Co robicie z niechcianymi prezentami

Hyde Park to forum, na którym możecie poruszać każdy temat, nawet ten niezwiązany z F1 ;-)

Moderator: Moderatorzy

27tiostopen
Kontakt:

Co robicie z niechcianymi prezentami

Post autor: 27tiostopen » pt 30 cze, 2017 10:28

Wiecie co... tu już nawet niekoniecznie mi chodzi o to że prezent się nie podoba. Po prostu mam niektóre prezenty-przedmioty, które źle mi się kojarzą. Np jak tylko spojrzę na tą rzecz to chcąc nie chcąc przypominają mi się osoby która mi ją dały, a które źle wspominam i źle się zaczynam czuć. Kurde wyrzucić jakoś nie mam sumienia... Schować na dno szafy ? Oddać komuś ? Jakoś tak chamsko bym się czuja jakbym miała to robić, a jednocześnie jak się na to patrzę to od razu wracają wspomnienia i zaczyna mi się robić zwyczajnie niedobrze...

Awatar użytkownika
kermit233

Re: Co robicie z niechcianymi prezentami

Post autor: kermit233 » sob 24 mar, 2018 15:49

Ja z reguły sprzedaję na olx. Lepsze to niż zmarnowany prezent kurzący się na półce.
ja nie wybaczam niczego. nawet jeśli w piątej klasie zwędziłeś mi pomarańczową kredkę, to jesteś już na zawsze na mojej czarnej liście, draniu

Awatar użytkownika
NataliaB

Post autor: NataliaB » pn 26 mar, 2018 14:27

kermit233 pisze:
sob 24 mar, 2018 15:49
Ja z reguły sprzedaję na olx. Lepsze to niż zmarnowany prezent kurzący się na półce.
Prezentów podobnież się nie sprzedaje :D. U mnie zawsze się kurzą gdzieś na półce.
Trzeba być prawdziwym entuzjastą, by w deszczu wszczynać zamieszki.

Awatar użytkownika
romek454

Post autor: romek454 » pn 26 mar, 2018 20:26

Są specjalne grupy na FB od niechcianych prezentów. Tam się można czegoś pozbyć i zarobić na tym.
Moralność wynika zazwyczaj z tchórzostwa.

niko32

Post autor: niko32 » pn 15 paź, 2018 15:49

hej,
ja zawsze staram się kupować prezenty jakie są potrzebne, tak samo znajomym mówię czego potrzebuje, ostatnio zrobiliśmy świetny prezent dla naszych dzieci wspólnie ze wspólnotą mieszkańców - nowy plac zabaw, stąd http://www.otwarteprzedszkola.pl/fajne- ... acu-zabaw/ zaczerpnęliśmy pomysły

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”