Fernando Alonso

Forum poświęcone torom, zespołom Formuły 1, oraz reprezentującym je kierowcom - tak wyścigowym, jak i testowym.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
phk88
Kontakt:

Post autor: phk88 » ndz 19 wrz, 2010 04:03

Dogodni Hamiltona i Webber przez ostatnie 5 wyścigów?

Awatar użytkownika
the_foe

Post autor: the_foe » ndz 19 wrz, 2010 10:11

Alonso ma problem z silnikami - uzyl juz wszytkie. A wsrod uzywanych stan techniczny jest takze slaby, mowi sie ze ALO bedzie mial problem z treningami. Mowi sie, ze bedzie koniecznosc poswiecenia jednego wyscigu by wziac dodadkowa jednostke. HAM ma jeden nowiuski. WEB 2! (tak jak kubica). jesli koncowka bedzie zacieta to świeżość silnika moze zadecydować (jazda na maksymalnych obrotach)

Awatar użytkownika
Erwb

Post autor: Erwb » ndz 19 wrz, 2010 12:17

the_foe pisze:Mowi sie, ze bedzie koniecznosc poswiecenia jednego wyscigu by wziac dodadkowa jednostke
Kto tak mówi ?

Na Spa i Monzę miał nowe silniki więc przejechały tylko 1 wyścig
Silnik numer 6 ma dwa wyścigi
Reszta sprawnych na treningi na których ograniczą trochę jazdę i będzie tak samo jak z Red Bullem rok temu
the_foe pisze:HAM ma jeden nowiuski

Praktycznie 2 bo na tym z Włoch tylko Q + 1okr

Awatar użytkownika
the_foe

Post autor: the_foe » śr 22 wrz, 2010 16:41

ALO ma jeden silnik zezlomowany.Z tych co sie licza w walce o cokolwiek ma najgorsza sytuacje z silnikami

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » ndz 15 sty, 2012 20:23

Alonso i jego nowa fryzura ;)
Obrazek
:lol:
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » sob 10 mar, 2012 16:00

Może było, może nie - nowa "zdobycz" Alonso - Xenia Tchoumitcheva

Obrazek
Obrazek
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
arek25
Kontakt:

Post autor: arek25 » wt 13 mar, 2012 23:07

Niesamowicie charakterystyczna rosyjska uroda :) Dobry ma chłop gust :)
Rzucony w wir zajęć, pochłonięty ambitnym planem tworzenia...

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » śr 14 mar, 2012 18:59

Taaaa... ta rosyjska modelka mieszka obok Schu ^^ i poznali się - ponoć na ulicy przed jego domem w Szwajcarii ;p
"I'm so proud about the people around who support me more than ever,more than 100%,much more than I expected" F.Massa

Awatar użytkownika
arek25
Kontakt:

Post autor: arek25 » śr 14 mar, 2012 19:49

Nie ma znaczenia gdzie mieszka ;) Ale skąd pochodzi :)
Rzucony w wir zajęć, pochłonięty ambitnym planem tworzenia...

Xeonn
Kontakt:

Post autor: Xeonn » czw 15 mar, 2012 14:58

Nie ma znaczenia skąd pochodzi i gdzie mieszka , a jak wygląda :P

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » ndz 05 sie, 2012 20:14

Widać Alonso nie lubi próżni i już ma nową zdobycz ;-) Dasha Kapustina Obrazek

Awatar użytkownika
kamilo

Post autor: kamilo » ndz 05 sie, 2012 21:14

ale to już jest trochę stare zdjęcie, już je kilka tyg. temu widziałem ;)
Idź do Biedronki, połóż głowę na wadze i naciśnij "burak"...

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » ndz 05 sie, 2012 21:35

Zdjęcie stare, ale oficjalnie wczoraj podano, że to jego dziewczyna, bo przedtem była przyjaciółką :P

Awatar użytkownika
ktos_tam

Post autor: ktos_tam » ndz 05 sie, 2012 21:54

Uh ah oh eh, zawsze mnie zastanawiało, jak smutne trzeba mieć swoje życie prywatne, żeby zajmować się tym kto, z kim, od kiedy, dlaczego...

Ludzie, to forum F1 czy "życie na ciepło?"
SF :)

Awatar użytkownika
Ferraristka

Post autor: Ferraristka » ndz 05 sie, 2012 22:10

Ech moje życie jest smutne :( i co teraz? Ktoś tam, jako pisząca i zajmująca się F1 czasem dowiaduje się paru rzeczy, więc tu piszę o tym..

Awatar użytkownika
Kulfon

Post autor: Kulfon » ndz 05 sie, 2012 23:29

Powiedzcie jak to jest, że Słowianki tak lecą na Latynosów. Powyższy przykład, Cristiano Ronaldo + Irina, nawet u mnie na politechnice też laskom nogi same się rozchylają na Hiszpanów, a jak coś zagada to już całkiem sikają i mają mokro w majtach.

Jakoś nigdy się nie spotkałem z parą w szeroko rozumianym showbiznesie, aby to facet był powiedzmy np. Ruskim, a laska Hiszpanką...

Awatar użytkownika
doriano

Post autor: doriano » pn 06 sie, 2012 09:54

Uh ah oh eh, zawsze mnie zastanawiało, jak smutne trzeba mieć swoje życie prywatne, żeby zajmować się tym kto, z kim, od kiedy, dlaczego...

Ludzie, to forum F1 czy "życie na ciepło?"
Jak Ciebie to nie interesuje, to zwyczajnie takich postów nie czytaj. Forum o danym temacie służyć może również do omawiania tematów pokrewnych względem głównego.

Następnym razem za tekst w stylu "jak smutne trzeba mieć życie prywatne" poleci ostrzeżenie.

Mnie dzisiaj taka rozkmina naszła, że w przypadku Fernando skakanie z kwiatka na kwiatek ciekawie zgrało się ze zwyżką formy. Czyżby taki zawód, że stagnacja zabija, a urozmaicenie rozwija? :P

Awatar użytkownika
karolVTEC

Post autor: karolVTEC » pn 06 sie, 2012 12:29

Zaraz to Alonso będzie drugim Hunt'em, a nie Raikkonen. ;)
"With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high." A. Senna

Awatar użytkownika
Kulfon

Post autor: Kulfon » czw 04 lip, 2013 00:52

Żeby nie zginęło w odmentach internetu :D

http://instagram.com/p/bTy7yunLVG/#

Awatar użytkownika
Hiub

Post autor: Hiub » pt 05 lip, 2013 20:58

Ktoś rozumie co w tym filmiku powiedzieli o Lewisie?

Awatar użytkownika
emesz
Kontakt:

Post autor: emesz » ndz 01 wrz, 2013 12:52

Podoba mi się jego jazda. Ale i tak wole Webbera. Na marginesie to tydzień temu odebrałem prawo jazdy :)

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » pn 02 wrz, 2013 13:38

Ciekawa informacja. Fernando Alonso wykupuje mającą problemy finansowe kolarską grupę Euskaltel.
Przyznam szczerze że ostatnio trochę się wciągnąłem w kolarstwo. Znaczy się oglądanie :wink: Skoro w F1 nudy :razz: Tak naprawdę to od dawna lubiłem kolarstwo ale te wszystkie afery dopingowe i nudna dominacja Armstronga mnie trochę odrzuciły. Fajnie jednak że zarządcy Tour de France wzięli się za doping. Zapewne wciąż jest trochę do zrobienia ale jak się wydaje skończyły się czasy pojedynczych naszpikowanych koksem dominatorów. Walka stała się bardziej wyrównana i przez to ciekawsza. Cieszy także że pojawiło się paru młodych chyba dobrze zapowiadających się Polaków.
Tak więc to fajna wiadomość i tym ciekawiej będzie się oglądać wyścigi wiedząc o grupie Alonso.
Alonso to jednak fajny gość skoro się zdobywa na takie rzeczy. Oby jego grupa i on sam odnosili sukcesy :cool:
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
MtK
Kontakt:

Post autor: MtK » pn 02 wrz, 2013 14:30

zu7 pisze:ale te wszystkie afery dopingowe i nudna dominacja Armstronga mnie trochę odrzuciły. Fajnie jednak że zarządcy Tour de France wzięli się za doping. Zapewne wciąż jest trochę do zrobienia ale jak się wydaje skończyły się czasy pojedynczych naszpikowanych koksem dominatorów
Jaka dominacja? Facet przygotowywał się tylko na jeden najważniejszy wyścig także nie dominował w sezonie. Wśród kibiców wygranie trzech wielkich Tour'ów w jednym sezonie jest na pewno większym osiągnięciem. Nie zarządcy Tour de France tylko UCI i to już bardzo dawno, do niedawna UCI było jedynym związkiem sportowym, który miał i ma nadal tak restrykcyjne przepisy dotyczące badań na doping. Sprawa ma się do tego stopnia że jak pewnego pięknego dnia wpadnie do Ciebie dwóch panów z UCI to musisz sikać na zawołanie. Do zrobienia jest dużo ale ww innych dyscyplinach, w kolarstwie dochodzimy już do chorych sytuacji jak spraw Contadore gdzie w jego krwi znaleziono śladowe ilości sterydu, który jak się okazało był w mięsie wołowym, które jadł. Mimo dowodów że hodowla stosowała nielegalne również dla bydła sterydy pozbawiono go zwycięstwa w TdF. Właśnie teraz nastała era pojedynczych ryzykantów, którzy nadal próbują, wcześniej były czasy gdzie cały peleton był naszprycowany EPO i przetaczali sobie krew co etap...
Scuderia Ferrari Marlboro fan since 1996 MSC fan since 1994
Tak, chcę Hamiltona w Ferrari.

Awatar użytkownika
zu7

Post autor: zu7 » pn 02 wrz, 2013 14:55

No ja zawsze kojarzyłem walkę z dopingiem przede wszystkim z Tour de France, miałem wrażenie że to od nich się zaczęło. Tak czy owak to faktycznie wydaje się że obecnie w kolarstwie jest najbardziej profesjonalne podejście do tego tematu. Z początku były bunty ale po kryzysie kiedy kolarstwo na wskutek tych wszystkich afer mocno straciło to teraz widać że to był krok w dobrą stronę.
Inne dyscypliny, zwłaszcza lekkoatleci powinni brać przykład. Dla mnie zawsze i nieustannie żenujące są te sztafety naszprycowanych Amerykanów, Brytyjczyków czy Jamajczyków. Kiedyś zawsze wygrywali Amerykanie ale odkąd doping mają Jamajczycy to oni są lepsi...
Lekkoatletyka to chyba obecnie najbardziej przesiąknięty dopingiem sport. Chociaż piłkarze pewnie w niczym im nie ustępują.
To dobrze że ludzie nie rozumieją naszego systemu monetarno bankowego. Bo jeśliby zrozumieli to mielibyśmy rewolucję jeszcze tej nocy - H. Ford

Awatar użytkownika
Ilka

Post autor: Ilka » wt 01 kwie, 2014 00:11

Kulfon pisze:Powiedzcie jak to jest, że Słowianki tak lecą na Latynosów. Powyższy przykład, Cristiano Ronaldo + Irina, nawet u mnie na politechnice też laskom nogi same się rozchylają na Hiszpanów, a jak coś zagada to już całkiem sikają i mają mokro w majtach.

Jakoś nigdy się nie spotkałem z parą w szeroko rozumianym showbiznesie, aby to facet był powiedzmy np. Ruskim, a laska Hiszpanką...

Na pierwszym miejscu Polacy, ale nie powiem, że nie podobają mi się Hiszpanie bo bym skłamała.
Latynosi mają coś w sobie, co to nie wiem. Ale niektórzy przyciągają mój wzrok ;)

A Fernando Alonso jest przystojniacha ;)

To ja się pytam co ich ciągnie do tych Rosjanek ;) hehe

Awatar użytkownika
Invinciblee
Kontakt:

Post autor: Invinciblee » śr 09 kwie, 2014 15:54

Bardzo łatwe i w miarę ładnie? :D

Awatar użytkownika
Angulo

Post autor: Angulo » pt 11 kwie, 2014 08:42

Przede wszystkim uroda.

Awatar użytkownika
samochodf1
Kontakt:

Post autor: samochodf1 » śr 22 paź, 2014 16:24

Własnie, jakby Polki nie mógł znaleźć, ale by była pożywka dla mediów:)

abysser

Post autor: abysser » pn 05 sty, 2015 01:52

Co by nie mówić, małżeństwa obcokrajowców są ciekawe :D

marino_24

Post autor: marino_24 » czw 19 lut, 2015 13:35

Ruskie dziewoje są zaprawdę urodziwe.. ot co ich ciągnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zespoły/Kierowcy/Tory F1”