Rehabilitacja

Hyde Park to forum, na którym możecie poruszać każdy temat, nawet ten niezwiązany z F1 ;-)

Moderator: Moderatorzy

daniel36Wilk12

Rehabilitacja

Post autor: daniel36Wilk12 » czw 25 cze, 2020 09:26

Przez ten cały koronowirus niestety moje dolegliwości bólowe nasiliły się. Nie miałem odpowiedniej rehabilitacji. Jednak w sieci nalazłem bardzo fajny sklep ze sprzętem nie tylko do rehabilitacji ale również do masażu Padma Digestin lepsze trawienie . Ceny naprawdę są bardzo atrakcyjne. Dostawa również bardzo szybka. A wy co sądzicie o zmawianiu produktów przez sklep internetowy. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie.

Malwina

Re: Rehabilitacja

Post autor: Malwina » czw 25 cze, 2020 16:03

daniel36Wilk12 pisze:
czw 25 cze, 2020 09:26
Przez ten cały koronowirus niestety moje dolegliwości bólowe nasiliły się. Nie miałem odpowiedniej rehabilitacji. Jednak w sieci nalazłem bardzo fajny sklep ze sprzętem nie tylko do rehabilitacji ale również do masażu Padma Digestin lepsze trawienie . Ceny naprawdę są bardzo atrakcyjne. Dostawa również bardzo szybka. A wy co sądzicie o zmawianiu produktów przez sklep internetowy. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie.
Nie lecz się samodzielnie. skorzystaj z porady specjalisty. Jak nie masz bezpośredniego dostępu do lekarza z powodu koronawirusa, to spróbuj telemedycyny. Polecam ortopedę dr Krochmalskiego z magnus medical center z Łodzi. Oczywiście wizyta on-line nie zastąpi wizyty osobistej, ale specjalista może pokierować na dalsze badania diagnostyczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”