pisze: A jeszcze gratis 2: trzeba pamiętać, że kierowca z Japonii przyciąga fanów z Japonii, którzy dzięki temu że on tam jest będą bardziej skłonni kupować produkty pewnej firmy, wiadomo co co chodzi, F1 to nie tylko umiejętności kierowców.
<- dobrze powiedziane :wink:
A na dodatek Sato to dość doświadczony kierowca, a w przyszłym sezonie doświadczenie będzie bardzo ważne.
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

cichy

Post autor: cichy » sob 08 lis, 2008 14:19

Rosteck pisze:Skąd wiesz, że STR na pewno nie zatrudni Sato a poza tym co ma do tego silnik Hondy?
to był taki dżółk odnośnie super aguri i całej hondy.. a z resztą.. nie ważne.
No i dodatkowo gdyby w ogóle go nie chcieli, to po co by go brali na testy. A jeszcze gratis 2: trzeba pamiętać, że kierowca z Japonii przyciąga fanów z Japonii, którzy dzięki temu że on tam jest będą bardziej skłonni kupować produkty pewnej firmy, wiadomo co co chodzi, F1 to nie tylko umiejętności kierowców.
mam nadzieję, że Tost aż tak nisko nie upadnie ;)

Awatar użytkownika
Rosteck

Post autor: Rosteck » sob 08 lis, 2008 15:49

cichy pisze:to był taki dżółk odnośnie super aguri i całej hondy.. a z resztą.. nie ważne.
Aha, przepraszam w takim razie bo zupełnie go nie załapałem.
Robert Kubica wygrał pierwszy niedzielny oes Rallye du Var.
"Jechałem ostrożnie, bo było ciemno i ślisko" :mrgreen:

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » sob 08 lis, 2008 22:56

mi Sato najbardziej zapadł ostatnio w pamięć kiedy go Hamilton w McLarenie wyprzedzał a on swoim Super Aguri chcial go jeszcze kontrować :smile: dlatego chce go z powrotem bo on jeździ tak jak potrafi i cieszy sie z tego co ma. Kiedyś w wywiadzie powiedział że "miło było jechać przez moment na 12 pozycji" :wink:
Ostatnio zmieniony ndz 09 lis, 2008 13:35 przez karolVTEC, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Majster

Post autor: Majster » wt 13 sty, 2009 14:58

Dobrze by było gdyby Toro Rosso go zatrudniło moim zdaniem duet Buemi-Sato byłby bardzo dobry
FORCE INDIA

cichy

Post autor: cichy » wt 13 sty, 2009 19:29

Majster pisze:moim zdaniem duet Buemi-Sato byłby bardzo dobry
chyba tylko Twoim :D Jeśli Sato znajdzie się za kierownicą STR to ja już w ogóle nie wierze w Boga :twisted:

a tak szczerze będzie to oznaczało, że STR liczy na zysk komercyjny.. i to taki, który sprawdzi się 100%

Awatar użytkownika
Majster

Post autor: Majster » śr 14 sty, 2009 15:34

Cichy przecież Bourdais to cienias sam widziałeś jak sobie radził,Vettel przewyższał go o klasę poza tym Sato ma doświadczenie i nie jest wcale takim złym kierowcą oczywiście nie ma co go porównywać z takimi jak chociażby Kubica ale moim zdaniem jeździ na poziomie Rosberga czy Glocka czyli przyzwoicie
FORCE INDIA

kubala510

Post autor: kubala510 » śr 14 sty, 2009 18:35

Sato byłby idealny w toro rosso. Na pewno zdobyłby więcej punktów od Bourdaisa!!

cichy

Post autor: cichy » śr 14 sty, 2009 19:08

ja tam już mam jeden temat na głowie gdzie się muszę kłócić czy dobry czy nie.. :P

Bordaise zaliczał pierwszy sezon.. na dodatek X lat jeździł w champ car.. fakt faktem, że gwiazdą nie jest ale chłop się rozkręci i da czasu.. w wyścigu wypadał o wiele gorzej niż na qualu.. no i w cieniu Vettala który po przygniótł.. ale jest na pewno bardziej wartościowy niż Sato.

Awatar użytkownika
Majster

Post autor: Majster » śr 14 sty, 2009 19:13

kubala510 pisze:Sato byłby idealny w toro rosso. Na pewno zdobyłby więcej punktów od Bourdaisa!!
No z tą wypowiedzią się całkowicie zgadzam :razz:
FORCE INDIA

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 14 sty, 2009 19:13

Szkoda tylko, ze ty jesteś czasem teraźniejszym tego czym STR może być w przyszłości w twoich oczach.
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

cichy

Post autor: cichy » śr 14 sty, 2009 19:24

Szkoda tylko, ze ty jesteś czasem teraźniejszym tego czym STR może być w przyszłości w twoich oczach.
nie wiem czy to akurat do mnie.. ale.. hido odpowiedz sobie szczerze.. z wyboru tych dwóch kieroców sam wybrałbyś Bourdaise'a.. prawda?

Awatar użytkownika
hideto
Kontakt:

Post autor: hideto » śr 14 sty, 2009 19:25

to do pana Majstra
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill

cichy

Post autor: cichy » pt 13 lut, 2009 19:00

Sato trzecim kierowcą Red Bulla?
Takuma Sato rozmawia z szefami Red Bulla na temat posady oficjalnego kierowcy rezerwowego obu zespołów austriackiej firmy w tym roku.

Japoński kierowca przegrał walkę o posadę kierowcy Scuderii Toro Rosso z Sebastienem Bourdaisem, ale ciągle ma nadzieję na pracę dla Red Bulla. Jak informuje Autosport, Sato chciałby zostać kierowcą rezerwowym austriackiej firmy, co potwierdził szef Red Bulla Dietrich Mateschitz.

"On ma bardzo dobrą reputację w Japonii. Mógłby z nami dobrze współpracować" - zapewnił.

Takuma Sato w tej chwili rozważa swoje możliwości na sezon 2009, a jego priorytetem jest powrót za kierownicę bolidu.
mam nadzieje, ze to zart :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”